Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Dapom

    Dapom Contributor

    Και με αυτά θυμήθηκα ένα ανέκδοτο.


    Είναι σπίτι ο σύζυγος με τη σύζυγο και γυρνάει η σύζυγος και λέει στον άντρας της οτι θα πεταχτεί έξω για κάτι δουλειές.

    Φεύγει λοιπόν και ο άντρας πάει στο δωμάτιο να βρεί κάτι που ήθελε στην ντουλάπα.

    Ανοίγει λοιπόν την ντουλάπα και αρχίζει να ψάχνει αυτό που ήθελε. Εκεί που έψαχνε κοιτάει και σε ένα ράφι που ήταν ψηλά και που πολύ σπάνια το κοίταζε.

    Εκεί λοιπόν βρίσκει 3 αυγά και 800 ευρώ. Ολος περιέργεια τα κατεβάζει και πάει στην κουζίνα και κάθεται στο τραπέζι αναρωτώμενος τι είναι αυτά.

    Μετά από κάποια ώρα γυρνάει η γυναίκα του και τον βλέπει στο τραπέζι προβληματισμένο.

    "Τι έχεις γατούλη μου" του λέει.

    "Δεν μου λες ρε γυναίκα" της απαντάει "εκεί που έψαχνα στη ντουλάπα να βρω κάτι βρήκα 3 αυγά...Τι στο διάολο δουλειά είχαν τα αυγά στη ντουλάπα;"

    Η γυναίκα ξαφνιάζεται με την ανακάλυψη...κοκκινίζει...κατεβάζει το κεφάλι...και με σκυμμένο το κεφάλι του λέει "Αγάπη μου έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα δεν έχει νόημα να στο κρατάω κρυφό άλλο...ντρέπομαι πολυ...αλλά η αλήθεια είναι οτι σε απάτησα...και για κάθε φορά που σε απατούσα έβαζα 1 αυγό εκεί που τα βρήκες"

    Ο άντρας ξαφνιάζεται με την απάντηση...τσαντίζεται...μέσα του άρχισε να παλεύει η αγάπη που της είχε και η οργή για το κέρατο.

    Για λίγα λεπτά δεν υπήρχε κουβέντα.

    Αφού ηρέμισε λίγο ο άντρας σκέφτεται "οκ...3 φορές ήταν...άλλωστε μαζί είμαστε...μια χαρά μου φέρεται...ας το δεχτώ"

    Και γυρνώντας προς τη γυναίκα του τι ρωτάει "Οκ βρε γυναίκα...αντε αυτό με τα αυγά το κατάλαβα...τα 800 ευρώ πως στο καλό βρέθηκαν;"

    Εκείνη ακόμα με κατεβασμένο το κεφάλι και με ενα πονηρό γέλιο του λέει "Κοίτα να δείς άντρα μου...κάθε φορά που συμπλήρωνα δωδεκάδα στα αυγά τα πουλούσα"!!!!!!
     
  2. Wild Nicole

    Wild Nicole Guest

    Με σ_ _ _ _ και υ _ _ _ _ _ _
    ο κ _ _ _ _ γίνεται μ _ _ _ _

    Βρείτε το γρίφο...
     
  3. Y13

    Y13 Regular Member

    .. .ΑΛΙΟ ... .ΠΟΜΟΝΗ . .ΩΛΟΣ ....... .ΟΥΝΙ !
     
  4. Garfield

    Garfield Regular Member

  5. Σιγά μην αφήσω κανέναν να μπει στην υπεροχη σφιχτή πίσω τρύπα μου!! ΜΕ ΤΊΠΟΤΑ! Είναι μόνο "έξοδος" όχι είσοδος! Και έτσι θα παραμείνει! Brat speaking
     
  6. Feelingfaster

    Feelingfaster New Member

    ειναι μεχρι να δοκιμασεις μετα θα αλλαξης γνωμη και εσυ οπως πολλες αλλες
     
  7. Πόσο βλακεία το να γενικεύεις...μιλάω καθαρά προσωπικά.

    Όχι δεν θα αλλάξω γνώμη. Έχει γίνει ήδη δοκιμή και το αποτέλεσμα απο αδιάφορο έως ενοχλητικό.

    Εσύ μπορεί να το δοκίμασες και να σου αρεσε. Δικο σου θέμα.
     
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Σιγα μην παρκάρεις ποτε... αν δεν μάθεις να πηγαίνεις και με την όπισθεν  
     
  9. Οι brat δεν χρειάζεται να οδηγούν..φίλε.. έχουν σοφέρ..
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

         
     
  11. Garfield

    Garfield Regular Member

    Ολα μια συνήθεια είναι...
     
  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    @bumblebee...