Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

απογοήτευση μου όσον αφορά την εύρεση μίας αφέντρας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος ilny, στις 10 Μαρτίου 2008.

  1. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Αγαπητέ ilny δεν πρέπει να απογοητεύεσαι. Τίποτα δεν μας δίνετε στο πιάτο.. Θέλει υπομονή και καλό ψάξιμο.. Ίσως η Αφέντρες από το forum που μπέικες στην διαδικασία να στείλεις email δεν ήταν free ή κάποιες μπορεί να προτιμούν τις real γνωριμίες και όχι τις netikes.. Αυτό δεν πρέπει να σου ρίχνει την ψυχολογία.. Βέβαια παίζει ρόλο και το πώς χειρίζεσαι το όλο θέμα, δε θέλει κόπο αλλά τρόπο..

    Αν δεν μπορείς λοιπόν και εσύ να βρεις μια Αφέντρα στο real κόσμο υπάρχουν και τα chat που είναι ένας επίσης τρόπος γνωριμιών.. Όλο και κάποια θα ψάχνει για κάποιον slave.. So ψηλά το κεφάλι και καλό serfarisma.. Μην παρατάς τα όπλα από τόσο νωρίς..

    Σου εύχομαι να βρεις όσο πιο σύντομα αυτό που πραγματικά θες.  
     
  2. latexduck

    latexduck Contributor

    Υπομονή Υπομονή Υπομονή, ποτέ δεν ξέρεις πώς θα έρθει και με ποια θα σου βγεί...
     
  3. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Οταν θετεις τον εαυτο σου σε τετοιου ειδους αναζητησης και στελνεις 15 pm την ημερα και αλλα 30 email χωρις να γνωριζεις που,οπως και εσυ δεν ξερεις λοιπον τον αποδεκτη ετσι κι η εκαστοτε Κυρια δεν γνωριζει τον αποστολεα.Εφοσον λοιπον δεν υπαρχει η εμπιστοσυνη πως περιμενετε (απευθυνομαι σε ολους τους sub που ψαχνουν) να σας εμπιστευτει καποια Κυρια/ος ?

    Γνωριστειτε λιγο,μιλιστε με κοσμο,πηγαινετε σε συναντησεις,ανταλλαξτε αποψεις,περαστε καλα και ολα τα αλλα θα ερθουν.Ειναι ασχημο πραγμα να γινεται αυτοσκοπος να βρεις οπωσδηποτε Κυριο/α
     
  4. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Απάντηση: Re: απογοήτευση μου όσον αφορά την εύρεση μίας αφέντρας

    υποτιθεται τιμωρουμουν(ηταν ελαφιρες τιμωριες ολες.δεν τον κατηγορω γιαυτο) για να βελτιωθω και να μειμαι πιο προσεκτικη και για να μην καταληγουμε παντα να ασχολουμαστε με τα βασικα(τροπος ομιλιας,γραφης κτλ).αλλα στην τελευταια τιμωρια που ηταν ευκολοτατη απλα εξευτελιστικη ανησυχησα γιατι εγω (και του το πα) δεν εβρισκα το λογο.διαφωνουσαμε στο λογο.δε ξερω.

    να περιμενω?εγω ξερω οτι δε θα γυρισει.εγω ημουν η ερωτευμενη οχι αυτος.στις αρχες προσφερθηκε λογω μεγαλης χιλιομετρικης αποστσης μεταξυ μας να μου βρει αλλον να με διδαξει.εγω αρνηθηκα.του ειπα οτι μονο με αυτον αν ηταν θα εκανα κατι.
    παντως ειμαι λιγο χαλια ψυχολογικα και δε το περιμενα.
     
  5. Ισως να σε βοηθησω αλλα πρεπει να δω τα μηνυματα που στελνεις
    Μου κανει εντυπωση το οτι δεν σου απαντανε.
    Γι αυτο νομιζω οτι το λαθος σου ειναι στα μηνυματα. Προσεξε το αυτο
     
  6. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: απογοήτευση μου όσον αφορά την εύρεση μίας αφέντρας


    τι διαολο.... φιλόλογος ήταν? Παιδια παιζουν και τετοιες τιμωρίες στο bdsm? και οταν σε τιμωρει καποιος για να βελτιωθεις και τελικα βετλιωθεις θα σταματήσει να σε τιμωρεί? Και πως θα περνατε μετα χωρίς τιμωρίες τη μέρα σας? και τι σχεση εχουν ολα αυτα με την απογοήτευση του παιδιου που δεν βρισκει αφέντρα? Κορνίλιε μαλλον εχεις δίκιο. Σου είπα οτι θελω να γίνουμε φίλοι?  
     
  7. thanasis

    thanasis Contributor

    Αγαπητέ,

    είναι λογικό οτι ένα Κυρίαρχος θα επιλέξει να είναι επιφυλακτικός να αναλάβει, έστω και για consideration, ένα άτομο με μικρή εμπειρία. Αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι δεν μπορείς να βρεις άτομα. Κάθε άλλο.

    Πόσο καιρό ψάχνεις;

    Τι γράφεις στα μηνύματά σου;

    Έχεις υπόψην οτι το να στείλεις pm σε κάθε Mistress του φόρουμ μπορεί να τις αποθαρρύνει από το να ασχοληθούν;

    Επίσης, είναι λογικό να μην μιλάς όπως πρέπει να μιλάς, ως σκλάβος. Ακόμα και να γνωρίζεις πώς θα έπρεπε να απευθυνθείς, δεν σημαίνει οτι θα πρέπει να μιλάς σώνει και ντε στον πληθυντικό και με κεφαλαίο στις αντωνυμίες σε κάθε άτομο που δηλώνει Domme/Mistress...
     
  8. Re: Απάντηση: Re: απογοήτευση μου όσον αφορά την εύρεση μίας αφέντρας

    Μου το ειπες και η απαντηση μου ειναι
    Ευχαριστος  
     
  9. ilny

    ilny Guest

    extreme32 είσαι από αυτούς που έγραψαν κάτι ουσιαστικό, όπως και οι υπόλοιποι! ευχαριστώ. που λέτε δοκίμασα τα chat πάρα πολύ και ακόμα αυτό κάνω και ούτε έχω στείλει 30 pm σε όλες τισ αφέντρες, απλώς έχω φάει αυτό το κλάσιμο. έχω κουραστεί πολύ, δεν ψάχνω λύση πλέον απλώς το διατύπωσα για να πω τον πόνο μου, ή για να βρω υποστηρικτές.

    Σκεφτέιτε και κάτι άλλο. Δέιτε όλες τις απαντήσεις στο νήμα που άνοιξα, ούτε μια αφέντρα δεν απάντησε...

    ο νοών.....
     
  10. Ουτε μια δεν απαντησε??? Αααα θα τις καταργησω
    Δε με ξερεις καλα εμενα...Ζαβαλος παιδι μου
    Λες οτι θα στραφεις σε βανιλα σχεσεις. Τι θα γινει ομως αν δεν
    σου απαντανε ουτε οι βανιλα? Σε ποιο τσατ εχεις μπει? Υπαρχει
    τσατ με αφενρες? Για δωσε λινκ
     
  11. faoust

    faoust New Member

    θες να γίνουμε φίλοι;;;  
     
  12. Emma

    Emma Contributor

    Κάποιοι κάνουν νήματα και παραπονιούνται ότι "δεν υπάρχουν αληθινοί σκλάβοι".
    Κάποιοι άλλοι κάνουν νήματα και παραπονιούνται ότι "δεν υπάρχουν αφέντρες".
    κ.ο.κ.

    Τελικά το μόνο σίγουρο ότι υπάρχει είναι η απελπισία και, ίσως, ο εγωϊσμός.

    Μπήκες ποτέ εσύ ilny, και κάθε ilny, στη θέση κάποιας/κάποιου, που λαμβάνει 30 (πιθανόν παρόμοια) PMs τη μέρα και αναρωτήθηκες γιατί να απαντήσει ειδικά σε σένα μέσα απ' τους 30; Τί το τόσο διαφορετικό της είπες εσύ για να της κεντρίσεις το ενδιαφέρον; Τί παραπάνω (νομίζεις) ότι έχεις εσύ να της προσφέρεις; Γιατί να επιλέξει εσένα στην τελική;
    Καλώς η κακώς για τους 800+ υποτακτικούς εδώ μέσα, υπάρχουν άντε 70 Dommes/Mistresses (Stats) και αρκετές από αυτές έχουν ήδη σκλάβο/sub. Και στα 10 να κοπεί η καθεμία απ' τις υπόλοιπες πάλι δεν θα μπορέσουν να τα "βγάλουν πέρα" με όλους τους υπό.
    Παρόλα τα παραπάνω stats όμως, η όλη φάση μου θυμίζει περίπτωση κάποιου vanilla ο οποίος πάει σε 30 γυναίκες, τις ρωτάει απλά αν θέλουν να κάνουν σχέση και επειδή αυτές απαντάνε όχι, αρχίζει να ωρύεται ότι... δεν υπάρχουν γυναίκες!
    Πάντα η ευθύνη πάει στους άλλους. Ποτέ σε μας τους ίδιους.  
     
    Last edited: 11 Μαρτίου 2008