Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος s/m, στις 25 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Είδες πόσο ανώμαλη είμαι; Ανθρώπους προτιμώ.

    By the way, you qualify (οριακά). 
     
  2. doulos

    doulos Regular Member

    ένα μικρό συμπλήρωμα: απολαμβλανω τον τελευταίο καιρό τις ομιλίες της Sarah Palin. Ασχέτως αν συμφωνώ ή διαφωνώ μαζί Της τούτη η Γυναίκα έχει κάτι που με κάνει να πέσω στα τεσσερα και να την προσκυνήσω... Τα μυαλά στα κάγκελα!
     
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Αν δείτε τον πλάτανο, χαιρετισμούς και από εμένα.
     
  4. daddy's_girl

    daddy's_girl Regular Member

    με την Rihanna!
     
  5. doulos

    doulos Regular Member

    τουλάχιστον εγώ απο σεβασμό προς το πρόσωπο που ερωτά απαντάω στην ερώτησή του... πρέπει να είναι πολύ ωραίο συναίσθημα να μπαίνεις στο φόρουμ για να δεις μια απάντηση σε αυτό που ρώτησες και αντί για απάντηση να βλέπεις το καθένα να πετάει την κοτσάνα του χωρίς να συμβάλει στομ προς συζήτηση θέμα. παρεμπιτόντως κάποιοι από εσάς έχει καταντήσει πολύ προβλέψιμοι, με χιούμορ μονότονο και επαναλαμβανόμενο...
    αντε λοιπόν κάνε συνεδρία με τον πλάτανο και χαιρέτα τον και απο μένα!!!! είναι πολύ εύκολο να κλάνει κανείς τέτοιο χιούμορ τελικά...
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ειναι απαραιτητο να ειναι επωνυμος????????????
    Λοιπον, με εναν τυπο που πρωταγωνιστει σε μια διαφημιση καποιας τραπεζας νομιζω, και που τελειωνει την φραση του λεγοντας:"Και στο τελος του μηνα εαν το ταμειο δεν εχει θα σας καλυπτω εγω".
    Για καποιο λογο και δεν ειρωνευομαι, θα ηθελα να τον εξευτελισω, να τον υποταξω, να τον κανω ενα αβουλο ον, ενα σκευος ηδονης μου για το καθετι!
     
    Last edited: 4 Οκτωβρίου 2008
  7. pure_pleasure_seeker

    pure_pleasure_seeker Regular Member

    Με την Michelle Pfeiffer. Κατά τη γνώμη μου, η πιο όμορφη γυναίκα του κόσμου. Ενώ κατά καιρούς βγαίνουν πολλές που με ενθουσιάζουν (π.χ. Penelope Cruz), η μισέλ είναι σταθερή αξία τα τελευταία 15 περίπου χρόνια. Έχει ένα βλέμμα τόσο πονηρό που δεν μπορείς να αντισταθείς. Από Ελληνίδες Νόνη Δούνια που προανέφερε κάποιος.
    Και από άντρες, ενώ είναι πολλοί που μου αρέσουν (Javier Bardem, Clive Owen, Daniel Craig), session θα έκανα μόνο με τον Jack Nicholson. Δεν υπάρχει αυτός ο τύπος!
     
  8. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    angelina jolie,nastazia kinski
     
  9. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: με ποια επωνυμη-ο θα κανατε session

    Με την, κα Ντενίση. Αν ταριχευθεί, αποτελεί σταθερή αξία.
    Με την πρώην φίλη της, κα Ντόρα. Δεν χρειάζεται ταρίχευση, χρησιμοποιείται ως έχει.
     
  10. slavede

    slavede New Member

  11. Lio

    Lio New Member

    Με τη Jasmine Sinclair:boobeyes: φυσικά αλλά και με τη Natalie Demore 
    Πιστεύω πως θα μπορουσα να κάνω τα παντα μαζί τους........
    Μάλιστα ο συνδιασμός και των δύο ίσως να είναι απίστευτος:crazy:
     
  12. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Domme σε Ειρήνη Μερκούρη, Έλενα Παπαρίζου, Angelina Jolie,

    Sub σε Madonna και Sharon Stone.


    Και τέλος......... έχω άχτι τον ΚΟΥΓΙΑ!!!  Εκεί θα έβγαζα πολύ σαδισμό!!!!!!!