Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

καμακι γκομενας με SMS

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 31 Αυγούστου 2008.

  1. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Απάντηση: Re: καμακι γκομενας με SMS

    +1000    
     
  2. hugger

    hugger Regular Member

    Εγω παντως την κοπελα την βρισκω προκληση, και πραγματικα διεστραμμενη. Φιλε, δεν εδωσες συνεχεια? Εχασες.. Με τα μηνυματα της σε προκαλουσε να την αποπλανησεις.Τι περιμενες αλλο να σου κανει, ηταν αρκετο που σουστειλε πρωτη sms. Μαλλον ειστε και οι 2 μικρης ηλικιας, αλλα εν πασει περιπτωσει, ποιος απο τους 18 και ανω μπορει να λεγεται μικρος και απειρος οταν απο κουνια σημερα τα παιδια ταχουν δει ολα..
     
  3. nikos_antonop

    nikos_antonop New Member

    Απάντηση: Re: καμακι γκομενας με SMS

    τι να πω ρε φιλαρακι?
    η γνωμη μου ειναι παντως να επαιζες το παιχνιδι σου οπως το ηθελε με αγαπη στοργη και προδερμ,και ειμαι σιγουρος πως οταν την εριχνες στο κρεββατι θα σου εβγαζε ΤΑ γουστα και ολα αυτα περι ηθικης που σου ελεγε θα τα ξεχνουσε την ιδια μερα.
     
  4. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Πάντως ο Kits δεν μας έχει πληροφορήσει για την έκβαση της ιστορίας... ή μήπως το έκανες Kits και μου διέφυγε?