Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δυσκολο μουνι ο κωλος τελικα!
     
  2. Eri

    Eri

    Θελει ιδιαιτερη συμπεριφορα απλως......
     
  3. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Οι πίσω πόρτες αποτελούν μονάχα θύρες εξόδου (κατά την δική μου οπτική)
     
  4. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Re: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    Δεν ξερεις τι χανεις αγαπητε:rollinglaugh:
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αυτο το : "δεν ξερεις τι χανεις" , σε οτι αφορα σεξουαλικες προτιμησεις ...........
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ε τι να κανουμε πια???????????
    Να γραψουμε μια διατριβη περι κωλου? 
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εμενα μου αρεσει σαν σοκολατα η Lacta και καμια αλλη ... ε δεν μπορω να πω δεν ξερεις τι χανεις που δεν τρως την συγκεκριμενη .... δεν ειναι θεμα διατριβης η πειθους αλλα πως αποκωδικοποιουν οι αισθησεις σου (σωματικες και πνευματικες) τις διαφορες γευσεις ... ειτε αυτες τις σοκκολατας ειτε αυτες των σεξουαλικων παιχνιδιων .....
     
  8. cider

    cider Kitchen master

    Μα και συ, φίλτατε, βρήκες να αναφερθείς σε σοκολάτες σε τέτοιου είδους νήμα; Φταίω γω για τον συνειρμό μετά;
     
  9. salserosub

    salserosub New Member

    Μου θυμίζει το ανέκδοτο που λέει:

    Οι γυναίκες κάνουν απίστευτα πράγματα στον εαυτό τους... Κάνουν εξαντλητικές δίαιτες, τατουάζ, piercing, χαλάουα, ξυρίζουν τα πόδια τους κλπ...
    Και όταν τους λες να το κάνουν απο πίσω....... σου απαντάνε ότι πονάει !!!!
     
  10. bluzz

    bluzz Regular Member

    Απάντηση: Re: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    Οπως επίσης και κατι άλλο σχετικό που θα μπορούσε να ειναι και ξεχωριστό θέμα... Οι θυλές στους άνδρες δεν ειναι λιγότερο διεγερτικές από της γυναίκας... Τουναντίον μαλιστα... εχω ακούσει απο πολλές γυναικες να αναφέρονται στη διέγερση των ανδρων όταν ασχολούνται με τις ρωγες τους... Προσωπικά το άγγιγμα στις ρωγες μου για ωρες ειναι για μενα σαν ενας συνεχης,ατελειωτος οργασμός...

     Και κατι που θα μπορούσε να αποτελέσει και ξεχωριστό θέμα ειναι η διέγερση στις αντρικές ρώγες οι οποίες δεν είναι λιγότερο ερεθιστικές απο των γυναικών...αντίθετα μάλιστα ... το άγγιγμά τους {και ειδικά το επίμονο} ειναι σαν ενας συνεχής ατελείωτος οργασμός......: 
     
    Last edited: 21 Ιουλίου 2008
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    Ρε bluzz; Ξεκόλλα βρε αγόρι μου... Δηλαδή τώρα ότι και να συζητάμε, θα κάνεις quote έτσι στο άσχετο,
    και θα κοτσάρεις από κάτω τις ρώγες σου;

    Άνοιξε ένα νήμα γιά τις αντρικές ρώγες, να το συζητήσουμε. Ενδιαφέρον είναι, αλλά δεν κολλάει παντού...
     
  12. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


    Όχι δεν έχω ταμπού με το θέμα "κώλος",απλά θέλω εγώ να αποφασίζω πότε και που θα "δώσω" τον κώλο μου!