Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Και μετά μου λες γιατί δεν πάω στις συναντήσεις... ντρέπομαι.. δεν έχω κωλο να τους αντικρισω..
    Τι να πάω να κάνω εκεί η κλειστοκώλα.??!!να είμαι δακτυλοδεικτουμενη?...?.?!!η ντροπή του βουδουσουμιου???
    Άσε που μπορεί να πάω και να κάνουν στην πόρτα εκείνα τα τεστ που κάνουν τον στρατό για να δουν άν είσαι τοιούτος. να σκύψω και να μην μπαίνει ούτε σπίρτο.. θα με διώξουν κιόλας θα γίνω ρεζίλι..
     
  2. χαχαχαχα και παλι χαχαχαχα,... για την ιστορια στο στρατο δεν σκυβεις για να δουν αν εισαι ομοφυλοφυλος αλλα για να ελενξουν την σπονδιλικη στηλη........οσο για το κλειστοκωλα.....εχω να σου πω οτι δικαιωμα σου .....εξαλλου αν μια γυναικα θελει να καλυψει εναν αντρα και να τον ευχαριστηση.....εχει ενα εκατομυριο τροπους για να τοκανει ετσι ωστε ετσι ωστε η πισω πορτα να περναει στα ψιλα.....(ας πουμε εγω με ενα ταψι κανταιφι....οτι θες.....χαλι να με πατησουν χαχαχαχαχα)
     
  3. Dapom

    Dapom Contributor

    Τωρα εδω που τα λεμε η σοκολάτα ενα δικιο το εχει...τι καυλα να σου βγάλει και τι να προσπαθήσεις να γαμησεις απο εναν κωλο που ειναι "50 στρώσεις του grease"!!!!!
     
  4. espimain

    espimain Contributor


    Πάντα ήθελα να γνωρίσω μία γυναίκα από αυτές που εκ πεποιθήσεως τον πιάνουν με χαρτοπετσέτα.
    Οι πριγκίπισσες βλέπεις, πιστεύουν πως ο πούτσος είναι κάτι σαν την τυρόπιτα.  
     
  5. Και γω θα ηθελα πολύ να γνωρίσω μια τέτοια γυναίκα!!! Αυτή να φοβάται να τον πιάσει εγώ να φοβάμαι να τον ''φάω''..! Θα κάναμε και ΓΑΜΩ την παρέα!!!
     
  6. Soraya

    Soraya Guest

    Μάθαμε τώρα... Κοκκινες γραμμές... Πφφφφ...
     
  7. Εσύ μπορείς να τις βαφεις αλλο χρώμα αν το κόκκινο δεν σου αρέσει!! Ροζ ας πουμε! Πριγκιπικό..
     
  8. περτικσλι που ειναι και τρεντι
     
  9. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Σεβαστό το να έχεις άλλη άποψη, αλλά δε θα ορισεις εσύ ποιες είναι οι κόκκινες γραμμές του καθενός.  
    Ξέρω άτομα που έχουν περίεργες κόκκινες γραμμές για τα δικά μου δεδομενα, αλλα το σέβομαι όπως και να έχει.
     
  10. Soraya

    Soraya Guest

    μάθετε να ξεχωρίζετε την ειρωνεία από το σοβαρό... φυσικά και υπάρχουν κόκκινες γραμμές!!!! και φυσικά ο καθένας έχει τις δικές του... άλλα όταν διαβάζω σχόλια τύπου..."είναι σκλάβα μου και δεν με νοιάζει θα κάνει ότι λέω"... ε συγνώμη αλλά μόνο ειρωνία αρμόζει....
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ήντα θυμήθηκα εδά μπρε λεβεντιά... μίλαγα κάποτες μ'έναν ντελικανή αποπαέ και μου πετά το εξής: Πολλά περίεργα μου λες βρε 'συ. Τι ασφυξίες, βελόνες, shibari... Εγώ για να γαμήσω κάνα κώλο μπήκα.
     
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ναι , γιατί έγινε πολύ ξεκάθαρο ότι ησουν ειρωνική. Έχουν δει πολλά τα μάτια μας εδώ μέσα.
    Τέλος πάντων.
    Όλα καλά