Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

αντιμετωπιση πονου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος pen, στις 3 Αυγούστου 2012.

  1. pen

    pen New Member

    Καλημερα. ηθελα να ρωτησω πως γινεται να μην ποναω μετα το σεξ?ο master μου δουλευει πανω μου πανω απο μιαμιση ωρα συνηθως αλλα μετα που θελουμε να το ξανακανουμε την ιδια μερα ποναει η κλειτοριδα μου και μεσα συνηθως.οπως και ο λαιμος μου απ τα δαγκωματα.υπαρχει καποιος τροπος να αντιμετωπιστει αυτο?
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: αντιμετωπιση πονου

    Καλημερα,
    δεν νομιζω οτι μπορεις να αποφυγεις τις συνεπειες....μηπως να μιλουσες με τον Κ σου για την ηπιοτερη μεταχειρηση του σωματος σου απο αυτον? Ισως να πρεπει να ανεβαζετε την κλιμακα σκαλοπατι σκαλοπατι.
     
  3. pen

    pen New Member

    Απάντηση: αντιμετωπιση πονου

    ναι σωστο αυτο που λες το θεμα ειναι οτι μ αρεσει αυτο το επιπεδο πονου που εχουμε τωρα. 
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: αντιμετωπιση πονου

    Ειναι αυτό που λένε, στην ουσία δεν ξέρεις τι θέλεις...λολ <χ>
     
  5. pen

    pen New Member

    Απάντηση: αντιμετωπιση πονου

    οχι οχι ξερω απλα το να ποναω ΜΕΤΑ με εμποδιζει στο να συνεχισουμε την ιδια μερα καποια αλλη στιγμη
     
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: αντιμετωπιση πονου

    Και φυσικά ξέρεις τι θέλεις πιπίνα, να σε πειράξω ήθελα... 

    Τωρα στο θέμα μας, μπρος την ηδονή τι είναι ο πόνος...οπότε...λολ <χ>
     
    Last edited: 3 Αυγούστου 2012
  7. Master DO

    Master DO Regular Member

    Απάντηση: αντιμετωπιση πονου

    Δες το όπως θα έβλεπες το αγαπημένο σου φαγητό.
    Πόσες φορές – συνεχόμενα - μπορείς να το φας και να το απολαμβάνεις στον ίδιο βαθμό;

    Οι μεγάλες απολαύσεις απαιτούν ανάπαυλες για να διατηρούν τη δυναμική τους.
    Είναι κυματοειδείς, όχι γραμμικές.

    (Ακόμα κι’ αν το σώμα σου άντεχε).
     
  8. Απάντηση: αντιμετωπιση πονου

    Δουλεύει πάνω σου τόση ώρα και μετά θέλει να σε ξαναχρησιμοποιήσει την ίδια μέρα;;; Μα τι βάρβαρος!

    α πα πααα....