Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αυτο σε τι διαφερει απο τα υπολοιπα που δινεις ;
     
  2. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor



    Χμ..σε τίποτα! Απλά το θέμα μας εδώ είναι ο κώλος.. απλό!  
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    τα κριτήρια ποια ειναι ?

    ( Εαν επιτρεπετε κιολας... και με το μπαρδον αν σας φερνω σε δυσκολη θεση... αν εισαστε σε δυσκολη θεση μπορειτε απλα να γυρισετε ανασκελα  )
     
  4. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: Re: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)


    1. Να με έχει καυλώσει super.. τόσο όσο τα υγρά μου να έχουν υγράνει καλά την τρυπούλα μου
    2. Να γουστάρω να γαμηθώ απ'τον κώλο
    3. Να ξέρω πως μπορεί να το κάνει καλά (η πρώτη του φορά δεν "μετράει"..γίνεται απλά για εξερευνητικούς λόγους)
    4. Να τηρούνται και απο τους δυό μας οι βασικοί κανόνες υγιεινής
    5. (το αφήνω κενό..ίσως σκεφτώ κάτι αργότερα)

    (όπως καταλάβατε δεν χρειάστηκε να μπείτε καν στον κόπο  )
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ενα λεπτακι και σορυ για τις απορειες του ασχετου ..
    Εγω θεωρω , οτι μια γυναικα ειτε βαζει στο μενου και τον κωλο της , ειτε οχι .. ετσι το καταλαβαινω αυτο ...
    Αν μου πει οτι ο κωλος δεν ειναι στο μενου και μαθω οτι ηταν στο παρελθον της για καποιον αλλον , το θεωρω κυριο και σοβαροτατο λογο χωρισμου ... εν πασει περιπτωση , ας πουμε οτι ο κωλος ειναι στο μενου ...
    τι ειναι αυτο που θα κανει μια γυναικα να πει : "κοιτα .. αν θες να πηδηχτουμε κανονικα ή ακομα και να σου παρω πιπα ... κωλο ομως δεν γουσταρω σημερα .." ... ποτε θα το ελεγε αυτο ... ή δεν παει ετσι το πραγμα ; ..
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αχ φιλε Κιτς ... και εγω αυτο σκεφτομαι ... αναρωτιεμαι ωρες ωρες για ποιο λογο προσπαθουν (οι γυναικες) να δωσουν την οποιαδηποτε εξηγηση για οτι κανουν στην ζωη τους ....
    οι πραξεις τους ενεργοποιουνται απο πυροτεχνικα συναισθηματα που εχουν εξηγηση μονο για την δεδομενη χρονικη στιγμη του Μπαμ ...
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    αν θέλει κάποιος να γαμίσει κόλο ας μάθει να τον γλύφει πρώτα .
     
  9. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    E ναι..μια χαρά το καταλαβαίνεις!  

    Για μένα όχι..δεν πάει έτσι το πράγμα... Ποτέ μου δεν έκανα συμφωνία με τον σύντροφό μου πριν την σεξουαλική πράξη,για το αν θα του δώσω κώλο ή όχι... αυτά έρχονται εκείνη την ώρα!

    ..και στο κάτω κάτω,αν δεν έχεις δοκιμάσει πως είναι να τον τρως από τον κώλο,ποτέ δεν θα καταλάβεις ακριβώς το συναίσθημα..Άλλες φορές είναι super wow και άλλες είναι σκέτη αποτυχία.Άλλες φορές το θες πολύ και άλλες όχι.. άλλες φορές νιώθεις πως τον έχεις πλύνει καλά και άλλες όχι βρε αδελφέ..  
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    Τα ιδια λετε!!!!!!!!!!!


    Για οργανωθειτε καλυτερα....
     
  11. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: Re: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    Έτσι όπως το βλέπω κ γω.. χμ..  
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    λοιπον .... επειδη κατι εχω στο μυαλο μου με ολες αυτες τις απορειες .. θα αλολουθησω αλλη οδο ερωτησεων ...
    οταν μια γυναικα δινει τον κωλο της ... μπορει να ειναι και σαν δωρο επιβραυεσης καλης συμπεριφορας του εραστη της ; ......