Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

θα πηγαινατε ποτε στην " ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ"

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος nickgreek2, στις 26 Νοεμβρίου 2008.

  1. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: θα πηγαινατε ποτε στην " ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ"

    Α πα πα πααααα
    Δε σας αναγνωριζω!!!!!!!!
    Πολυ συντηρητικοι και πουριτανοι μου γινατε.
    Ευκαιρια ειναι, μεσ'απ'το παιχνιδι να διαδωθει και να διασωθει το βδσμ απελευθερωτικο σεξουαλικο κινημα.
    Αντι να τρεχουμε σε shows/meetings/events/striptizadika/πανηγυρια/εκδρομες, μπορουμε να το πετυχουμε μ'ενα ντου στην τηλεοραση.
    Ο σκοπος της γνωστοποιησης του βδσμ στην κοινωνια θα επιτευχθει χωρις κοπο και τσαμπα. Ο πιο μαχητικος θα λαβει μερος σα παιχτης κι εμεις οι υπολοιποι, κερκιδα με πανό γραμμενα με συνθηματα.
    Και τα ωφελη πολλα. Γνωριζει ο κοσμος το βδσμ, τα τσεπωνουμε και μας χειροκροτουν κιολας. 
     
    Last edited: 27 Νοεμβρίου 2008
  2. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: θα πηγαινατε ποτε στην " ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ"

    της γυναικας του μπουμπουκου τι λετε θα της πηγαινε να ηταν αφενρα ή σκλαβα?
     
  3. an8h

    an8h Regular Member

    τρέχοντας!

    θα έλεγα switch και με φορεσιά αμαζόνας, για πιπεράτες φαντασιώσεις..





    Θα πήγαινα στο παιχνίδι, διότι υποψιάζομαι ότι αν ανοίξω το στόμα μου πολλοί θα τρέχουν να κρυφτούν.
    Λέτε να είναι ένας καλός τρόπος εκβιασμού. Θα 'βγάλω περισσότερα σίγουρα περισσότερα φράγκα έτσι..



    Καλώς σας ήρθα φόρουμ!  

    αν και κουρασμένη απ' τις περιπλανήσεις μου..
     
    Last edited: 27 Νοεμβρίου 2008
  4. k-nos

    k-nos Regular Member

    Αν είχα συννενοηθεί κατάλληλα με τους δικούς μου που θα ερχόταν μαζι για το τι θα αφήουμε να μάθει η επομπή για εμας....ισως....
    Ειχα δει εναν τυπο που πηρε πολλες δεκαδες χιλιάδες ευρώ....και αυτα που αποκάλυψε ηταν γελοία... ειδικά αν ήταν συνενοημένοι με τους δικούς του...
     
  5. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Απάντηση: θα πηγαινατε ποτε στην " ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ"

    Κι εμένα!!

    (αν και με ξενερώνει κάπως που είναι η γυναίκα του μπουμπούκου)
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: θα πηγαινατε ποτε στην " ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ"

    Για τρία εκατομμύρια θα το έκανα. Ώστε να μπορώ να ζήσω και σε άλλη χώρα.
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Το συγκεκριμενο παιχνιδι με ενοχλουσε γιατι αυτοι που πηγαιναν το κανανε μονο και μονο για τα λεφτα.

    Δεν θα χρησιμοποιησω λεξεις οπως ξεφτιλα κτλ, αλλα κανεις δεν το εκανε επειδη πραγματικα δεν ειχε προβλημα να βγουνε τα προσωπικα του στη φορα. Αποδειχτηκε ακομα μια φορα τι ειναι ικανος ο ανθρωπος να κανει για το χρημα. Ποσοι απο αυτους θα τα λεγανε φατσα φορα χωρις καποιο χρηματικο επαθλο;
     
  8. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Θεωρώ εντελώς αρρωστημένη τη "λογική" του συγκεκριμένου concept και ως εκ τούτου δεν θα ενέδιδα.
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Kανείς.
    Για ένα εκατομμύριο ευρώ, πολύ ευχαρίστως.  
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    αν ηθελα να εξεφτελιστω παντελως και δημοσιως..
    αν το γουσταρα...
    θα το κανα..
    προτιμω την αξιοπρεπεια μου ομως ....
     
  11. LOL
    Σε μια πιο αξιοπρεπή χώρα
     
  12. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Το οτι ειναι η γυναικα του μπουμπουκου ειναι να τους πιασεις να τους δεσεις κ να τους χτυπας καθε μερα απο 3 φορες οπως πηγαινε το γερκαι κ ετρωγε τα σωθηκα του Προμηθεα