Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

γνωριζουν οι αλλοι για εσας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος master00dragon, στις 10 Νοεμβρίου 2008.

  1. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: Re: γνωριζουν οι αλλοι για εσας?

    Χρόνια Πολλά για την προηγούμενη εβδομάδα!
    Άλλωστε οι γιορτές λένε ότι κρατάνε 40 μέρες.....
     
  2. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: γνωριζουν οι αλλοι για εσας?

    Γιατί δεν λες και για την επόμενη; Προλαβαίνεις.
     
  3. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: γνωριζουν οι αλλοι για εσας?

    Οι επιλογές μου αφορούν εμένα και μόνον εμένα
     
  4. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Ξέρουν όσοι εγώ θέλω να ξέρουν.. Τα προσωπικά μου αφορούν εμένα και όχι όλο τον κόσμο.. Είμαι επιλεκτική στα άτομα που θα πω κάτι παραπάνω όσον αφορά των σκοτεινό μου κόσμο.  

    Γενικά δεν έχω κολλήματα ούτε φοβάμαι μην με κατακρίνουν.. Αυτή είμαι και τέλος. Όσο για την οικογένεια μου… Εχμ.. Δυστυχώς/Ευτιχώς, γνωρίζουν ότι είμαι σεξοπορνοδιαστροφική Γυναίκα αλλά μου έχουν εμπιστοσύνη οπότε No problem.. Όταν τα έχεις καλά με τον εαυτό σου.. παύεις να έχεις και τέτοιου είδους κολλήματα..

    Και στη τελική ποσώς με νοιάζει τι πιστεύουν οι άλλοι!  
     
  5. Απάντηση: γνωριζουν οι αλλοι για εσας?

    ακομη κι οσοι/οσες ξερουν σε καποια διαφωνια ή χωρισμο θα στο "χτυπησουν" ασε που με το παραμικρο θα το βρισκουν σαν δικαιολογια αρα καλυτερα να ειναι απαντες στο σκοτος 
     
  6. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    σημερα ειχα μια κουβεντα με καποιον
    για το αν αυτος που αρεσκεται στα λιγα χαστουκια ειναι λιγοτερο ανωμαλος απο αυτον που αρεσκεται στα πολλα
    μου φανηκε τοσο αστεια η κουβεντα και τοσο εκτος πραγματικου βαθους που μουρθαν τα γελια
    καπως ετσι νομιζω πως αισθανεται κανεις οταν σε καβγα του χτυπησουν ως αρνητικο το ΣΜ
    απαντας πολυ απλα στο ιδιο επιπεδο
    ΄΄και εσυ εισαι κοντη...΄΄
     
  7. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: γνωριζουν οι αλλοι για εσας?

    δεν ενδιαφέρει κανεναν τι κανω εγω στην ζωη μου.στο κρεβατι μου στην δουλεια μου
    αλλωστε δεν με ενδιαφερει και τι κανουν αλλοι
     
  8. Storm

    Storm Regular Member

    Το αν εγώ ερεθίζομαι με σαδομαζοχιστικά και φετιχιστικά παιχνίδια, αφορά εμένα και μόνο εμένα -τον άλλον από τη στιγμή που δεν τον ενοχλώ ΤΙ τον νοιάζει;;;
    Κι επειδή εδώ στο Ελλαδιστάν αυτά τα γούστα θεωρούνται εκτροπή, διαστροφή, ανωμαλία κτλ και αν μαθευτούν χ... μέσα, ε, προτιμώ να μην το ξέρει κανένας. Αν ήμουν στη Σκανδιναβία μπορεί να το λεγα σ' έναν-δυο ανθρλωπους.
     
  9. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Ευτυχως η δυστυχως, ο ερωτας, ο βηχας και ο αυταρχικος χαρακτηρας ΔΕΝ κρυβονται!

    Ετσι λοιπον , φαινεται τι ειμαι και -λιγο υποψιασμενοι να ειναι οι αλλοι- γινεται και αμεσα αντιληπτο τι μου αρεσει!
    ( Και προσπαθω να ειμαι ευγενικηηηη, προσπαθω, γαμωτο!)

    Με τα σογια δεν τα πηγαινα ποτε καλα και τα εχω γραμμενα ( εεε χμμμ, ας μην βωμολοχησω και πω που!)

    Οι κολλητοι/ες μου ξερουν τα γουστα μου (απο στοιχεια μεχρι ζουμερες λεπτομερειες) και η γλυκια μου μανουλα ξερει αλλα νομιζει οτι εντασσεται στο γενικοτερο πλαισιο του "η κορη μου ειναι τρελλη!"

    Παρεπιπτοντως , η μανουλα, οντας ανεκαθεν πολυ ομορφη και γοητευτικη γυναικα "εκαψε" και πληγωσε ουσιαστικα στη ζωη της πολυ περισσοτερα αρσενικα , απ οσα εγω ποτε βασανισα/μαστιγωσα/ανασκολοπισα!!! (ΝΑΙ, ο ψυχολογικος σαδισμος τσουζει και εξευτελιζει περισσοτερο!)
     
  10. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Απορία: από πότε η μη ευγενική συμπεριφορά είναι δείγμα κυριαρχικής προσωπικότητας;  
     
  11. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member


    Μα δεν ειναι! Προφανως ΔΕΝ μιλαω για την τυπικη ευγενεια
     
  12. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    εμενα μια χαρα μου ακουγεσαι ...