Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

βιασμος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος mimibdsm, στις 11 Ιουλίου 2014.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Οχι γιατρους, νοσοκομους και φυσικοθεραπευτες  
     
  2. conner

    conner Contributor

    καλύτερα οι νοσοκόμοι!!!!
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Θα βγαλω ασφαλιστικα μετρα εναντιον ολων των επαγγελματιων του ιατρικου κλαδου.
     
  4. conner

    conner Contributor

    και ποιός θα σε κάνει καλά όταν αρρωστήσεις?
     
  5. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Διαμάντι!!! Ευχαριστούμε για το μοίρασμα  
     
  6. Lousifer

    Lousifer Παράδεισος χωρίς σεξ ? Δεν θα ήταν κόλαση?

    Λίγο μπουκοβο εδώ, λίγη κανέλα εκεί.... παντού υπάρχει η απόλαυση μέσα μας. Αν δεν μπορείς να το αποφύγεις , απολαυσε το. Αναφέρομαι στο έξτρα μπαχαρικό....στο φαγητό.
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Σόρρυ, ειλικρινά, να ρωτήσω κάτι;

    H επιλογή sub, που διάλεξες όπως είπες στο παραπάνω πόστ, ξεκίνησε το ''ταξίδι'' στον κόσμο του BDSM από αυτό το περιστατικό;
     
  8. mytoy

    mytoy New Member

    τα σαδιστικα παιχνιδια; ειναι οκ;
     
  9. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

    Ο βιασμός σαν συμβάν τυχαίο στην ζωή κάποιας και πρά την θέληση της (κάτι που εννοείτε) είναι μη αποδεκτός
    και ακόμα και για τον βιαστεί αν έχει λίγο αυτοεκτίμηση μετά η επομένη σκέψη που πρέπει να κάνει είναι να αυτοκτονήσει.
    Σαν role play game ανάμεσα σε ένα ζευγάρι όμως είναι ένα από τα καλύτερα games
    αρκεί να ξέρει πως και να τον εχει τοποθετήσει σωστά το ζευγάρι στην ερωτική του ζωή.
    Μου έτυχε κοπέλα που ήθελε να το ζήσει αλλα κόντεψα να ξεράσω από το ξενέρωμα
    Του Στυλ:
    "σήμερα θέλω να με βιάσεις"
    " A ΝΑΙ? ααααα πολύ ωραία κανε ότι μου αντιστέκεσαι "
    Αλλα είχα και σύντροφο με την οποια η τοποθέτηση και η σκηνοθεσία του είχε γίνει τόσο σωστά και χωρίς καν να το συζητήσουμε που στο τέλος ήταν ένα από τα αγαπημένα μας κομμάτια.
    Του Στυλ
    σκοτωνόμαστε για ηλίθιο λόγο
    βγαίνω μια βόλτα για να μην την πνίξω
    αλλα πριν καν απομακρυνθώ από το σπίτι
    με 2 καλά στοχευμένα μηνύματα στο κινητό
    με έκανε να γυρίζω να την αρπάζω και να γίνετε το σπίτι vietnam
    Aποτέλεσμα να τελειώνουν και οι καβγάδες και τα νεύρα και στο τέλος να είμαστε καλύτερα από πριν.
     
  10. mytoy

    mytoy New Member

    συμφωνω απολυτα
     
  11. Voyager

    Voyager Regular Member

    Ως φαντασίωση είναι κάτι που προσωπικά πάντοτε με ανάβει -η σκέψη ενός μεγάλου άντρα ο οποίος με υπερνικά με την δύναμη του και με κακοποιεί σεξουαλικά και ψυχολογικά. Αλλά οφείλω να ομολογήσω οτι για να το ζήσω ως παιχνίδι θα έπρεπε να περάσει καιρός και να γνωρίσω καλά τον άνθρωπο που θα έπαιζε τον ρόλο του "βιαστή". Διαφορετικά δεν νομίζω πως θα μπορούσα να είχα εμπιστοσύνη να μην περάσει τα όρια και να με πονέσει όντως.

    Όσο για το γιατί έχω αυτές τις φαντασιώσεις, μπορώ να σκεφτώ πολλούς λόγους. Νομίζω ο κυριότερος είναι πως με βοηθάει να ξεσπάω τις ανασφάλειες και τις φοβίες που έχω για τον εαυτό μου δίχως να διατρέχω κάποιο κίνδυνο. Είναι επίσης ένας τρόπος να συμφιλιωθώ με διάφορα περιστατικά παρενόχλησης που έχω βιώσει. Νομίζω το ίδιο ισχύει κι για τους περισσότερους ανθρώπους που νιώθουν το ίδιο πράγμα με 'μένα.
     
  12. kaizen

    kaizen New Member

    Ο βιασμός είναι εξ ορισμού καταστροφική πράξη. Αυτό που καταστρέφει, είναι κατά τη γνώμη μου ένα από τα ωραιότερα πράγματα: την απόλαυση και ελεύθερη έκφραση του ερωτισμού και (μόνο να προσπαθήσω να το φανταστώ μπορώ) απαιτείται μεγάλη προσπάθεια, κουράγιο και δύναμη για να ξεπεραστεί...

    Επειδή λοιπόν στο δικό μου μυαλό είναι αντι-ερωτική η συμπεριφορά του βιαστή, δε θέλω να μπω στη διαδικασία... Μπορεί να γίνω σκληρός, βίαιος, να την ξαφνιασω, να την πονεσω, αλλά δε θα μοιάζει με βιασμό. Θα είναι απλά ένας ακόμη τρόπος να πάρω αυτό που μου ανήκει.

    Από κει και πέρα, όλα είναι θεμιτά. Οι φαντασιώσεις είναι ωραίες και δικαίωμα της/του καθεμιας/καθενός να τις έχει, να τις παγματοποιεί με την/τον/τους συντροφο/ους της/του και να τις απολαμβάνει.