Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

θαθελα τη γωμη σας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος jimboy, στις 11 Νοεμβρίου 2008.

  1. jimboy

    jimboy Regular Member

    Έχω απολαύσει τη γυναίκα κυρίαρχο πάνω στο σώμα μου, έχω απολαύσει να εκτελώ τις προσταγές τις-η αίσθηση του να νιώθω υποχείριο στης ορέξεις της είναι μοναδική!(νιώθω τυχερός που το έχω νιώσει έστω και λίγες φορές)
    Έχω απολαύσει εξίσου την αίσθηση του να μπαίνω μέσα της να την παίρνω άγρια και δυνατά η αίσθηση του να την βλέπω να τρέμει και να φωνάζει απ την ηδονή που της προσφέρω είναι εξίσου μοναδική!
    Συνήθως στο site βλεπω masters misstress slaves κτλ και αναρωτιέμαι ...
    Προσωπικά δε νιώθω την ανάγκη να δηλώνω μια συγκεκριμένη ταυτότητα αντ αυτού προτιμώ να δοκιμάζω & να διαλέγω με κρητήριο το συναίσθημά μου προσπαθώντας νάμαι ανοιχτός σε νέες ιδέες
    Θα θελα τα σχόλια σας & τις γνώμες σας νάστε καλά όλες & όλοι  
     
  2. Syrah

    Syrah Contributor

    Moderator's notification:

    Στο Greek BDSM Community λειτουργεί ξεχωριστή κατηγορία νημάτων υπό τον τίτλο: "BDSM Resources and Tutorials" με χρήσιμες πληροφορίες για νέους χρήστες.
    Συγκεκριμένα, στο νήμα:
    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/t10037/
    περιγράφονται επιγραμματικά σε δύο γλώσσες τα συνηθέστερα BDSM Status.

    Περαιτέρω βοήθεια αναφορικά με τον προσδιορισμό του σεξουαλικού προσανατολισμού, σε σχέση με τα δοθέντα Status, μπορεί να ζητηθεί από τον Advisor του Greek BDSM Community, MasterJp.
     
  3. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: θαθελα τη γωμη σας

    Ευχαριστώ κατατοπίστηκα αρκετά
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: θαθελα τη γωμη σας

    το 99% των προβληματισμών που εχουν οι χρηστες/μελη μεσα στο φορουμ , εχουν συζητηθει στο παρελθον. Το φαινομενο καποια θεματολογια νηματος να επαναλαμβάνετε απο χρηστες με αλλη διατυπωση ειναι κατι το φυσιολογικο. Δίνεται η δυνατοτητα καποια νεα μελη να τοποθετηθουν και τα παλια ισως να αναθεωρησουν η και ακομα να προσθεσουν κατι γραφοντας νεα ποστ.
    Αν ειναι για καθε νεο νημα να τρεχουμε να δουμε τα παλια που αφορουν το θεμα, μη αναπτύσσοντας τα νεα, τοτε δεν λέγεται φορουμ αλλα πινακας ανακοινώσεων.