Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

καλημέρα!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος underherfeet, στις 18 Φεβρουαρίου 2009.

  1. labinnah

    labinnah Regular Member

    Απάντηση: καλημέρα!

    η προπόνηση άρχισε και το μόνο που κάναμε ήταν 600μέτρα..Στο 1/3 της ζωής μου ,πρώτη φορά κολυμπάω μόνο 30λεπτά.
    Στην βδσμική αδερφούλα μου που ανησύχησε για την διατροφή μου ,να της πω πως απο τη δευτέρα που αρχισα το κολυμπι η διατροφή μου περιλαμβανει υδατάνθρακες και μάλιστα ετσι πρεπει οσο κολυμπάω...Ολα τα τροφιμα που καταναλώνω περιεχουν 60%υδατανθρακες και 4%πρωτείνη...
    Παντα ήμουν της ποιότητας και οχι της ποσότητας για αυτό σκάω και κολυμπάω..
    Εκεί που καθήσαμε για φαγητό ,εκει θα ξαναπάμε εχω λόγο αλλα θα το κρατησουμε βδσμικο μυστικό..Kαλως να έρθεις ,σε περιμένω
     
  2. Απάντηση: καλημέρα!

    Καλημέραααα!!!  

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: καλημέρα!

     
    καλημέρα ! ,πρόσεχε μόνο που πατάς ...   ​

    χμμμ κολυμβήτρια ;;; κάτι μου λέει ότι είσαι στο λάθος status ..!
     
  4. labinnah

    labinnah Regular Member

    Απάντηση: καλημέρα!

    Εαν ο Κύριός μου θεωρεί ότι ανήκω σε αυτό το status τότε σε αυτό ανήκω.
    Μερικές νομίζουν ότι επειδή τρώνε δυο ξυλιές στον κώλο γίνονται σκλάβες...
    Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία απευθύνσου σε Εκείνον και Eαν κάποια στιγμή ο Κύριος ,μού μιλήσει για σας ,πιθανά (όταν εκείνος θελήσει) να συναντηθούμε και να τα πούμε από κοντά.
    Με εκτίμηση Labinnah
     
  5. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Παρασκευούλα σήμερα 
    Καλημέρες!!!

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. labinnah

    labinnah Regular Member

    Απάντηση: καλημέρα!

    Καλό σ/κ...Θα μου λείψετε οπως κάθε σ/κ..Απο δευτέρα και πάλι..
    Ο λύκος κι αν εγέρασε κι άσπρισε το μαλλί του, ούτε τη γνώμη άλλαξε ούτε την κεφαλή του.
    Η ζωή δεν είναι μόνο άσπρο και μάυρο..
    Για τον δικό μου Λύκο δε θα πεί κανείς ποτέ πως άσπρισε γιατί παντα τον φυλάω στο σκοτάδι,
    και για μένα οι λύκοι στο σκοτάδι είναι πάντα γκρι..Το νόμισμα έχει πάντα δύο όψεις...
     
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: καλημέρα!

    καλημερα και καλη βδομαδα

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. Απάντηση: καλημέρα!

    Λέμε καλημέρα!
    Λέμε καλή εβδομάδα!
    Λέμε πως όλα θα πάνε καλά από δω και πέρα...
    ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Ξέρω άργησα, αλλά έχουμε και δουλειές!!!
    Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα 

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  10. Απάντηση: καλημέρα!

    A, κορίτσια δε σας βρίσκω σε φόρμα!
    Καλημέρα!

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: Απάντηση: καλημέρα!

    Έλα παραπονιάρα....
    Καλημέρα όλη μέραααααααααα 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. labinnah

    labinnah Regular Member

    Απάντηση: o Zωζι και η ποντικο Μονα-Λιζα

    Περιγραφή
    Ο Ζώζι, ένα πανέξυπνο, τρισχαριτωμένο ποντικάκι, ζει με την οικογένειά του σ' ένα παλιό σπίτι στις δυτικές συνοικίες της Αθήνας. Ανυπομονεί να μεγαλώσει και να καταλάβει τον κόσμο γύρω του. Γι' αυτό μαθαίνει με ενθουσιασμό καινούργιες λέξεις: τι σημαίνει "αλήθεια", "φιλία", "αξιοπρέπεια" την αξία της "κυρίας υπομονής" γιατί είναι ωραίο να "προσφέρεις" γιατί πρέπει να "μαθαίνεις γράμματα για να ζήσεις". Δύο είναι οι μεγάλες αδυναμίες του Ζώζι. Και οι δύο ξεκινάνε με το παιχνιδιάρικο γράμμα "ζ": ζάχαρη και ζωγραφική. Η ζάχαρη, κάτι γλυκό όπως η ψυχή του και λαμπερό όπως η ζωή του. Η ζωγραφική, ένα υπέροχο ταξίδι με χρώματα και ακουαρέλες, για να ζωγραφίζει τα όνειρά του.

    Όταν ο πατέρας του, ο κύριος Ντι, χάνει τη δουλειά του και η οικογένειά του αντιμετωπίζει πλέον σοβαρά οικονομικά προβλήματα, ο Ζώζι δεν το βάζει κάτω. Δίνει όρκο στον εαυτό του ότι θα αλλάξει τη μοίρα του.

    Ένα κομψό, στρογγυλό σοκολατάκι τυλιγμένο σε χρυσόχαρτο θα τον βοηθήσει να πραγματοποιήσει τα όνειρά του: η Μόνα Λίζα. Αυτή η υπέροχη κυρία θα του δώσει την έμπνευση να τη ζωγραφίσει με τρόπο μοναδικό και να την κάνει από Μόνα Λίζα, ποντικο-Μόνα Λίζα. Η ανέλπιστη ευκαιρία να λάβει μέρος σε μια έκθεση παιδικής ζωγραφικής θα αλλάξει τη ζωή του...
    Μια ιστορια για μικρά και μεγάλα παιδιά μια ιστορία για τη δύναμη της θέλησης....Μου έκανε καλό η δύναμη της θελήσεως του Νίτσε και αγόρασα την πρωτη μου ιστορια βασισμενη στη δύναμη για θέληση..