Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

μετα από ώρες μου ήρθε Μία έμπνευση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος antonis777, στις 5 Δεκεμβρίου 2013.

  1. antonis777

    antonis777 New Member

    Σκέφτηκα πώς περπαταο στο δρομο κι καλά από πίσω με περνι μία γυναίκα ή αφεντρα κι μου φωνάζει πουτανακι έλα εδω αλλά εγώ δεν απαντώ .οσπου με πιάνει. Με δένει κι με γαμαι. Βριζοντας με με μαστιγονι δηλαδή κάνει τα πάντα τη λέτε δεν είναι ωραία. Ιδέα? πείτε μου τη γνώμη σας     :condom:
     
  2. grayfox

    grayfox New Member

    Απάντηση: μετα από ώρες μου ήρθε Μία έμπνευση

    Δεν μπορω να την κρινω σαν ιδεα περα απο το να πω οτι ακουγετε ενδιαφερον αλλα πιστευω οτι οσων αφορα την αφηγηση της ιδεας σου θα μπορουσες να την εμπλουτίσεις
     
  3. ekpaideyomenh_slave

    ekpaideyomenh_slave Regular Member

    Απάντηση: μετα από ώρες μου ήρθε Μία έμπνευση

    Εδω είρθαμε, πάμε να φύγουμε. 
     
  4. antonis777

    antonis777 New Member

    Απάντηση: μετα από ώρες μου ήρθε Μία έμπνευση

    Σας πιάνει στη μέση του δρόμου κι σας δενη,αμέσως Μέτα σας φτηνη σας βρειζη σας χτυπά σας κατουραι ακόλουθη πιδιμα με άλλες δέκα κοπέλες που βρίσκονται εκεί μέχρι να σταματησετε να φωναζεται η να αντιστέκεται, σας παίρνει σπίτια της κι σας κλειδώνει στο υπόγειο η σε κλουβί η ότι άλλο επειθημιτε κι τέλος καλή της φυλές σας για να σας κανη να .βασανιστήρια Κι αλλα Πόλα πού μπορείτε να σκέφτεται. Ελπίζω να έδωσα μια Πίο ολοκληρωμένη σκέψη
     
  5. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Απάντηση: μετα από ώρες μου ήρθε Μία έμπνευση

    Ποναει ο τροπος γραφης σου..........
     
  6. ekpaideyomenh_slave

    ekpaideyomenh_slave Regular Member

    Απάντηση: μετα από ώρες μου ήρθε Μία έμπνευση


    Μάλλον χαλάει πολύ τα μάτια. 
     
  7. antonis777

    antonis777 New Member

    Απάντηση: μετα από ώρες μου ήρθε Μία έμπνευση

    Δηλαδή? τα ορθογραφικά λες? Το ξέρω δεν είμαι κι ο καλύτερος αυτό προσπαθώ να φτιάξω
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Απάντηση: μετα από ώρες μου ήρθε Μία έμπνευση

    ναι ναι, ως concept θεματος είναι μια χαρά αλλά ειλικρινά κουράζει πολύ να το διαβάζεις, ειδικά αν είσαι απο κινητό.
     
  9. antonis777

    antonis777 New Member

    Απάντηση: μετα από ώρες μου ήρθε Μία έμπνευση

    ok ευχαρηστο για την απωψησας 
     
  10. monrelhs

    monrelhs New Member

    Απάντηση: μετα από ώρες μου ήρθε Μία έμπνευση

    καβλωτικη φαντασιοση