Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ηλικια...ενα νουμερο ή κατι περισσοτερο;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος teleia+kaula69, στις 6 Μαϊου 2016.

  1. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Αυτό το "ο σωστός ο τρόπος για τα χρόνια σου" σκεπτικό είναι πολύ αντιδιεγερτικό, θα αρχίσω να το χρησιμοποιώ σαν safeword/phrase.
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Πήγε στην Casablanca, έκανε αλλαγή φύλου μαζί με τον σιδηρόκαυλο και επέστρεψε χαχα  
     
    Last edited: 8 Μαϊου 2016
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ποιος σου απαγόρευσε να πεις τη γνώμη σου καλή μου και μιλάς για μαλλιοτραβηγματα; Και ποιος μπορεί να μου απαγορεύσει εξίσου εμένα να σου κάνω κάποιες ερωτήσεις βάση των όσων γράφεις εσύ ή κάποιος άλλος;

    Χρειαζομαι κάποιες απαντήσεις και είναι στην δική σου ευχέρεια εάν θα τις δώσεις η όχι, δεν δαγκωνω.

    Απο εκεί και πέρα δεν είμαι φαν της Βίσση, αυτό που προσπαθούσα να καταλάβω είναι πως έβγαλες τα συμπεράσματα σου, με κάλυψες ωστόσο και σε ευχαριστώ.

    Στα υπόλοιπα που αναφέρεις δεν θα σχολιασω κάτι, έχω αναφερθεί πολλάκις στα περί τρομοκρατίας και στους καινούργιους.
     
  4. elfcat

    elfcat . Contributor

    Κοιτάξτε. Δεν ξέρω , αν η Βίσση εχει συναίσθηση της ηλικίας της ή οχι, εμένα παντως ενα κλαυσίγελος με πίανει όποτε τη βλέπω. Ξέρετε γιατί; Ενθυμούμαι μια σοφή ρήση που είπε κάποτε ενας νεότερος από εμένα φίλος μου. "Γήρας ειναι να μένεις στην ίδια ηλικία".

    Και συμπληρώνω. Το δικαίωμα ενός να ζει όπως θέλει χωρις να ενοχλεί, δεν λειτουργεί ως λοβοτομή στην κριτική ικανότητα των άλλων για την εικόνα που αυτός εκουσίως δημόσια προβάλει.
     
  5. ηρεμια παιδια δεν μου αρεσουν οι εντασεις ας πουμε κατι ερωτικο να χαλαρωσουμε....
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Αστο μεγάλε, βρωμάει από χιλιόμετρα το τρολονικ σου
     
  7. ..... μην σπαζεσαι ο ερωτικος μοιραζει αγαπη... γτ του φερεστε ετσι... κακουργες γυναικες
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Σαυρες, τι περιμένεις;
     
  9. ελα ρε οι σαυρες ειναι γλυκουλεεεεεεεςςςςς......  
     
  10. Elune

    Elune Priceless

  11. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Aλιμονο αν ισχυε το αντιθετο..καλο είναι βεβαια τις γνωμες μας εκτος από το να τις εχουμε, να τις υποστηριζουμε κιολας..
     
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    τελικα ρε κοριτσια μας αρεσει η βισση η τη θαβουμε;;με μπερδεψατε