Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

η μοναξιά του BDSMερ.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MASTER--YODA, στις 31 Μαϊου 2016.

  1. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Μην νιωθεις ασχημα, ειμαστε δυο σε αυτο.
     
  2. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Ενημερωτικά να ανφέρουμε ότι υπάρχουν και φόρουμ για πλέξιμο, μαγείρεμα και ποδόσφαιρο.
     
  3. Iagos

    Iagos Contributor

    Αγαπητέ @Dom M ,
    βρίσκω την Αφροδίτη σας στην Παρθένο για το πρώτο δεκαήμερο του Ιουνίου σε ανάδρομη πορεία. Μετά και την έκλειψη της 15ης Ιουνίου η Αφροδίτη σας επιστρέφει από την ανάδρομη πορεία της παρθενίας και περνά στην ορθή πορεία της τσούλας.
    Να προσέχετε τα οικονομικά σας αυτή την περίοδο"
     
  4. eteros

    eteros Regular Member

    Δεν νιώθω καθόλου άσχημα, πίστεψε με.... Δεν θέλω το BDSM να είναι ο κορμός της ζωής μου... Είναι σαν να επιλέγω ανάμεσα σε μία πανέμορφη και σε μία κακάσχημη (σύμφωνα με τα δικά μου πρότυπα) την κακάσχημη επειδή γουστάρει το BDSM. Ευχαριστώ πολύ δεν θα πάρω...
     
  5. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Α οχι δεν εννοω αυτο εγω. Για κ υ πλαισιο πρεπει να γουσταρω πολυ. Και συγκατοικηση.
     
  6. eteros

    eteros Regular Member

    Μα γιατί; Αφού μπορούμε να αντλήσουμε ιδέες και να τις εφαρμόσουμε!
     
  7. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    σε κατανοώ απόλυτα φίλε ..
    Να σου πω όμως τι θα έκανα εγώ στη θέση σου;
    Δεν θα έχανα τον χρόνο μου σε αυτό το Forum .. Εδώ γράφουνε πολύ, και δεν έχει και πολλές φώτο να δει κάποιος .. Θα έψαχνα λοιπόν να βρω άλλες ιστοσελίδες που έχουνε πολλές φωτογραφίες (υπάρχουνε τέτοια) για να πάρω μία θεωρητική ιδέα τι είναι αυτό το ρημάδι το bdsm ..
    Και μετά, θα έβγαινα έξω στα μπαρ, στα καφέ και θα έκανα παρέες ψάχνοντας να βρω κάτι που δεν θα περιορίζει τον ορίζοντά μου .. εδώ ούτως ή άλλως (πολύ σωστά το κατάλαβες) όλοι ζούμε σε μία πλάνη .. και όλα είναι στη φαντασία μας ..
     
  8. eteros

    eteros Regular Member

    Η απόκτηση γνώσεων φίλε μου δεν αποτελεί χάσιμο χρόνου.... Και το φόρουμ το προσφέρει αυτό έτσι δεν είναι;
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν έχεις μέλλον αν δεν έχεις Tumblr, λολ
     
  10. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Σίγουρα, η γνώση είναι δύναμη .. και πίσω από κάθε πράξη υπάρχει και μία (τεκμηριωμένη τιςπερισσότερες φορές) θεωρία ..
    Αν ρωτάς τη δική μου άποψη για το τι μου έχει προσφέρει το Forum, (καθώς και τις απόψεις άλλων), μπορείς να τις διαβάσεις εδώ:

    https://www.greekbdsmcommunity.com/...ουμ-ή-τι-θα-θέλατε-να-είχατε-προσφέρει.59888/

    .. δυστυχώς ..   .. τα έχω βάψει μαύρα ..
     
  11. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    αφου υπαρχει και τεκμηριωμενη θεωρια... εληξε το θεμα...
     
  12. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    και για να απαντήσω στο αρχικό ερώτημα:
    Όχι! Ούτε άδειος είναι ο κόσμος .. ούτε τίποτα .. και λογικό να μην υπάρχει απόλυτη ειλικρίνεια από όλους (ειδικά στην αρχή) για λόγους ανωνυμίας ..
    Από κει και πέρα, προσωπικά μου πήρε πολύ χρόνο και πέρασα από διάφορα στάδια και (μικρές ή μεγαλύτερες, vanilla ή bdsm) σχέσεις, για να κατασταλάξω ..
    .. τόσο στο τι θέλω, όσο και στο τι δεν θέλω ..