Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 5 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

     
    Τα λόγια είναι περιττά:date: 
     
  2. ae1969

    ae1969 Regular Member

    @danos

    Αυτό το ξέρουμε (καλά πια). Δεν πας λίγο και στο άλλο νήμα ("με ποιον δεν θα ήθελα...") να ρίξεις καμιά μπόμπα;
     
  3. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Re: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Βρε γκρινιάρη, άσε τον άνθρωπο να εκφραστεί..  Λοιπόν, εσύ στο γνωστό και μη εξαιρετέο σχήμα, σίγουρα θα είσαι φιμωμένος!

    ... 
     
  4. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Προς το παρόν πάω να ρίξω μια μακαρονάδα στο στομάχι μου και θα δω:evil: , γιατί εκεί έχω να γράψω πολλά ονόματα και βαριέμαι Θέμη 
     
  5. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Αυτό μάλλον σκέφτονται όλοι και δεν έχει κίνηση το νήμα 
     
  6. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Μην το λες  
    Αν κάνει κάποιος την αρχή μέχρι τροχονόμο θα χρειαστούμε εκεί μέσα 
    Πάλι καλά που εγώ είμαι πνιγμένος στην δουλειά και δεν πολύ μπαίνω 
     
  7. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Όχι μη. Δεν μπορώ τις δασκάλες και τα υψωμένα δαχτυλάκια που κουνιούνται μπροστά στο πρόσωπό μου. Θα το κανονίσω με τη θεά Κάλι ώστε να είμαι μαθήτρια του Kama Sutra, πρακτικής κατεύθυνσης.

    Με όλους μαζί ή με καθέναν ξεχωριστά;
     
  8. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Για επιτραπέζιο vampire rpg έλεγα η γυναικά, μη μου βάζεις άλλες ιδέες τώρα και με κολάζεις βραδιάτικο!   
    Ιδού το πλήρες post, μάλλον δεν είδες τα ψιλά γράμματα  

     
  9. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    καλα καμμια δεν θελει να κανει session μαζι μου?
     
  10. anima0

    anima0 Regular Member

    Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Μ'άρεσαν οι προλαλλίσαντες, μα επειδή δεν συμμετείχα στις σκέψεις τους..Να προσφέρω κι εγώ κάποιες ιδέες.
    Ιερώνυμος Μπος (θεολογικός ζωγράφος - ζωγράφιζε γλαφυρά τι να μην κάνουμε οι πιστοί)
     

     

     

     
     
  11. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Απάντηση: με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

    Απλό Session ε; Μπα...  

    Ανδρ(ε)ας
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Α δεν μπορω να πω, εχω κανει με switch male απο εδω μεσα αλλα τσου ονομα δεν λεω.
    Τι ομορφο, τι ρομαντικο εκεινο το βραδυ
    Τι χαστουκια απο μερους μου αλλα και ποσα δοντια διεσκορπισμενα στα μωσαικα!
    Αυτα ειναι τρυφερες στιγμες μεταξυ δυο ανθρωπων, αυτα εχει να θυμαται καποιος!