Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

με ποιον η ποια απο το φορουμ θα ηθελες να κανεισ σεσσιον και τι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 5 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Δεν ξέρω τι λέτε... Εγώ έκλεισα θέση πρώτος...
     
  2. να σε δωκο μαντηλι χιτσαπ μπουρκα κατι τις να σκουπας τα δακρυα ..??   
     
  3. Ε μα δεν είναι όμορφα όλα αυτά τα ζευγάρια που σχηματίζονται εδώ μέσα..? Σε αυτό το αδηφάγο φόρουμ που μόνο αίμα και δάκρυα έχει.. δεν είναι σούπερ ντουπερ φανταστικό ότι άνθρωποι ενθουσιαζονται,ερωτευονται,παθιαζονται συναντιουνται κρυφά και παράνομα να ζήσουν όλα αυτά τα υπέροχα???
     
  4. αιμα δακρυα και ιδρωτας ....εισαι και ρουβιτσα.?? σ αρεσει ο σακης..??    ετσι ειναι οπως τα λες....... μονο που καποια κραταν πολυ λιγο και παλι απο την αρχη και η ζωη ειναι ενας κυκλος.......  
     
  5. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    όλο το φόρουμ στα πόδια σου..και εγω μαζί
     
  6. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    καλαααα ... όχι και όλο το Forum ... και στα πόδια της κιόλας ? ?  
     
     
  7. στα ποδαρια της?? ελπιζω να τα επλινες @sokolata προσφατος....να εχεις κανει μανικιουρια πετικιουρια πετιφουρ και προφιτερολ...   
     
  8. Αχ καρδουλα μου εσύ..  
     
  9. Μόνο οι κοντοποδολαγνοι ,οι τρελοί και οι ρομαντικοί..
     
  10. Αυτό το πετικουρια πιτιφουρια μου θύμισε ατάκα Χατζηχρήστου!!!! Στον Ηλία του δεκάτου έκτου. που ήθελε να πει μπιζουτιερα και "μπιζουτιερα μπριγιαντιερα!!" Και κατι τέτοια!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
     
  11. GRD

    GRD Great Red Dragon

    μπιπ; ξεφύγαμε όλοι;  
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Με την εγγόνα μου την @Brigitte σε αιμομικτικές καταστάσεις.
    Καθώς και σε σκηνικά με κάρβουνα, σουβλισμένα αρνιά, κόκκινα αυγά και πάνω απ' όλα τσουρέκια χαχα.