Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ευχετήρια κάρτα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Victoria_ash, στις 22 Ιουνίου 2014.

  1. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Κι έρχεται η ωρα που ο Αφεντης εχει τα γενέθλια Του.
    Ειναι στην αλλη άκρη της Ευρώπης.
    Σκέφτεσαι να Του στείλεις λουλούδια. Ελπιζω να δεχτει αυτην την χειρονομία.(Αχ αυτο το ίντερνετ).
    Μονο που η διεύθυνση που γνωριζεις ειναι της εργασίας Του.
    Αποφασιζεις....λευκα τριανταφυλλα. Αγνο πραγματικο και καταλληλο για το νεο ξεκίνημα.
    Το αγχος...η καρτα...τι να γραφτει στην καρτα που δε θελω να καταλαβουν οι αλλοι αλλα να μην ειναι τυπικο.

    Ειπα να ρωτήσω τις σ/υ μπας και εχουν καμια εμπνευση
     
  2. Inexperienced

    Inexperienced Regular Member

    Γιατί να καταλάβουν οι άλλοι; Στο χώρο εργασίας διαβάζονται σε όλους οι κάρτες;
     
  3. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Δε νομίζω αλλα δε ξερω και αν θα ειναι σε φακελακι. Δε νομίζω να θελω να παρω τετοιο ρίσκο
     
  4. Inexperienced

    Inexperienced Regular Member

    Θα μπορούσες για να είναι πιο προσωπικό να στείλεις ξεχωριστά εσύ μια κάρτα με το ταχυδρομείο όπου θα γράψεις ότι επιθυμείς, ασφαλές.. και τα λουλούδια με κάτι πιο τυπικό για να ξέρει απλά ότι είναι από εσένα.
     
  5. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Δεν ειναι κακη η ιδεα σου
     
  6. Inexperienced

    Inexperienced Regular Member

    Το λέω για να μην περιορίσεις αυτά που νιώθεις και θέλεις να εκφράσεις για τυπικούς λόγους...
    Θα προσπαθήσω να σκεφτώ και κάτι πιο αλλά να κρύβει νοήματα και θα επανέλθω  
     
  7. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Αναμενω. Εγω εψαξα εγραψα τα ξανασβησα τίποτα. Ειτε ελληνικά ειτε αγγλικά
     
  8. Inexperienced

    Inexperienced Regular Member

    Άσε που νομίζω ότι είναι πιο ωραίο να είναι με το δικό σου γραφικό χαρακτήρα απ'ότι με του ανθοπώλη..
     
  9. thanasis

    thanasis Contributor

    Πολυ τρυφερη πρωτοβουλια εκ μερους σου, αλλα, κλασσικ θανασσις γαρ, θα γινω λιγο ξενερωτος:

    με το επαγγελματικο περιβαλλον του αλλου δεν παιζουμε, ειτε ειναι Κ, ειτε υ, ειτε ΚΟΔΗΣΟ. Εισαι σιγουρη οτι δεν θα τον εξεθετε (σε πελατες, συνεργατες, υφισταμενους, συναδελφους, αφεντικα) κατι τετοιο;
     
  10. lexy

    lexy .ti.va.

    Κάτι παρόμοιο θα σε ρωτήσω κι εγώ: έχεις την άδεια να "ενοχλείς" για όποιο λόγο, στον εργασιακό του χώρο;
     
  11. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Η κινηση αυτούσια?
     
  12. lexy

    lexy .ti.va.

    Τα λουλούδια, στον εργασιακό χώρο, από ανθρώπους που μας σκέφτονται ή μας αγαπούν, δεν είναι απαγορευτικα, κατά τη γνώμη μου.
    Το ζητούμενο, εδώ, είναι αν εσύ έχεις την άδεια να κάνεις κάτι τέτοιο.