Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος s/m, στις 25 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. εγω θα ηθελα να κανω σεσσιον με την Κοντολιζα Ραις.Μου φαινεται πολυ αυστηρη απο το υφος της
     
  2. Χαίρομαι που γυρίσαμε στο θέμα γιατί για μια στιγμή νόμιζα ότι είχα κάνει λάθος στο thread...
    Vincent D' Onofrio για μένα..
     
  3. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: Re: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Δεν ξεκινάς καλά...πάντως μας έκανες και γελάσαμε..αυτό σου το αναγνωρίζω!
               
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Θα εισαι ντυμενος ταλιμπαν???
     
  5. Lady Rodanthe

    Lady Rodanthe Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Γιατί γελάσατε? Είδατε κάτι το γελοίο? Να μου το πεις να γελάσω και εγώ που πιστεύω ότι γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος. Και γιατί δεν ξεκινώ καλά?
     
  6. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: Re: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Δεν γέλασα μόνον εγώ..γέλασαν κ άλλοι πριν απο'μενα (εγώ θα την πληρώσω πάλι).. Εγώ τουλάχιστον γέλασα γιατί διάβασα κάτι αστείο!
    Όχι..δεν είδα κατι γελοίο!
    Όταν θα το δω..θα σας το πω μείνετε ήσυχη!

    Μας ήρθατε λίγο..ε..χμ..πως να το θέσω κομψά..εμ..να λίγο επιθετική..αυτό είναι όλο!

    Χαλαρώστε λοιπόν και απολαύστε το..  

    Καλώς μας ήρθατε,παρεπιπτόντως!
     
  7. Re: Απάντηση: Re: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    μπα,νομιζω οτι αν φοραω μασκα μπιν λαντεν θα εχω πιο καλα αποτελεσματα
     
  8. extreme32

    extreme32 Regular Member

    συγκεκριμενα χθες ειχα μια τετοια αναλαμπη. με την Sarah Brightman. Ειναι 48 χρονων και ειναι ακομα πιο ομορφη και πιο νεα απο τοτε που τραγουδησε το φαντασμα της οπερας με τον Steve Harley. Επισυνάπτω προσφατο βιντεο για του λογου το αληθες.



    (η Σαρα είναι αριστερά. Μην μπερδευτει κανεις με τον κινεζο με την κοτσίδα)
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. Lady Rodanthe

    Lady Rodanthe Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Εγώ επιθετική? Με συγχορείτε δεν ήθελα να δείξω αυτό.
    Σας μιλάω στον πληθυντικό επειδή και εσείς μου μιλάτε στον πληθυντικό. Αυτό δείχνει άνθρωπο που έχει αγωγή και για αυτό μου αρέσετε και για αυτό δεν είμαι καθόλου επιθετική. Είπατε όμως ότι σας έκανα εγώ να γελάσετε. Ίσως. Εγώ έχω την αίσθηση του αστεϊσμού. Μονό στον σκλάβο μου δεν επιτρέπω να γελάει και αν κάμπια φορά γελάσει τον τιμωρώ
     
  10. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Κάτι μου λέει πως διάλεξες αυτό το νήμα για να γίνεις εσύ η "επώνυμη" εδώ μέσα.
    Οπότε, ας περιμένω λίγο πριν πω με ποια επώνυμη θέλω να πάω 

    (εγώ δεν θα σου πω "καλώς ήρθες" γιατί (όπως το πας) δεν σε βλέπω να μένεις για πολύ)
     
  11. Lady Rodanthe

    Lady Rodanthe Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Μα τι σας έκανα? Γιατί πολλοί είστε τόσο επιθετική?
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Μην τους δινεις σημασια .. σε ζηλευουν!

    Εδω οσα δεν φτανουν τα κανουν κρεμασταρια!!


    Υ.Γ. Τυχερος ο σκλαβος σας που δεν γελαει.. και εγω ενα τετοιο Μαστερ ψαχνω, να μην με αφηνει να γελαω..διοτι ολο γελαω και μετα ο κοσμος με λεει γελοιο:crying: