Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

θάρρος ή αλήθεια!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Fenaki92, στις 15 Απριλίου 2015.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    No, never.

    Έχετε απωθημένα;
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ενας αντρας μου εχει μεινει απωθημενο απο τα παλια...με χωρισε πριν μου κατσει, ποτε δεν ξερεις ομως!

    Ζηλευετε;
     
  3. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    μονο 2 φορες στη ζωή μου.

    εκδικειστε ευκολα;
     
  4. pistols

    pistols Regular Member


    τη σκεφτομαι πολυ ευκολα την εκδικηση αλλα δυσκολευομαι στην πραξη

    τι ειναι αυτο που θα σε εκανε να απατησεις τον συντροφο σου?
     
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Η ανοησία της να με αφήσει ανεξέλεγκτο....

    Αν έμεναν οι γυναίκες χωρίς οικονομικούς πόρους, θα γινόντουσαν πουτάνες;
     
  6. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Οχι

    Ποσο σεξ κανατε σημερα;;(και αφου δεν εχουμε θαρρος ας βρεθει τροπος να αποδειχθει!)
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

    Δεν έχω κάνει καθόλου, γιατί δεν έχω διάθεση, αν ήθελα όμως θα μπορούσα σε μέχρι το βράδυ να κάνω...
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Θα σας ενοχλούσε αν η καλύτερη φίλη σας, σας πρότεινε να γαμήσει τον γκόμενο σας;
     
  9. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Φυσικα...

    Τα καταπινετε η εχουν κουκουτσια;
     
  10. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    εχουν κουκουτσια...ας μεινει και κατι παρθενο εστω σαν διαδικασια πανω μας!!!!!

    ποση αληθεια μπορεις να πεις σε εναν εντελως αγνωστο σου..?
     
  11. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Σας επαναφέρω στη σωστή σειρά των ερωτήσεων, καθώς η αγαπητή (κατά τα άλλα  ) @Siren_Peisinoe πήδηξε την ερώτησή μου απαντώντας αυτοβούλως, καταχρηστικώς και αυθαιρέτως σε κάποια άλλη. Ποιος ξέρει πού είχε το νου της... Ελπίζω ότι δεν θα επαναληφθεί...  


    Με φίλη φίλου ποτέ. Ούτε και θα συμβεί.

    Ποιά άτομα του φόρουμ θα θέλατε πολύ να δείτε να εμπλέκονται σε κάποιο session μεταξύ τους; Χωρίς απαραίτητα να γνωρίζονται ακόμη. Είτε και με τη δική σας ενεργή συμμετοχή είτε όχι.
     
  12. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Και ακολουθεί η ερώτηση του μέλους @Strong_Weakness "ποση αληθεια μπορεις να πεις σε εναν εντελως αγνωστο σου"..?