Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 5 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Ξέρεις, ονειρεύομαι μία μεζονετούλα μπροστά στην θάλασσα στην αγαπημένη μου παραλία....
    Δεν θα την τελειώσω με τα 50 γιατί είναι στα μπετά, αλλά θα κάνω μία καλή αρχή....
    Επίσης θα σε αφήνω να έρχεσαι να μου την καθαρίζεις όταν τελειώσει...
    Οποία μεγαλοψυχία!!!   
     
  2. seduced mind

    seduced mind Guest

    Ax γλυκιά μου με το όνειρο θα μείνεις.... αλλά όποτε θέλεις έρχομαι πετώντας       60 λεπτά είπαμε ε; στο 60:00 01 καίγεσαι...
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Κι εγώ καίγομαι κι εσύ καίγεσαι...μη νομίζεις, με τη σρα ξένονται τα γουμάρια...  (δεν σε λέω γομάρι, μην μου παρεξηγηθείς τώρα....) 
     
  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    Αν δεν εβαζες την παρενθεση θα έλεγα πως το μπρεντακι μόλις ξεκίνησε τη προθέρμανση...
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Μπρεντάκι και Μπρεντούλα λάστ γίαρ...Φρομ νάου ον άι άμ Μίσεζ Μπρέντα του γιου...Γκατ ιτ?   
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εχω εναν στο μυαλο μου τελευταια, αλλα μου δινει χυλοπιτες συνεχεια.....που θα μου παει θα τον στριμωξω....μου αρεσουν τα δυσκολα αγορια.....
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

    Έτσι λέτε όλες στην αρχή και μετά τον πίνετε.....        
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Πρόσικι τι εύκισι, είπε ο Γιαπωνέζος.... 
     
  9. brenda

    brenda FU very much

     
             
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Οτι πείτε μανδάμ δομινάτριχη χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Τώρα το ισιώνεις κάπως....Σε καλό δρόμο είμαστε....χααχαχαχαχααχχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχχα  
     
  12. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Θα με ευχαριστει ολο το φορουμ μετα....