Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 5 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Τι υπερβολή, πασέ είσαι (δες την υπογραφή μου).  
     
  2. ANNAtravestiSLAVE

    ANNAtravestiSLAVE Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    ε για να ειμαι πιο σεμνη...και να μην ειμαι πασε ...λεω απ ολο το σαιτ να αφαιρεσω εναν ..ωστε να πρωτοτυπισω...εναν, αλλα ποιον ?
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Εμενα ο ιδιοκτητης μου με εχει σε στερηση: κανενα σεσσιον μεχρι να πεσει το δημοσιο χρεος ως ποσοστο επι του ΑΕΠ στο 17,3% και απο κει και περα, λεει, θα μου επιτρεψει σεσσιον μονο με τον Rien, τον υποτακτικο της Ninevi μεχρι να μηδενισει τελειως ,γιατι ειναι πονοψυχος και κοινωνικα ευαισθητος ο καλος μου.
    Μεχρι τοτε ομως δουλεια,δουλεια και παλι δουλεια...
     
  4. vautrin

    vautrin Contributor

    Re: Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Α, είναι διπρόσωπος ο άτιμος. Εμένα με μαστιγώνει καθημερινά, με ταράζει στην Φ.αΠ.Α. και κάτι πήρε τ' αυτί μου τελευταία για money slavery...
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Ατιμος ο Κυριος;
    Α,ολα κι'ολα,δεν θελω να τον κακολογεις. Εχει στησει το πολυσπιτο του ο Κυριαρχος και μας εχει επιμερισει τα καθηκοντα .
    Τα παντα εν σοφια εποιησε.Ας ειναι καλα κι'αυτος και ο Μεγαλος του Αδελφος,ο θειος Σαμ,τι θα καναμε χωρις αυτους,ειμαστε τωρα εμεις ικανοι να κρατησουμε τον ελεγχο;
    Α,να σου πω επιπλεον πως κατι πηρε τ'αυτι μου για τα υ που δαγκωνουν , τα διωχνουν λεει.
    Γι'αυτο σου λεω,μη γκρινιαζεις,,ειναι καιροι τωρα να μεινουμε αδεσποτοι,που κοντευουμε να βγουμε και στη συνταξη;
     
  6. vautrin

    vautrin Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Κοντεύουμε στη σύνταξη λες; Πόσων χρονών είσαι βρε; 70; Γιατί τότε θα την πάρουμε. Αν πάντως πλησιάζεις την τρυφερή αυτή ηλικία, τότε χαλάλι σου και καλοφάγωτα τα 360 €!!!
     
  7. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Τον Ricardo;  
     
  8. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Ακριβώς αυτό είχα κατα νου!    κάπως μακρινή όμως η δική σου και λέω να τη ζουμάρω.. 

     

    Τζάμπα και βερεσέ μοίραζα ρόλους...τι να βρούμε έτσι όπως γίναμε, ο μπλέξας του μπλέξαντος ! Ακόμη, και το ρόζ βρακάκι του Κορνήλιου το 'φαγε η μαρμάγκα.. 
     
  9. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    πεταχτηκα κι εγω...
    δε τελειωνετε με τη παρτουζα! 
    κολαζετε και τους περαστικους...ουφ! 
     
  10. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Το flogger είναι μάλλον στο χέρι που δεν φαίνεται  
     [/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]


    Δεν στα 'παν καλά αγαπητέ μου... ο Rien είναι ο... Master μου  
     
  11. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    βρε αει να χαθουν οι λυσσαρες ολες που θελουν να μου το τσουρομαδησουν το παλληκαρι μου!

    cornilliακι μου κλεισε αυτακια και ματακια μωρο μου κι ελα στη μανουλα!! ωωωω ωωωω ωωωωω !!!!
     
  12. Re: Απάντηση: Re: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Ααααα… η Θάλεια! Θες να κάνεις την εξωτερική τιμωρίτρια;