Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

λεσχη καφε

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος moykos, στις 21 Απριλίου 2016.

  1. Dapom

    Dapom Contributor

    Δεν πίνω καφέ (αλήθεια)
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @gaby αν μάθω κάτι για τις εκλογές από "μέσα", θα σας το "σφυρίξω" χαχα  . Ως προς την συνειδητότητα του τι παίζει, δεν ήμουν ποτέ βέρσους.
    Είμαι βέρσους των φιογκακίων και λοιπών κουτό υποκριτικών "αμπαλάζ", γιατί αν μη τι άλλο, κάνουν μπαμ απ' το χιλιόμετρο, για κανέναν άλλο λόγο.
    Πενήντα σαν νούμερο μου φαίνεται υπερβολικό. Αν μαζευτούν έστω και πέντε, θα το θεωρούσα θαύμα.

    Υ.Γ.

    Αν πάντα η ερώτηση σου απευθυνόταν σε μένα. Το είχα καταλάβει, ότι δεν ήσουν τσαντισμένη, ειλικρινά. Αλλά την   την εκτίμησα δεόντως.
    Αν κάτι λατρεύω απ' αυτό το μέρος που μας φιλοξενεί, είναι οι φατσούλες.   
     
  3. moykos

    moykos Regular Member

    λοιπον τι θα γινει θα κανουμε καμια συναντηση πουθενα με τα μελη του χωρου?
     
  4. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    εισαι μελος του χωρου ?
     
  5. moykos

    moykos Regular Member

    αφου εγω εριξα την ιδεα για το καφε λες να μην ειμαι?
     
  6. milgeo69

    milgeo69 Regular Member


    Όλες οι ανωμαλίες στη ζωή από έναν ΓΑΜΗΜΕΝΟ καφέ ξεκίνησαν  
     
  7. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

     
    Last edited: 25 Απριλίου 2016
  8. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    την καθάρισε το ΚΛΙΝ την βαζελίνη?  
     
  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    πηγε στο "καυλωσε με. αχ. αν μπορεις ..."

    αυτο εδω ειναι για τη χαβαλεδο-συναντηση
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Η άποψή μου συνοψίζεται στο ''Να μαζευτούμε, να πάτε''. 
     
  11. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Φτάσαμε 13 σελίδες από τρολαρίσματα και εκτός θέματος μπόλικα μηνύματα!
    Κάτι επί του θέματος ως προς την συνάντηση μελών ανά τακτά χρονικά διαστήματα έχει να πει κάποιο μέλος;
    Και επειδή βλέπω ότι ορισμένα γραπτά μου ίσως δεν τα εξήγησα καλά επαναδιατυπώνω:
    Από αυτό:
    1)Οι συναντήσεις θα είναι απλά για χαβαλέ και χαλαρό καφεδάκι!
    Το διορθώνω σε αυτό:
    1)Οι συναντήσεις θα είναι απλά για να γνωριστούν τα μέλη που πριν ήταν ένα άβαταρ σε μια οθόνη και μια ευκαιρία να τα ξαναπούμε με μέλη που μας αρέσει η παρέα τους και χαλαρό καφεδάκι!

    Ελπίζω να μην δημιουργηθούν παρεξηγήσεις ξανά.
     
  12. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    AN εχεις σφαιρικη αποψη για το θεμα, θα ειχες καταλαβαει οτι ολα αυτα τα ιντερνετικα φορουμ, μπλογκ, σελιδες, αναρτησεις, φωτο, βιντεο κλπ κλπ ειναι ενα ΤΡΟΛΛΑΡΙΣΜΑ στο καθεαυτο BDSM.  

    Αμα το "χεις" δεν καθεσαι να περιμενεις πότε, όταν και αμα ο καθε πικραμενος και η καθε πικραμενη αποφασισει να συναντηθει, και μαλιστα ΜΟΝΟ για χαβαλε. Εχεις ήδη συναντηθει και εχεις βρει τον καταλληλο ή την καταλληλη να κανεις BDSM  

    οπως βλεπεις και μονος σου, ολο μπλα μπλα μπλα και απο τηγανιτες τιποτα.

    Μην το παρεις προσωπικα, δεν εχω τιποτε εναντιον σου. Απλα εχω βαρεθει ολα αυτα τα ανουσια, αφορητα.

    ο κακος ο Λύκος.


    Υ.Γ. Χαβαλε κανουμε και ον λαϊν. Οριστε, 13 σελιδες εδω και αλλες 500.000++ τριγυρω. Τι σκουζεις ?
     
    Last edited: 26 Απριλίου 2016