Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μαζεψτε κοσμο να βιάσουμε τον Ιαν απο Χfactor

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος brat_lolita, στις 28 Μαϊου 2016.

  1. brat_lolita

    brat_lolita Regular Member

    Δεν το διαβασα
     
    Last edited: 1 Ιουνίου 2016
  2. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Ενω καθε φορα που γραφεις εσυ τι γινεται;
     
     
  3. Αντιλαμβάνομαι τι θέλει να πει η @brat lolita αλλά αν πχ διάβαζα και από έναν άντρα "ελάτε να μαζευτούμε να βιάσουμε την Ταμτα" θα με ενοχλούσε αφάνταστα ως γυναίκα. Η αλήθεια είναι πως ο τίτλος είναι άστοχος.
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    κάθε δευτερόλεπτο κακοποιούνται εκατομύρια άνθρωποι, κάθε ηλικίας, φύλου, χρώματος κλπ κλπ με μεγαλη ποικιλια τροπων
    αν δαιμονοποιήσουμε τη λέξη κακοποίηση, δε φαίνεται πιθανό να ανασχέσουμε το "φαινόμενο".
    ωστόσο, αν δαιμονοποιήσουμε τη λέξη και το περιεχόμενο της κακοποίησης των γαλανομάτηδων ειδικά
    δημιουργούμε αυτόματα εχθρούς και φίλους, θύτες και θύματα, υπόπτους και αγγέλους (και κυρίως προδότες),
    φτιάχνουμε την ομάδα μας και νοιώθουμε ασφαλείς και δικαιωμένοι.

    αν μας απασχολεί η κακοποίηση καθ αυτή, αντι για τη δημιουργία εχθρών ή δαιμόνων,
    δεν εμποδίζουμε τα παιδάκια να έρχονται σε επαφή στο σχολείο νομίζοντας οτι ετσι θα σταματησουμε τον
    εκφοβισμό, πρωτιστα γιατι τα παιδακια ειναι απαραίτητο να έρχονται σε επαφή, να δοκιμάζουν τα όρια της "πλάκας"
    και να φτάνουν σε διαπιστώσεις, και δεύτερο γιατί απλά μεταφέρουμε τον εκφοβισμό έξω απ το προαύλιο και στα φορουμς!
    κρύβοντας τον κάτω απ το χαλί, μακρυά απ το εκπαιδευτικό μας ωράριο. Ο εκφοβισμός ΔΕΝ ξεκινάει σαν πλακίτσα πάντως
    και αντιμετωπίζεται μόνον ευθέως με εύστοχους χειρισμούς και ποτέ με εξορκισμό.
    Το αδιάφορο θέμα, για τα ενδιαφέροντα μου, του νήματος, μετα από ολιγόλεπτο έλεγχο, γιατι δεν ειμαι φαν της τηλεορασης, μου εγινε σαφες ως εξης:
    "σταθείτε 100 τουλαχιστον μετρα μακρυα απο το βλημα που βλεπετε στην ταδε εκπομπη, ακόμη κι αν σας απειλούν οτι θα σας τσακισουν τα κόκκαλα"
    κανενας δε διαμαρτυρήθηκε για την απαξίωση της προσωπικότητας του αναξιοπαθούντα σταρ βεβαια, διοτι χιουμορ κανουμε(!).
    αναγνώστηκε σαν κυριολεκτική πρόσκληση σε ομαδικό βιασμό. φυσικά ο καθένας οτι διαλέγει αναγιγνώσκει.
    ανήκοντας στο καταραμένο φύλο δεν θα μου επιτραπεί να εκφερω γνώμη για την εγκληματική πράξη του βιασμού, γιατι ειμαι, εκ γεννήσεως,
    στην καλυτερη περίπτωση, υποψήφιος θύτης, που κρατιέται με φάρμακα να μην ξαμολυθεί να βιάσει οτι βρει μποστά του. περαστικά μας.
    όποιος επιθυμεί να αντιμετωπίσει ζητήματα, τα επεξεργάζεται, μαζί με άλλους, ανοιχτά, απροκατάλυπτα, χωρις υπονοούμενα, σε όσες περισσότερες διαστάσεις μπορεί, όσο αναλυτικότερα μπορεί. δεν τα κρύβει, δεν τα δαιμονοποιεί, δεν παράγει βεβαιότητες, δεν περιχαρακώνει αποκλίσεις.
    Η χρησιμότητα του παρόντος νήματος ειναι οτι στην πορεία του μας περιέγραψε πρόχειρα τη διαδικασία συγκρότησης μιας δογματικής θρησκείας.
     
  5. brat_lolita

    brat_lolita Regular Member

    Maρεσει που γραφετε εκθεσεις λες και θα τις διαβασω ξερωγω
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν έχεις άδικο.  
     
  7. malus_lupus

    malus_lupus Regular Member

  8. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Είσαι new kid on the block και δεν ξέρεις τί πάει να πει "έκθεση" και "σεντόνι"... Σ' αυτό το φόρουμ έχουν γραφτεί μυθιστορήματα.
    Πάντως, όσο κι αν συμπαθώ τους ταραχοποιούς, μάλλον είσαι λίγο obvious. And obvious troll is obvious.

    Από την άλλη, για να μπω και λίγο on topic, ο Ίαν είναι εκνευριστικά ανασφαλής, γι' αυτό και το υφάκι. Οπότε, ούτε που να μου το ραντίσει. Probably, να είναι και ανέραστος.
     
  9. brat_lolita

    brat_lolita Regular Member

    Αν ημουν 'obvious' δεν θα ετρωγα κιολας warning για flamer .Tωρα για τον Ιαν για ανασφαλειες δεν ξερω αλλα κατι θα ξερεις ,εγω δεν εντοπιζω κατι
     
  10. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Ε, όποιος τσιμπάει, τσίμπησε. Αλλά, από την άλλη, και εσύ, κούλαρε λίγο.. Εκτός και αν η καλύτερη άμυνα είναι η επίθεση. Όμως κι αυτό με μέτρο πάει... Σου το λέω για να απολαύσεις την διαδρομή σου εδώ μέσα.
     
  11. brat_lolita

    brat_lolita Regular Member

    δεν μπορω μου σπανε τα νευρα
     
  12. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Άντε καλά. -_-