Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 5 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @brenda @Janine
    Κοριτσια ηρεμια  , μην ξεχνατε θελει και η @vanilla30 να μου κοκκινησει το κωλαρακι  
    Μην λετε τετοια εδω μεσα και σκανδαλιζονται τα αγορια και ζηλευουν  
     
  2. Janine

    Janine Regular Member

    Το καλύτερο παιδί είμαι, δεν καταλαβαίνω τι εννοείς  

    Είπαμε, πρώτα επαναδιαπραγμάτευση και μετά τα υπόλοιπα κι απ' ότι βλέπω το συζητάμε άνετα    

    ΥΓ. Σε γεύση φιστίκι το έχουμε;   

    @Ice and fire Φρόνιμα εσύ. Η επαναδιαπραγμάτευση δεν σημαίνει ότι θα κάνεις ό,τι θέλεις, μην παίρνεις αέρα    
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Που να σκάσουν, να πλαντάξουν όλοι τους, μάτι δεν δίνουμε..... 
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Να μοιράζεσαι τα παιχνίδια σου, εμένα ρώτα, με δύο αναρχικά στοιχεία μεγάλωσα....όλες μου οι Σίντυ είναι τσουρομαδημένες από το bondage..... 
    Αρχίζεις και μιλάς σαν τον Βαρουφάκη....με πωρώνεις.....  (ακούς εκεί επαναδιαπραγμάτευση!!!!!!!!!)

    Θα φτιάξω και γεύση μακαντέμια αν το γουστάρεις πραγματικά....  
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εμενα με ρωτησε κανεις ή δεν χρειαζεται η συναινεση μου για την κακοποιηση μου;;;;;!  
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Α. Σιγά μην σε ρωτήσουμε.... 

    Β. Δεν θα σε κακοποιήσουμε, να σε ικανοποιήσουμε θέμε λέμε....απλά εγώ φοβάμαι μην μας δαγκάσεις..... 
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Α. Μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι 

    Β. Χερι που με ταιζει (η οτι αλλο) δεν το δαγκωνω  
     
  8. brenda

    brenda FU very much


    θα τα βρούμε τότε...το άλλο κορίτσι κοίτα να ψήσεις τώρα....κάνε την καλή μαζί της, μην μπρατίζεις, μπας και την ψήσουμε...  
     
  9. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εγω ειμαι το σουμπιδιο...εσεις εισαστε τα Κ  
    Βρειτε τα μεταξυ σας και ενημερωστε με παρακαλω  
     
  10. Janine

    Janine Regular Member

    @Ice and fire Δεν διαβάζουμε μικρή;    


    Επίσης, λυπάμαι που σου το λέω, αλλά δεν είναι η θέση σου να αποφασίσεις αν θα δαγκώσεις ή όχι... Ούτε τι θα δαγκώσεις...   

    @brenda Μέχρι να ψήσετε εσείς εμένα, εγώ λέω να πάω να ψήσω κάτι κουλουράκια   Βλέπω ότι το χαρέμι είναι επιβράβευση κι οι επιβραβεύσεις πρέπει να κερδίζονται...  
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Αυτή η φιλομάθειά σου θα σε φάει κι εσένα....Να μου το θυμηθείς.... 
     
  12. Janine

    Janine Regular Member

    Άσε τη φιλομάθειά μου ήσυχη    , μου είπες ότι μιλάω σαν το Βαρουφάκη, αυτή η προσβολή θα ξεπλυθεί με μώλωπες, δάκρυα κι ιδρώτα