Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

θα κάνατε σχέση με κάποιον κάποια με αρκετά μεγάλη διαφορά ηλικίας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος halkidikiotis, στις 9 Απριλίου 2016.

  1. G_E

    G_E Contributor

    Πατάω τα 60 και είμαι πολύ καλά. Ασφαλώς και δεν περιμένω τα κοριτσάκια να κρεμάνε τη φωτό μου στο δωμάτιό τους εκτός κι αν τη βάλουν δίπλα στου Jack Nicholson. Αλλά δε φαντάζεστε πόσες αναζητούν ένα μπαμπά και το τι δυνατές φαντασιώσεις έχουν μ’ αυτό. Κι εμένα με εξιτάρει η εκπαίδευσή τους. Από σχετικές εμπειρίες, άλλο τίποτα. Οπότε, μην αποθαρρύνεστε. Για όλους έχει ο μπαχτσές.

    ΥΓ. Και για να μην παρεξηγούμαι. Aυτόν τον καιρό είμαι overloaded. Δεν ξαναμπήκα στο forum γι αυτό.
     
    Last edited: 2 Αυγούστου 2016
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Μόνο με τέτοιους κανω.
    19 εγώ,31 ο Μπάμπης
    20 εγώ,32 ο Μπάμπης 39 ο Θοδωρής
    22 εγώ,34 ο Μπάμπης 42 ο Παναγιώτης
    Και πάει λέγοντας...
     
  3. Soraya

    Soraya Guest

    ο μπαμπης σταθερή αξία ε;
    χιχιχι
     
  4. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Πάντως πολλοί το κατακρίνουν. Καλησπέρα!
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Γούστα είναι αυτά.

    Άλλος λέει:



    και συνεχίζεται από τις γυναίκες:

     
  6. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Μια χαρα παμε!!
     
  7. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Βασικά θα έκανα τέτοια σχέση...και δευτερευόντως τις υπόλοιπες...(Σοβαρά daddy issues lol)
     
  8. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Αχ πατέρα, πατέρα, ΠΑΤΕΕΕΡΑΑΑΑ
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     
     
  10. G_E

    G_E Contributor

    Μη μασάς.
     
  11. G_E

    G_E Contributor

    Αν αυτό είναι σχόλιο για το δικό μου post, αφ' ενός μεν έχεις κάθε δικαίωμα επιλογής, αλλά κανένα δικαίωμα ειρωνείας για όσες γυναίκες έχουν μια ιδιαίτερη σχέση με τον πατέρα τους, ή με την απουσία του.
     
  12. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Είναι βασικό να έχει αναγνωρίσει και να ξέρει κανείς τα θέματά του όποια κι αν είναι αυτά.