Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

κακοι σαδιστες/κυρίαρχοι -χαζοι μαζοχιστες υποτακτικοι..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 9 Μαρτίου 2016.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Δεν φταίει αυτό, φταίει που είμαστε χαζά υ και προσπαθούμε να εστιάσουμε στο νόημα των λέξεων, αντί να μαντεύουμε και να φανταζόμαστε τις προθέσεις του καθένα.
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    απο γυναικα που δεν γουσταρει να της γλυφουν τα ποδια τι να περιμενει κανεις...
     
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    ε οχι και κουκουρουκου ...

    ΥΓ. ειπα πληρωνω τα λαθη μου .. σπανια τα παραδεχομαι  

    @Θρυαλλίς σου ειπα εχεις δικαιο γιατι δεν εγραψα ολα οσα σκεφτομαι

    τεσπα δεν νομιζω οτι καποιος μπηκε στο φορουμ μονο για πλακα για να μπηκε και να παραμενει κατι θελει κατι ψαχνει
     
    Last edited: 9 Μαρτίου 2016
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Τα νύχια μου μυρίζουν ασετον και μπερδεύτηκα  
     
  5. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    αχ εσεις τα υ ...


    ΥΓ. οταν λες "εμεις τα υ " εννοεις εσενα και την Θρυαλλις ?  
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Εγώ το μεσημέρι που πήγα στο πατρικό μου, επισκεύαζαν το δάπεδο του ασανσέρ και το κολλούσαν μ΄εκείνη την ωραία την μυρωδάτη την κόλλα, την μαστουρωτική, κατέβηκα ευτυχισμένη, τόσο, που κάθησα πέντε λεπτά κρυμένη πίσω από τον τοίχο για να πάρω τζούρες, από κει το παθα μάλλον...υ, τι να πεις!!! 
     
  7. brenda

    brenda FU very much

     
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μυρωδιολαγνα, ε; Σε νιώθω...
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Και οσμομανής, άστα να πάνε, αρρωστάκι... 
     
  10. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Τωρα θα πω τίποτα και θα βγω Miss Strigkla 2016
     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    αν θες πες εγω δεν εχω θεμα .... τοσους μηνες βλεπω τι γραφεις εχω μια γνωμη και αποψη για το ατομο σου
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Να, αν είμασταν Ντόμες, θα αποφεύγαμε όλα αυτά τα χαζά, κατάλαβες? Άι βάι... 
    Οι Νικολάκηδες τούτου του κόσμου θα μας σέβονταν περισσότερο, ενώ τώρα παίρνουν αέρα, κι είναι όλο χαχαχα και χαχαχούχα...πφχρ... 
    Συμπέρασμα, οι υποταχτικιές γυναίκες είναι πιο ευπροσήγορες?