Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

κατι που Σ/σας στιγμάτισε

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος skia, στις 16 Μαϊου 2017.

  1. bluesky

    bluesky Regular Member

    Όταν έφαγα για πρώτη φορά χαστούκια.. Με έπιασε νευρικό γέλιο και ντράπηκα πολύ. Δε μπορούσα όμως να σταματήσω να γελαω.
     
  2. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

     
  3. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Σε νιώθω,κι εγώ είχα πάει να γελάσω μετά από καμιά δεκαριά.Ήταν σουρεάλ 
     
  4. estarian

    estarian New Member

    Οταν ημουνα πολυ μικρος (19) επαιζα με ενα ζευγαρι μεγαλυτερων (στα 50 τοτε).
    Μεναμε στην ιδια πολυκατοικια.
    Καποια στιγμη μου εστειλαν μηνυμα "ανεβα πανω".
    Στην πορτα η συζυγος του μου ειπε να ξεντυθω.
    Μπηκα στο σαλονι ολογυμνος οπου ειδα εκτος απο το ζευγαρι των γειτονων, ακομα ενα ζευγαρι φιλων τους.
    Αυτη η αναμονη και ενταση του τι θα ακολουθησει ηταν απο τα πιο δυνατα συναιαθηματα...
     
  5. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Γιατι δε δινεις μια του καθρεφτη να γινει λαμπογυαλο και να αυτοθαυμαζεσαι μετα σε μερικες εκατονταδες αντανακλασεις ταυτοχρονα?
    Τα 7 χρονια γρουσουζιας ειναι μυθος.
     
  6. bluesky

    bluesky Regular Member

    Α εγώ από την αρχή και μιλάμε για νευρικό γέλιο. Ίσως ήταν η έκπληξη και η αμηχανία.. Να που έμεινε όμως κάτι να θυμάμαι!
     
  7. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Η έκπληξη ναι...Για μένα δε ξέρω αν ήταν η αμηχανία...Μάλλον ήταν το ότι μ' άρεσε.
    Έχω φετίχ στα χαστούκια  μα είναι αστείο όντως 
     
  8. bluesky

    bluesky Regular Member

    Καταλαβαίνω απόλυτα. Εμένα με πιάνει αμηχανια, οταν κάτι μου αρέσει πολύ. Δε θέλω να φανεί. Να με περάσουν για ανώμαλη;;  
     
  9. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    για να γινεις σωστος κ δικαιος αφεντης πρεπει νοιωσεις πρωτα πως νιωθει ο σκλαβος.με στιγματισε η πρωτη μου φορα σαν σκλαβος 24 χρ τοτε
     
  10. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    Η μέρα που έκοψαν τα στρουμφάκια από την τηλεόραση.
    η ασπιλη παιδική ψυχή μου βυθίστηκε σαν βαρίδι μέσα σε έναν κατάμαυρο ωκεανό απεσταγμένου Γενοκτονικού Μίσους  
     
  11. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Δηλαδη για να γινεις νεκροθαφτης πρεπει πρωτα να πεθανεις?
     
  12. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Να σας δω να σας χαστουκίσουν με παλάμη μήκους 20cm