Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος s/m, στις 25 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. ddragon

    ddragon Regular Member

    Φυσικά με Ο-Λ-Ε-Σ!
     
  2. Lady Rodanthe

    Lady Rodanthe Regular Member

    Σας έλειψα? Γνωριζόμαστε Κυριε Dolamance?
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αναλογα το σενσιον .... για ουρολαγνικο (ως ληπτης) θα μου αρεσε η Κατερινα Λεχου (απο την σειρα του Mega "Ευτυχισμενοι μαζι" με τον Γ.Μπεζο) ....
    για ουρολαγνικο (ως δοτης) με την Βικυ Φλεσσα απο την δημοσιογραφικη εκπομπη της ΕΤ1 "Στα Ακρα" ...
    Για sleeping sex με την Μαντω Μαυρουδακη (μοντελο) ....
    Σε ρολο σκλαβας θα μου αρεσε η Σμαραγδα Καρυδη ... εχει κατι το "ναι θα το κανω" η φυσιογνωμια της ....
    Για τριο / swing / bukkake θα ηθελα την Κατερινα Παπουτσακη που εχει παιχνιδιαρικη φυσιογνωμια ....
    Επισεις θα παρευρισκομουν ως θεατης σε χαστουκια και δεσιμο (δεν ειμαι φαν της σωματικης βιας) σχεδον ολων των παρουσιαστριων των πρωιναδικων εκπομπων ... εχει κατι το προς συναιτισμο η φυσιογνωμια τους ...

    φυσικα ολες οι παραπανω που αναφερω δεν πιανουν μια μπροστα στα μελη του φορουμ (σλουρπ .. γλυφτης   ) αλλα βασιζομαι στην ερωτηση του νηματοθετη ...
     
  4. Lady Rodanthe

    Lady Rodanthe Regular Member

    Από τους πιο παλιούς θα ήθελα να κάνω σεξ με τον Δακη και τον Βοσκόπουλο
    Από τους καινούργιους με τον Τσαλίκη και τον Ρουβά.
     
  5. MiB

    MiB Regular Member

    Re: Απάντηση: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Τους αξίζουν πολύ χειρότερα, αλλά συμβιβάζομαι έστω και με τα παραπάνω. Αν κι έχω μία υποψία ότι οι περισσότεροι από αυτούς μάλλον θα τη βρίσκανε κιόλας..  
     
  6. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Συγχαρητήρια! Τους ανδροπρεπέστερους διαλέξατε!

    (Νόμισα πως είσαστε, όντως, η Τζούλι, ανανεωμένη. Συγγνώμη)
     
  7. Lady Rodanthe

    Lady Rodanthe Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Γιατί αγαπητέ? Πιστεύετε ότι είστε πιο όμορφος?
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Είμαι πολύ ωραιότερος, αλλά κάπως θηλυπρεπής.
     
  9. s/m

    s/m Regular Member

    παλι καλα που εγραψα να αναφερθειτε σε επωνυμους-γνωστους απο το εξωτερικο.....
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Έχεις δίκιο. Λείπει μια αύρα κοσμοπολιτισμού. Πάλι στη νεο-ορθοδοξία ολισθήσαμε.
     
  11. Lady Rodanthe

    Lady Rodanthe Regular Member

    Αν δεν πηγαίνεις με άλλους άντρες η θηλυπρέπεια δεν έχει σημασία όπως λένε και όλοι οι ψυχολόγοι. Εγώ είχα παλιά δεσμό με ένα παιδί και όλοι μου έλεγαν ότι ήταν
    π…… αλλά ρώτησα ψυχολόγο και μου είπε να μην δίνω σημασία και να μην τους ακούω . Όλη η φιλοσοφία είναι να πηγαίνεις με γυναίκες. Εσένα σου αρέσουν οι γυναίκες? Αυτό έχει σημασία. Δεν πιστεύω όμως ότι είσαι πιο όμορφος από τον Ρουβά. Αυτό μόνο μια χαζή και αμόρφωτη θα το πίστευε χωρίς να σε δει. Πολλοί παριστάνουν τους ωραίους από μακριά και αν τους δεις από κοντά είναι χάλια οι καημένοι
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Με ψυχολογήσατε με ακρίβεια. Ευχαριστώ.
    Δεν πολυπηγαίνω με γυναίκες, εκτός από σινεμά.
    Κι από κοντά, πάντως, ωραιότατος είμαι. Ρωτήστε και τον MindMaster, που με έχει δεί.