Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ζευγαρια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 2 Ιανουαρίου 2022.

  1. slave32

    slave32 Contributor

    Τους βλέπω σχεδόν κάθε μέρα, ένα νεαρό ζευγάρι πρέπει να είναι γύρω στα είκοσι όπως εγώ. Μένουν στον πρώτο όροφο ακριβώς απέναντι απο το ισόγειο σπίτι μου. Είναι πολύ αγαπημένοι, φιλιούνται, τρώνε μαζί, πηγαίνουν στη σχολή μαζί.
    Το βράδυ πολλές φορές κάνουν έρωτα, κοντά στο παράθυρο. Τους βλέπω, τους παρακολουθώ. Πρέπει να το σταμα΄τησω, αλλά δεν μπορώ. Τους σκέφτομαι πολύ και συνέχεια.
    Σήμερα είναι το τελευταίο μάθημα της εξεταστικής. Τυχαίνει να πάμε όλοι μαζί εκείνη την ώρα στο πανεπιστήμιο. Άκουσα τα ονόματα τους. Ο Νίκος και η Ελένη. Η Ελένη έκατσε πιο πέρα με μια φίλη της, εκείνος έκατσε στη διπλανή μου θέση στο λεωφορείο.
    "καλημέρα είμαι ο Νικος" απόρησα που μου μίλησε
    "καλημέρα είμαι ο Μάριος" δεν είπε τίποτα άλλο. Σηκώθηκε για να κατέβει. Η σχολή τους είναι πολύ πριν από τη δική μου.
    ''Αυτό είναι για σένα'' μου εδωσε ένα χαρτάκι με το όνομα του και το τηλέφωνο του. Αιφνιδιαστηκα.
    Πήγα έδωσα το μάθημα. Λογικα το περασα. Το μυαλό μου όμως τριγυρναγε στον Νικο.
    Δεν μπόρεσα να αντισταθώ τον πήρα τηλεφωνο.
    "καλησπερα είμαι ο Μαριας, ενοχλώ;"
    "καλησπερα όχι, τι θα ηθελες;"
    "δεν ξέρω, συγγνωμη που πήρα''
    ''οχι περιμενε, μην κλεισεις. Είσαι σπίτι σου;"
    "ναι''
    " ωραια ελα σε μας, τωρα''
    Το εκλεισε. κι εγω απλα φορεσα παπουτσια και πηγα. Χτύπησα τη πορτα τους μου ανοιξε η Ελενη
    "Μάριε σε περιμέναμε''

    ''ενταξει'' γέλαγε σαν να ήξερε τι θα συμβεί μετά.
    Ο Νικος ηρθε κοντά μου, άρχισε να με φιλάει στο στόμα. Δεν αντιστάθηκα, τον φιλούσα κι εγώ. Η Ελένη μου έβγαλε τα ρουχά ενώ το αγόρι της με οδηγούσε στο κρεβάτι τους.

    ''Μάριε, σε πειράζει να σε δέσω''
    "οχι οχι..''
    Νομιζα οτι θα με έδενε στα καγκελα του κρεβατιου, αλλά αυτος έδεσε τα χέρια μου σφιχτά πίσω από τη πλατη μου. Η Ελενη γδυθηκε κι έκατσε μπροστά μου, πήρε το στόμα μου και το έβαλε κατευθειάν στο γλυκό, ζεστό κουτάκι της.
    Ο κώλος μου τουρλωθηκε, έτοιμος να τον κανονίσει ο Νικόλας. Δεν άργησε να γεμίσει λιπαντικο τον πρωκτό μου πριν μπει μέσα μου. Ειναι μεγαλο το καυλι του, πολύ μεγάλο. Με γαμάει ενώ προσπαθώ οσο πιο σωστά να γλείφω την Ελενη η οποία κάθε τοσο ζητάει από τον Νικο να μπαινει πιο μέσα μου.
    "Νικο γαμησε τον κι άλλο, αν δεν μπορεις εσύ να έρθω να του κανω στραπ ον'' Τον προκαλούσε να με πηδάει πιο δυνατά κι εκείνος απλά ακολουθούσε μέχρι που με γέμισε με το καυτό του σπέρμα.
    Η Ελένη είναι έτοιμη να χύσει..
    ''Νίκο πάρε τη ζώνη σου και χτύπα τον''
    Συνεχίζεται
     
  2. Error

    Error ΜατόσηδύναμηπεςμουπουνατηνβρωναμπωστηναγκαλιάΣουυ

    Τοο γαλααζιο του ‘ρανουυυ,
    Δειιιχνει την ειρηηηηνη.
    Το κοκκινο του λουλουδιουυυ,
    Τηην αγαααπη τραγουδααα.
    Το πιο ομορφο χρωωμα το λευκο της ψυχηης,
    Αν το ‘χεις παντα να ξερεις θα ευτυχειις.
    Το πιο ομορφο χρωωμα το λευκο της ψυχηης,
    Αν το ‘χεις παντα να ξερεις θα ευτυχειις.
     
  3. slave32

    slave32 Contributor

    O Νίκος έκανε ότι είπε η Ελένη. Πήρε τη ζώνη του, που σφύραγε στον αέρα πριν πέσει στα κωλομέρια μου, ξανά και ξανά. Με το ένα του χέρι με κράταγε, δεν αντιστεκόμουν, κινιόμουν ενστικτωδώς από τον πόνο. Την έγλειψα την Ελένη, έχυνε ξανά και ξανά. Σταμάτησε. Ο Νίκος μου έριξε μερικές ακόμα πριν σταματήσει. Με έλυσε.
    ''Νίκο, Μάριε δεν το πιστεύω ότι το κάνατε αυτό'' γελούσε. Πήγε κοντά της. Την φιλούσε.
    ''Ελα κι εσύ'' μου έκανε νόημα με το χέρι του.. Πήγα. Η Ελένη με φιλούσε, με γλώσσα. Ο Νίκος γονάτισε, άρχισε να μου παίρνει πίπα. Συνέχισε η Ελένη να με φιλά, ενώ εγώ την έσφιγα πάνω μου.
    ''Νίκο πήγαινε να πλυθείς, άφησε μας μόνους'' τότε κατάλαβα ποιος πραγματικά έκανε κουμάντο εκεί.
    ''Δεν περίμενα να έχεις μεγάλο καυλί''
    Χαμογέλασα
    "γιατί;''
    ''Δεν βλέπω να έρχεται καμιά εδώ μαζί σου''
    ''Από αυτό μόνο;''
    ''Ναι''
    Την πήρα στα χέρια μου άρχισα να την φιλάω.
    ''Θες να σου κάνω έρωτα, Κυρία''
    Τα μάτια της γέλαγαν στο Κυρία
    ''Ναι, ναι μη σταματάς''
    Πέσαμε στο κρεβάτι. Την φιλούσα παντού, λευκό δέρμα, αδύνατο σφιχτό. Δεν καθυστέρησα πολύ. Μπήκα μέσα της, ενώ ήμουν από πάνω της. Αλλά δε βολευόμουν. Δεν μου αρέσει αυτή η στάση και πολύ.
    Την έβαλα να κάτσει στο πλάι, πήγα από πίσω της.
    ''Σήκωσε ελαφρά το πόδι σου''. Την πήρα αγκαλιά. Τύλιξα το χέρι μου γύρω από το λαιμό της.
    ''Όταν θες να χύσεις δάγκωσε με δυνατά'' το άλλο το χέρι το άφησα να πιάνει τα στήθη της

    Δεν άργησα να νιώσω τη μεγάλη δαγκωματιά.. Πάλλονταν δυνατά. Βγήκα από μέσα της. Την έβαλα να κάτσει στα γόνατα. Ακολουθούσε χωρίς να λέει όχι. Έβγαλα το προφυλακτικό, έχυσα στα στήθη της. Τα ζωγράφισα.
    ''Δεν μου έχουν ξαναχύσει τα στήθη;''
    ''Γιατί;''
    ''Δεν τους το επιτρέπω..''
    ''Τότε..''
    ''Τότε..;'' ήταν γεμάτη απορία. Την έβαλα να ξαπλώσει μπρούμυτα. Με την γλώσσα μου, καθάρισα όλο το σπέρμα από πάνω της. Ξαναπήγα κάτω, την έγλειφα μέχρι να την ξαναγευτώ..

    ''Δεν βλέπεις κοπέλες, γιατί αναζητώ.. Αφέντρα..''
    ''Εμένα;''

    Συνεχίζεται..
     
  4. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member