Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

γνωριζουν οι αλλοι για εσας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος master00dragon, στις 10 Νοεμβρίου 2008.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Το έχω σαν αρχή να μη ρωτάω (δηλ. να εκμαιεύω) για το τι κάνει ή θέλει να κάνει κάποιος. Κατά συνέπεια δεν αφορά και τους άλλους το τι είμαι εγώ.

    Οπότε ούτε δηλώνω τι είμαι ούτε δεν δηλώνω. Δεν έχει βρεθεί η ανα΄γκη να το συζητήσω σε φιλικό ή οικογενειακό επίπεδο. Αν γίνει, δεν ξέρω που θα καταλήξει η συζήτηση. (Πως να μιλησει κάποιος τόσο υποθετικά .
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: γνωριζουν οι αλλοι για εσας?

    Για μενα σιγουρα γνωριζουν οι γειτονες .. με αυτα που εχουν δει τα ματακια τους και εχουν ακουσει τα αυτακια τους , το σιγουρο ειναι πως καποια μερα δεν θα φερουν την αστυνομια αλλα τους παπαδες!!!!!
     
  3. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    ειναι πολυ βολικο να μη ρωταει κανεις για να μην ρωτηθει οταν εχει κατι να κρυψει
    το καταλαβαινω....
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: γνωριζουν οι αλλοι για εσας?

    Βασικά δράκε δεν ξέρω αν οι φίλοι μου γνωρίζουν για μένα...



    ...αλλά σίγουρα γνωρίζουν για σένα!

    Πλάκα κάνω ,ε!Τράβα δείρε την Έρι γιατί δεν έχω άλλα μηνύματα στο off topic..
     
  5. Eri

    Eri

    Εκτος απο δυσλεκτικος εισαι και χεστης.......Στελνεις αλλους να με δειρουν.......  
     
  6. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    υπαρχει κατι που μου διεφυγε μαλλον
    eri γιατι σε αγαπα ο incomplete ?
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: γνωριζουν οι αλλοι για εσας?

    Άμα σε δείρω,θα με παίρνεις τηλέφωνα,θα μου στέλνεις λουλούδια,θα μου αφιερώνεις τραγούδια και γενικώς θα μου κάνεις τη ζωή π eri εργη  

    Άστα αυτά     

    Γιατί είναι ανεξάρτητη και δε χρειάζεται εμβόλια  :rollinglaugh:
     
    Last edited: 12 Νοεμβρίου 2008
  8. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    ok χαιρομαι πουηρθατε να παιξετε στη δικη μου παιδικη χαρα  
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: γνωριζουν οι αλλοι για εσας?

    Τέτοια λες και με αναστατώνεις   

    Πάω για ύπνο.Να πεις στο eri φιο να μου απαντήσει από αύριο το μεσημέρι και μετά που θα είμαι πάλι σε φόρμα ..
     
  10. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: γνωριζουν οι αλλοι για εσας?

    Δε νομίζω να αφορά κανέναν αν το κρεβάτι μου γουστάρω να το κάνω ρινγκ, χαμαιτυπείο ή οτιδήποτε άλλο.... Μέσα από τον εκάστοτε σύντροφο βρίσκω διάφορες εκφράσεις ερωτικής επιθυμίας and so the story goes. Το μόνο που έμαθαν οι γονείς μου (στα 15 μου) ήταν ότι πηδήχτηκα (εντέλει). Λεπτομέρειες για το ιστορικό μου από κει κι έπειτα δε μου έχουν ζητήσει - κι εγώ δε πρόκειται να τις δώσω επειδή δε θέλω να έχουμε διπλά εγκεφαλικά και οξέα εμφράγματα.
    Στις φίλες μου έχω πει ό,τι αντέχουν να ακούσουν, καμιά φορά δίνω και συμβουλές για να κάνουν πιο "πικάντικο" το δικό τους παιχνίδι. Από κει και μετά... μεταξύ μας μεταξά.
     
  11. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να γνωρίζουν οι άλλοι τις δοαφορετικές προτιμήσεις μου. Εκτείθεσαι χωρίς λόγο. Άλλωστε λίγοι είναι οι άνθρωποι με ανοικτό μυαλό που θα προσπαθήσουν να σε καταλάβουν. Βέβαια το να το κρατάς μέσα σου είναι ένα μαρτύριο. Πολλές φορές αισθάνθηκα την ανάγκη να το εξομολογηθώ σε κάποιον, αλλά πάντοτε μένω στη σκέψη.
     
  12. master00dragon

    master00dragon Regular Member


    δεν θεωρεις πως ειναι αδικο να μην μπορεις να εισαι ο εαυτος σου και να παιζεις θεατρο?
    και να τηρεις τις κοινωνικες συμβασεις που ισως και εσυ δεν συμφωνεις?
    θεωρεις πως ειναι υποθεση του καθενος μας να αλλαξει αυτο ή δεν μας αφορα?