Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

αρτι αφιχθείς

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος fractal, στις 4 Νοεμβρίου 2008.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Εγώ στο είχα πει ότι σύντομα θα σε ξέσκιζε καμιά τσαπερδόνα έτσι ωραίος που είσαι.

    Να κάνεις κρύα μπάνια στο κωλαράκι και σε 9 μέρες θα έχει περάσει. 
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τελικα ηταν ή οχι απο city tours ;  
     
  3. fractal

    fractal Regular Member

    φυσικά και όχι! η αλήθεια είναι οτι στις αναζητήσεις συχνά μπήκα στο πειρασμό να ανατρέξω σε κατι αντίστοιχο. οταν μια κατά τα αλλα συμπαθής ιερόδουλος ,καποια στιγμή , με ρώτησε με πολύ ευγένεια και πραγματικό ενδιαφερον:" -Θέλεις να σε βρίζω;;;" τότε κατάλαβα την αντίφαση του πράγματος.
    πως μπορείς να αφεθείς στο σοκ της έκπληξης μιας δοκιμασίας όταν την ελέγχεις εσυ;;; ολη η ομορφιά, όλη η μαγεία είναι το απρόβλεπτο ,η ένταση της επόμενης πρόκλησης ,τα όρια που αφήνεις πίσω σου. οι ενοχές που πρέπει να διαχειριστείς , η καθαρση του εξευτελισμού, οι φόβοι που πρέπει να αποβαλλεις.
    το μαγικο στο ταξίδι ειναι οχι το πρόγραμμα αλλά η ανατροπή. ισως ειναι το δέντρο bodi που δίνει τη φώτιση , το σατορι που θα μας συγλονίσει με ένα ξαφνικό Κοαν ,ίσως ολα αυτά να είναι μαλακίες και να είμαι απλα sick boy.
     
    Last edited: 5 Νοεμβρίου 2008
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    μα δε τιθεται θεμα απωλειας ελεγχου νομιζω .... ειτε στην μια , ειτε στην αλλη περιπτωση που αλωστε και οι δυο αγνωστες ειναι ... νομιζω πως ο ελεγχος ειναι ενα δεδομενο στοιχειο ...
    Θα ελεγα μαλιστα οτι το να γνωριζει μια Χ Κυριαρχος γυναικα μεχρι που μπορει να παει και να μανταψει τα ορια του .... προυποθετει εμπειρια .. και μεγαλη κιολας ... ετσι δεν ειναι ;
     
  5. fractal

    fractal Regular Member

    μιλαω για τον έλεγχο από εμένα. στη σχέση που υπάρχει οικονομική συνδιαλλαγή ο έλεγχος από μεριά μου έστω και στο μυαλό μου είναι μεγαλύτερος.
     
  6. zinnia

    zinnia Contributor

    χαίρομαι πολύ που χάρηκες εσυ!!!! Εισέπραξα αληθινα την ικανοποίηση που πήρες...
     

    Αυτό που ήθελα να σε ρωτήσω είναι..Και μετά;
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor


    ελπιζω να σε καλυπτει αυτο για απαντηση ......

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: αρτι αφιχθείς

    Το μετά έχει καμία σημασία?  
     
  9. fractal

    fractal Regular Member

    Απάντηση: Re: αρτι αφιχθείς

    αυτό που προσπαθώ να εξηγήσω είναι οτι δεν υπάρχει το μετά και δεν θελω να μπω σε λεκτικούς ακροβατισμούς το στυλ "το μετά είναι τώρα .. ωπ για μισό ...πάει πέρασε έγινε πριν".δεν περιμένω τιποτα
    ουτε και ζητώ κάτι .πολυ περισσοτερο να γίνω πρεζάκιας της ηδονής αναζητώντας το πρώτο φτιαξιμο .
    προς το παρον αισθανομαι οπως τοτε που γύρισα από την Παταγωνία. είχα τόσες εικόνες στο μυαλό μου κλειδωμένες που τις έκανα screensaver στη γκριζα καθημερινότητα.

    Η καθε στιγμή ειναι μοναδική και αποκτά ταυτότητα και οντότητα ανεξάρτητα από τις επιθυμίες μας. απλά αφέθηκα και απόλαυσα ακριβώς αυτό μια στιγμή χωρίς ενοχές ,χωρίς αιτιολογήσεις ,χωρίς συμπεράσματα . δε ξέρω τι θα κανω μετά το σίγουρο είναι οτι δεν θα Την ενοχλήσω . Δε θα χρησιμοποιήσω ηλίθιες δικαιολογίες για να επικοινωνήσω ή μνματα του τυπου :" ολά καλά" "οχι ηλίθιε ,βλάκα.δεν εχει νοημα ... Τωρα σκέφτομαι οτι ισως αρχίζει ο πραγματικός πόνος .της αναμονής . μπορεί να με αγνοήσει πλήρως ...,μπορεί σε πέντε λεπτά να έχω μυνημα.......... . το τηλεφωνο ειναι ανοιχτό αλλα σιωπηλό........ το κυτάω. .......ακόμα τιποτα ................. ας δώσω μεγαλύτερη διορια να το κάνω μισή ώρα ..........και αν και τότε τίποτα.......... απλά........... θα .......................................απλώσω .............................................................. ..........το.............................................. χ..........ρ.............ό...........ν.................ο..........
     
    Last edited: 5 Νοεμβρίου 2008
  10. Re: Απάντηση: Re: αρτι αφιχθείς

    ΝΤΡΙΝΝΝΝ ΝΤΡΙΝΝΝΝΝΝΝ ΝΤΡΙΙΝΝΝΝΝΝΝΝΝ
     
  11. fractal

    fractal Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: αρτι αφιχθείς

    μπα πήρα εγώ. δεν το μετάνοιωσα.ακόμα.
     
  12. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    καλησπέρα. συμφωνώ απόλυτα ως προς το θέμα του ποιος έχει τον έλεγχο με μια Αφέντρα επί χρήμασι τελικά. το έχω βιώσει κι εγώ και είναι πολύ άσχημο.
    χαίρομαι που πέρασες τόσο καλά και εύχομαι να επαναλαμβάνεται πολλάκις και επι μακρόν.