Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

  1. t.p81

    t.p81 Regular Member

    Απάντηση: για τισ γυναικεσ του φορουμ (ANAL SEX)

    aphsteuth h kopelia!!!!!xaaxxaxaxaxaxaxaxxaxa
     
  2. Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ (ANAL SEX)

    Ξέχασε ένα
    κωλοσυζητηση ή συζητηση του κώλου = ανουσια κουβέντα

     
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ (ANAL SEX)

    χαχαχαχα! Καλα μην βγεις χοροπηδωντας στους δρομους πετωντας φειγ βολαν, και κρωζωντας "Μεγαλος Βασιλικος-Μεγαλος Βασιλικος" διοτι θα σε λατρεψει ο Καρατζαφερης και εσυ πλεον ως αλλη Σαρρη σε τηλεοπτικο σποτακι θα τραγουδας,"ξεπατωστε με, ξεπατωστε με" 
     
  4. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ (ANAL SEX)

    Σημασία έχει να περνάμε καλά Κυρια   εμένα πάντως παρεπιπτόντως η Σαρρή μου βγάζει λίγο αυταρχικό   εκτός αν ονειρεύομαι καρβέλια...
     
  5. t.p81

    t.p81 Regular Member

    Απάντηση: για τισ γυναικεσ του φορουμ (ANAL SEX)

    τοση συζητιση καναμε περι αυτου του θεματοσ αλλα ο γριφοσ δεν λυνετε..μεγαλο πραγμα ο κολοσ βλεπεισ!!!τουλαχιστον δεν υπαρχει καποια που να μην κολαει για να μου ερ8ει να τησ κανω καποια μαθηματα!!
     
  6. kink_thess

    kink_thess New Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ (ANAL SEX)

    και για μενα ο γυναικιος κωλος ειναι αντικειμενο λατρειας αλλα δυστυχως καποιοι ειτε γιατι δεν ξερουν (και δεν φροντιζουν να μαθουν) ειτε γιατι το μονο που τους νοιαζει ειναι αποκλειστικα η προσωπικη τους ευχαριστηση εχουν δημιουργησει στις περισσοτερες γυναικες το φοβο για τον συγκεκριμενο τροπο ηδονης.
     
  7. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ (ANAL SEX)

    Οταν ο αλλος ειναι λιγουρης και παει να "φαει" ειναι απολυτα λογικο ενα τοσο ευαισθητο σημειο να αντιδρα και ετσι να απογοητευεται καποια κοπελα.Αποτελεσμα?Οι περισσοτερες ουτε το συζητανε.Ουτε λιπαντικα θελει παντως ουτε τιποτα.Υπομονη χρειαζεται ...  
     
  8. lina

    lina Regular Member

    Απάντηση: Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    Εφτασα σε αυτό το ποστ και δεν είχα τίποτα άλλο να διαβάσω (ακαδημαϊκά μιλάω).
    Ετσι ακριβώς είναι. Το να το κάνεις μόνη σου είναι καταρχήν έξοχο γιατί η διερέυνηση αυτού του μύθου είναι πολύ "αμαρτωλή" αλλά είναι και υπέροχο να ανακαλύπτεις πόσο πολύ τρέλα έχει αυτός ο τρόπος. Το να τον παίρνεις από πίσω δεν συγκρίνεται καθόλου με τον παραδοσιακό τρόπο είναι απείρως ανώτερη αίσθηση καυλας και ψυχολογίας αλλά όλα εξαρτώνται από τον μετέπειτα συνεχιστή αυτής της ¨διερευνησης"  
     
  9. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ (ANAL SEX)

    Μην είσαι τόσο σίγουρος και απόλυτος… Το γεγονός να θέλει μια γυναίκα να πηδήξει έναν άντρα αφού τις ζητηθεί γιατί το γουστάρει , καυλώνει, νιώθει ηδονή, πάθος, έρωτα, δεν σημαίνει ότι θα το κάνει για τους λόγους που ανέφερες! Σε μία σχέση – δεσμό η απόλυτη ολοκληρότητα είναι όταν και τα δύο σώματα γίνουν ένα.. και σε πληροφορώ όταν μια γυναίκα παίρνει έναν άντρα και ειδικά ‘τον άντρα της’ τα συναισθήματα που νιώθει μετά είναι απλά απερίγραπτα, εκεί υπάρχει η απόλυτη ηδονική σχέση.. Είναι σαν να λες.. «Ακόμα δεν γεννήθηκε άντρας που να μην έχει παίξει το πουλί του»

    Μετά από όλες τις απαντήσεις που διάβασα και τα video που είδα έχω να πω ότι τελικά ο κώλος δεν είναι παιχνιδάκι! Είδα το Video που έβαλε η Eri και τρόμαξα, ξεχειλωμένη η γκόμενα και το πιο σημαντικό? με τέτοια κολυμβήθρα δεν ευχαριστήθηκε κανείς τους.. Ήθελα να ήξερα μπαζούκα έχωσε μέσα τις και έγινε έτσι!
    Οκ υπάρχει μεγάλη λατρεία στα κωλαράκια αλλά με μέτρο! Μου φαίνετε θα φτάσουμε σε σημείο που για να μας επιλέξουν για συντρόφους θα μας περνάνε πρώτα από κολπική εξέταση.. Τυχερή όποια την έχει μικρή! (Την κωλότρυπα εννοώ) Πω ρε life τι άλλο θα δουν τα ματάκια μου.
     
  10. faoust

    faoust New Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ (ANAL SEX)

    η βέφα του κώλου!
     
  11. kali crow

    kali crow Guest

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ (ANAL SEX)

    χμ....απλα ποναει πολυ και δυσκολα πιστευω αφηνεται καποια να της το κανουν.
    σιγουρα υπαρχουν και αυτες που το θεωρουν ταμπου μα ο πονος παιζει μεγαλο ρολο.
    απο οτι εχω ακουσει πρεπει να ειναι εμπειρος καποιος για να το κανει σωστα....
    και επισης η γυναικα πρεπει να νιωθει ασφαλης και σιγουρη μαζι του για να τον αφησει να της το κανει.
     
  12. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ (ANAL SEX)

    θα συμφωνήσω μαζί σου και θα προσθέσω ότι το παν είναι να κάνεις μια γυναίκα να στο ζητήσει εκείνη...
    και βέβαια πάντα με ζεβασμό!!!