Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

λεσχη καφε

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος moykos, στις 21 Απριλίου 2016.

  1. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Εγώ σκέφτομαι να έρθω μόνο και μόνο για να σε γνωρίσω @Tenebra_Silente και να τα πούμε, από καλώς εννοούμενη περιέργεια δηλαδή.  

    Ελπίζω αυτό να μη χαλάει το concept της βραδιάς.

    Και οι δυο μας να είμαστε μόνο φαντάζομαι ότι θα περάσουμε φίνα και θα ρίξουμε πολύ γέλιο.  
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Να σε πω κι εγώ βρε Καπτάνιο, δεν είναι μόνο για σένα Άγια κείνη η μέρα. Έχω κι εγώ φίλους που γιορτάζουν τότε. Άντε να κάνω την πρόσκληση για τις 28 του Μάη και "κλειδώνει". Το νήμα/λίστα θα βγει στις 14 όμως και θα κλείσει στις 20.
    Μην λες ότι σε τρολάρω κιόλας, για σένα μπρε ( τώρα αν σαν λόγο τρολιάς θ' αναφερόσουν σε κάποιον άλλο. Mea culpa, mea grandissima culpa και πασπαλίζω το κεφάλι μου με στάχτες. Όμως αυτομαστίγωση γιόκ   )

    @Rope-bondage-fan έλα εσύ και μου φτάνει για να περάσω φίνα. Με τιμάς, να είσαι καλά. Εννοείται, ότι θα γελάσουμε με την ψυχή μας.   
     
  3. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Βρε άει από κεια χαμέ που το πήρες τση μετρητοίς χαχαχαχαχαχα
    Απλά θα γούστερνα να μην συνενωθεί η μέρα (γιατί είμαι γνωστός καβουράκιας και θα θέλετε κεράσματα και άλλα άσματα  )
       
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, είπαμε, ο/η καθένας/καθεμία πλερώνει την κατανάλωση, το ξενοδοχείο και τα προφυλακτικά του/της. No κρεατάκι μόνο εγώ, άντε και ο @Rope-bondage-fan.
    Όποιος/α άλλος/η δηλώσει συμμετοχή, θα το κάνει επειδή θα ήθελε να "φάει", αν βρει θήραμα που να του/της γυαλίσει και του/της κάτσει.
    Μην ανησυχείς, εγώ είμαι γνωστός ακατάδεκτος ακόμα και στα γενέθλια/γιορτές. Κέρασμα δεν το δέχομαι ούτε απ' την πάρτη μου χαχαχα...      
     
  5. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Ε τότε μια μερίδα σφηνάκια στα 4 λεπόν  
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και το ψυχανεμιζόμουν, ότι τ' όνομα σου είναι Έλενος. Βουλωμένο μόνιτορ διαβάζω ο χτικιάρης χαχαχα...Τα σφηνάκια για την γυναίκα που θα ρίξεις βρε. Σφηνάκια όμως, όχι σφήνες χαχα...   
     
  7. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Όχι όχι, σφηνάκια ρευστά προς ημάς, σφήνες άτεγκτες προς τα ... δυσμάς       
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αν τα σφηνάκια γίνουν δεκτά κι από μένα, ΟΚ. Οι σφήνες όλες δικές σου. Μόνο μην μου τις δείξεις ( ούτε τον πισινό που θα ήθελες να τις χώσεις ), για να σε πω τη γνώμη μου.
    Και το αίμα δεν τ' αντέχω και ντροπαλό είμαι χαχα      

    Υ.Γ.

    Τρολιά mode off, του το ξεσκίσαμε το νήμα του συμφορουμμίτη.   
     
    Last edited: 24 Απριλίου 2016
  9. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Ναι αλλά βγάλαμε λαύρακο Απριλιάτικο, μην το ξεχνάς αυτό  
     
  10. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    κατσε να ερθει εκεινη η ωρα, και θα δεις ποιοι, ποσοι και αν, τελικα...
     
  11. lotus

    lotus Silence

    Free Whilly....
     
  12. lotus

    lotus Silence

    Όχι το greek=χαβαλέ !!!