Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κώλο του?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος slavechris, στις 14 Αυγούστου 2008.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    θα βαλει τεκμηριο στην διαμετρο??
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Αν εμένα μ' αρέσει να σκίζω τον κώλο μου και αυτό σημαίνει ότι είμαι gay, δε θα μπορώ να σκίζω μετά θηλυκούς κώλους;

    Όλο περιορισμούς είναι αυτό το forum. Θα γίνω καλόγερος για να τα έχω όλα...
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Είναι δεν είναι τι με νοιάζει..Απο πίτα που δεν τρώω,τι με μέλλει..
     
  4. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    δεν ειμαι ιδιαιτερα λεξιλαγνος αλλα μπορείτε να διορθωσετε τη λέξη κώλος, διοτι του ταιριαζει τοσο πολύ το ω.

    ως τιτλος τιμης εννοω, κι εαν δεν με πιστευετε πατε στον καθρευτη σας...
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Να πας στην Μονη Βατοπεδίου... ποτε δεν ξερεις!
     
  6. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κολο του?

    Μπαίνοντας στη Μονή, να φωνάξεις 'Μωρήν!!!' (Ο' Χάρα). Αν αγνοείς τους λόγους, κάποιος εκεί τους ξέρει μετά βεβαιότητος.
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    O σκύλος Μου πάντως...είναι gay  
     
  8. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Δεν έχω διαβάσει το τι είπαν οι προηγούμενοι/ες. Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να απαντήσω στο ερώτημα:

    Ο όρος gay που πάει να πει χαρούμενος αποδίδετε στους άνδρες ομοφυλόφιλους. Προφανώς το ερώτημα είναι αν είναι ομοφυλόφιλος όποιος αρέσκεται στο παθητικό πρωκτικό σεξ με τον ενεργητικό ρόλο να τον έχει μία γυναίκα. Η απάντηση είναι μονολεκτική:

    ΟΧΙ - ΟΧΙ - ΟΧΙ

    Gay, είναι όποιος άνδρας δεν πηγαίνει με γυναίκες και πηγαίνει με άνδρες. Είτε είναι παθητικός, ενεργητικός ή ενεργοπαθητικός.

    Το πρωκτικό σεξ στον άνδρα έχει να κάνει με την διέγερση του προστάτη και όχι με την ομοφυλοφιλία.

    Ομοφιλόφιλος είναι ο κωλομπαράς που αρέσκεται στα αρσενικά κολαράκια και όχι ο ετεροφυλόφιλος που του αρέσει η κοπέλα του να του βάζει π.χ. δάκτυλο ή δεν ξέρω τι άλλο για να πρκοληθεί προστατική διέγερση και συνεπώς αυξημένη ηδονή.

    Η διέγερση του προστάτη είναι φιληδονία και όχι ομοφυλοφιλία.

    Η όλη σύγχηση προκαλείτε διότι οποιοδήποτε αποκλείνων βίτσιο έχει ο άνδρας, από την καθυστεριμένη και σεξουαλικά αναλφάβητη κοινωνία, ταυτίζεται με την ομοφυλοφιλία.

    Το συγκεκριμμένο βέβαια έχει την ιδιαιτερότητα ότι ο άνδρας, φορέας αυτού του βίτσιου, ενσαρκώνει ένα ρόλο που βιολογικά έχει η γυναίκα. Ως εκ τούτου είναι λογικό ο φορέας να αναρωτηθεί μήπως έχει ομοφυλοφιλικές τάσεις. Όμως ομοφυλόφιλος είναι αποκλειστικά αυτός που πάει με άτομα του ίδιου φύλου ανεξαρτήτως ρόλου. Ο άνδρας που αρέσκεται στο παθητικό με γυναίκες και μόνο με γυναίκες είναι βιτσιόζος και τίποτε άλλο.
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κώλο του?

      
     
  10. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κώλο του?

    Originally Posted by Zizel_X
    Ομοφιλόφιλος είναι ο κωλομπαράς που αρέσκεται στα αρσενικά κολαράκια

    Γιατί μπερδεύτηκες αγαπητέ? Ομο + φύλο + φίλος = αυτός που είναι φίλος/εραστής με άτομα του όμοιου του φύλου. Ο κολομπαράς που αρέσκεται στα αρσενικά κολαράκια αρέσκεται στους γλουτούς και πρωκτούς του φύλου στο οποίο ανήκει. Συνεπώς είναι ομο+φυλό+φιλος.

    Απλό δεν είναι?
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κώλο του?

    Kαθόλου και είναι θέμα και ορολογίας.Δηλαδή ο παθητικός ομοφυλόφιλος τι είναι;Σαν gay (ενεργητικός κιόλας) ο όρος αυτός δε με εκφράζει.Μάλλον δεν στα ΄χουν πει καλά  
     
  12. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ειναι gay οποιος γουσταρει να σκιζει τον κώλο του?

    Αγαπητέ, νομίζω ότι ο όρος gay είναι προσβλητικός για τους ομοφυλόφιλους γενικότερα, ανεξαρτήτα ρόλου που επιλέγουν.

    Ο σωστός όρος είναι ομο-φυλο-φιλός ή στα αγγλικά homo-sexual. Αυτός ο όρος υποδηλώνει την έλξη προς άτομα του ίδιου φύλου ανεξαρτήτως ρόλου. Το να είναι κάποιος ομοφυλόφιλος δεν συμαίνει ότι είναι και χαρούμενος = gay.