Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κώλο του?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος slavechris, στις 14 Αυγούστου 2008.

  1. Emma

    Emma Contributor

    Don't feed the trolls, please!
     
  2. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κώλο του?

    Υπάρχουν δύο είδη ανδρών, οι πρωκτικοί και οι απλοί. Οι απλοί,περιορίζονται στην κλασική στάση και τελειώνουν σε μερικά δευτερόλεπτα.



    Οι πρωκτικοί χωρίζονται σε 3 κατηγορίες:

    α. δακτυλικοί (αυτοί που τους αρέσει να τους βάζουν δάκτυλο ή κάτι άλλο λεπτό)

    β. ντιλντοϊκοί (αυτοί που θέλουν δονητές και γενικά χοντρά πράγματα μέσα τους)

    γ. ετερόπρωκτοι (αυτοί που ικανοποιούνται με τους πρωκτούς των συντρόφων τους)




    Οι δακτυλικοί χωρίζονται σε 2 κατηγορίες:

    α. κυκλικοί (αυτοί που τους αρέσει να γίνεται κυκλικά η κίνηση του δακτυλου και να μην μπαίνει πολύ μέσα και λέγονται και κωλοτρυπιδικοί)

    β. προστατικοί (αυτοί που τους αρέσει το δάχτυλο να μπαίνει πολύ μέσα και να σπρώχνει τον προστάτη, ή με το νύχι να τον ξύνει ρυθμικά πάνω κάτω)




    Οι ντιλντϊκοί χωρίζονται σε 3 κατηγορίες και αυτοί:

    α. sheboys (ετεροφυλόφιλοι που απλά τους αρέσει να τους βάζει δονητή η σύντροφός τους)

    β. boygirls (ετεροφυλόφιλοι που γουστάρουν να φορούν γυναικεία εσώρουχα και να τους φέρεται σαν πουτάνες η σύντροφός τους και να τους πηδάει με στραπόν, ή να βάζουν στον πρωκτό τους την μία άκρη του διπλού δονητή και την άλλη άκρη να την βάζει η σύντροφός τους κλπ)

    γ. butty boys (ομοφυλόφιλοι, που γουστάρουν να προθερμαίνουν την πρωκτική τους οπή με κάποιο σεξουαλικό βοήθημα πριν την διείσδυση του συντρόφου τους)


      


    Πηγή: ίντερνετ (δεν θυμάμαι)
     
  3. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Θα μου επιτρέψεται Lady Dementia να πιστεύω ότι όλα αυτά που γραψατε από την πηγή Σας είναι λίγο πολύ σχετικά...  
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κώλο του?

    Αν είναι gay αυτός που γουστάρει να ξεσκίζει τον κώλο του;

    Δεν ξέρω να σας πώ. Έχω ακούσει όμως τον Χάρυ Κλίν να λέει οτι gay μπορεί να μην είναι όποιος θέλει να ξεσκίζει τον κώλο του, σίγουρα όμως είναι πούστης... 
     
  5. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Η σιγουριά θα σας φάει...  
     
  6. Arxontas_Ath

    Arxontas_Ath New Member

    Παθητική στάση, αντίθετη του γνωστού ανδρικού ρόλου, να χρησιμοποιεί το όργανό του, που λειτουργεί φυσιολογικά, για να σκίζει γυναίκες. Αυτό δεν αποκλείει σε κάποιον με τις ανάλογες εσωτερικές συγκρούσεις να θέλει να ασκεί εναλλακτικά και τους δύο ρόλους.
    Και πολλοί άλλοι φαντάζονται τι ωραία που θα ήταν οι γυναίκες να είχαν φαλλό. Αυτοί δεν είναι ομοφυλόφιλοι, αλλά δεν είναι προσανατολισμένοι στον γνωστό αρσενικό ρόλο. Και αντίστοιχα γυναίκες που αισθάνονται ανώτερες όταν χρησιμοποιούν φαλλό, που η φύση τους έχει στερήσει.
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κώλο του?

    Πιστεύω να κατάλαβες το χιούμορ μου;  
     
  8. atasai

    atasai Regular Member

    Ωραία, το εμπεδώσαμε, το νόημα των διαξιφισμών είναι το κατά πόσο θα χαθεί ο ανδρισμός των υπολοίπων αν κάποιος τον παίρνει. Εδώ μάλιστα το κάναμε ρητό: κανονικά σκίζουμε, αν δεν το ξεχάσουμε αυτό και δεν αρχίσουμε να τα μπερδεύουμε, ας βάλει ο καθένας ό,τι θέλει στον κώλο του.
     
  9. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


    Μα φυσικά  
     
  10. Θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση και όποια έχει την εμπειρία να με διαφωτίση λίγο

    Έχει πάει κάποια με κάποιον κρυφόgay ? Κάποιον ο οποίος δεν αποδεχόταν την φύση του τις προτημίσεις του , είτε ήταν θέμα taboo ηθικής κτλ

    Πώς εκφραζόταν στο κρεβάτι ? Ήταν άνετος ? λειτουργικός ? αυθόρμητος ?

    Υπάρχουν gay οι οποίοι πάνε με γυναίκες μόνο και μόνο γιατι δεν το αποδέχονται
    Οι γυναίκες καταλαβαίνουν τέτοια άτομα ?
    Εκεί υπάρχει η διαφορά πιστεύω κάποιου ο οποίος του αρέσουν οι γυναίκες και το πρωκτικό
    και εκείνος που το λαδώνει το πόμολο και απλα το κρύβει πίσω απο ένα τέτοιο φετιχ
     
  11. subpho

    subpho Guest

    Σύμφωνα με την Lady_Dementia είμαι ένας sheboy. Μου αρέσει πάρα πολύ η (χοντρή) πρωκτική εισβολή και μπορώ να ομολογήσω ότι την μεγαλύτερη απόλαυση έχω νιώσει πρωκτικά και όχι από οργασμό. Ήταν μια στιγμή που η γροθιά της καλής μου μπαινοέβγαινε δυναμικά κι εγώ είχα αφεθεί εντελώς στα χέρια της. Ένιωθα να περιορίζεται όλη μου η ύπαρξη σε αυτήν την υπέροχη εισβολή και να παραδίνομαι άνευ όρων.

    Όχι, δε νιώθω καθόλου gay, με το σκεπτικό ότι επιθυμώ μια σχέση ερωτική με έναν άλλον άντρα. Παρόλα αυτά θα μπορούσα να φανταστώ την ερωτική επαφή με άντρες στο πλαίσιο ενός cuckold-femdom-δεσμού...
     
  12. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    δεν συμφωνω με αυτην την αποψη. απο την στιγμη που ο πρωκτος ειναι ερωτογενης ζωνη σημαινει πως οποιαδηποτε επαφη αποφερει καυλες και ερεθισμο. λογω της ανατομιας του κωλου (που ειναι δηλαδη μια τρυπα) σημαινει πως ειναι εφικτη διείσδυση. και για να γινει η διείσδυση θα πρεπει να ειναι καποιο αντικειμενο και συνηθως αυτα εχουν σχημα πεους. αυτο στην ψυχολογια αυτουνου που δεχεται το αντικειμενο δεν σημαινει πως ουτε ειναι gay, ουτε γουσταρει αντρες, απλα γουσταρει να εκμεταλευτει την καυλα που μπορει να προσφερει ο ερεθισμος της ερωτωγενης αυτης ζωνης χωρις αυτο να σημαινει πως θελει ενα αντρικο πεος μεσα στον κωλο του, αλλα θελέι να νιωσει εναν διαφορετικο οργασμο δυνατοτερο απο αυτον που θα το προσεφερε αν ειχε ερεθισμο μονο στο πεος (γαμησι, πιπα κτλ)

    γιατι με το ιδιο σκεπτικο και το κωλοδαχτυλο θα καυλωσει εναν κωλο. ομως δεν θα καθοτανε να του το κανει ενας αντρας και ουτε το δαχτυλο ειναι υποκαταστατο του πεους. και το ιδιο ισχευει για το γλυφοκωλι  

    αρα οποιος γουσταρει να ασχολουνται με τον πρωκτο του, ειτε ειναι γλυψιμο, είτε ειναι δαχτυλο, ειτε ειναι αντικειμενο/στραπον/δονητης δεν ειναι gay, και θελει εναν διαφορετικο δυνατοτερο οργασμο σε σχεση με αυτον που θα προελθει χωρις τον ερεθισμο του πρωκτου.