Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ξεσηκωθείτε, οργανωθείτε, α-ντι-στα-θει-τε!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος underherfeet, στις 21 Οκτωβρίου 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: ξεσηκωθείτε, οργανωθείτε, α-ντι-στα-θει-τε!!!

    Λεφτά για χημικά έχουν τα βρωμόσκυλα.
    Ούτε τους εβραίους δεν ψέκαζαν έτσι οι ναζί. Το καταφέρνουν όμως καλύτερα οι δημοκρατικές σοσιαλιστικές δυνάμεις των Τραπεζών.
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ξεσηκωθείτε, οργανωθείτε, α-ντι-στα-θει-τε!!!

    Δεν τα αγόρασαν πρόσφατα, είναι από τα ληγμένα...
     
  3. camera_obscura

    camera_obscura Regular Member

    Μην άγχεστε cornilie διερωτώμενος τι πρέπει να γίνει. Σας εφιστώ την προσοχή διότι αυτού του είδους τα άγχη σας κατατάσσουν σε υψηλή ομάδα κινδύνου για ανάπτυξη ονυχοφαγίας και τριχοτιλλομανίας. Είπαμε να προβληματιστούμε, να μην αρρωστήσουμε κιόλας!

    Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσω ότι οσονούπω έρχεται ο Ηγέτης, ο οποίος θα μας απαλλάξει όλους από τέτοιους φρούδους προβληματισμούς.

    Επειδή μάλιστα έχω το χάρισμα της πρόβλεψης του μέλλοντος, να σας ενημερώσω ότι ο Άνδρας, ο Μάστερ, ο Κυρίαρχος, ο Αφέντης, ο Σούπερμαν, θα λέγεται Κλάους, Βόλφγκανγκ, Ρίχαρντ ή κάτι σχετικό μεγαλοπρεπές.

    Μπορείτε λοιπόν απόψε να κοιμηθείτε ήσυχος. Αύριο ξημερώνει μια άλλη μέρα…
     
  4. Απάντηση: Re: ξεσηκωθείτε, οργανωθείτε, α-ντι-στα-θει-τε!!!

    Εσείς τι κάνετε εδώ;
     
  5. Re: Απάντηση: Re: ξεσηκωθείτε, οργανωθείτε, α-ντι-στα-θει-τε!!!

    Γιατι ρωτάς; Την κόβεις για λύση;
     
  6. Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ξεσηκωθείτε, οργανωθείτε, α-ντι-στα-θει-τε!!!

    Νόμιζα ότι θα είναι κέντρο. Κι ότι έλεγα να κατέβω να τη γνωρίσω. :date:

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ξεσηκωθείτε, οργανωθείτε, α-ντι-στα-θει-τε!!!

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: ξεσηκωθείτε, οργανωθείτε, α-ντι-στα-θει-τε!!!

    Κάτι άκουσα ...ότι κάποιο γκάλοπ βάζει και την χρυσή αυγή στη βουλή.
    Ξέρει κανείς κάτι ?
     
  9. camera_obscura

    camera_obscura Regular Member

    Anacreon,

    Παρότι γίνεστε κομμάτι αδιάκριτος, συγκινημένη ούσα από το φλογερό (κυριολεκτικώς) σας φλερτ, θα σας διαφωτίσω.

    Επειδή οι Παπατρέχες κατάργησαν μονοκοντυλιά όλα τα εργασιακά δικαιώματα, αυτό δε σημαίνει ότι και η επανάσταση έχει χάσει το ήθος της και καταστρατηγεί τα ωράρια επαναστατικής γυμναστικής. Είχα αναλάβει να βάλω 2-3 φωτιές σε κάτι τράπεζες, εκτέλεσα επιτυχώς και έληξε η βάρδια μου νωρίς (είχα ζητήσει να είμαι με τους πρωινούς για να προλάβω να δω το ντέρμπυ – τζάμπα κόπος τελικά, στημένο ήτανε).

    Πάντως μη θλίβεστε. Έχουμε μπροστά μας το Μνημόνιο 3, 4 κ.ο.κ. Στην επόμενη δόση λοιπόν, που θα ‘ναι και καλοκαιράκι, θα σας ενημερώσω εγκαίρως. Αχ, δε σας κρύβω ότι δε βλέπω την ώρα! Θα κρατήσετε ως ιππότης το βαρύ μου σακίδιο, θα περπατήσουμε πλάι-πλάι ανάμεσα στα συντρίμμια, θα με σώσετε από τον κακό ΜΑΤατζή που θα θέλει να με συλλάβει, θα με φιλήσετε στην είσοδο της πολυκατοικίας όπου θα ‘χουμε καταφύγει, και ποιος ξέρει, μπορεί να καταλήξουμε να κάνουμε κολασμένο έρωτα πάνω στο μαονένιο γραφείο του δημάρχου Αθηνών! Αχ, τι μου κάνετε τώρα, τι μου κάνετε!

    ΥΓ. vautrin έχετε χάσει επεισόδια. Η Χ.Α. είναι με τα τσαρούχια μέσα εδώ και 3-4 δημοσκοπήσεις...
     
  10. Δε ρώτησε ο vautrin , όπως και δεν ειμαι εγω που εψαχνα τον ηγέτη  
    Τα δακρυγόνα ε?
     
  11. Απάντηση: Re: ξεσηκωθείτε, οργανωθείτε, α-ντι-στα-θει-τε!!!

    Αχ τι καλά! Και να μην ξεχάσουμε να κλέψουμε ένα κλομπ άπό κανά μπάτσο για να κάνουμε διπλοντιλντιές! Ή ακόμα καλύτερα να κλέψουμε και τον μπάτσο για ένστολα φετιχιστικά τριγωνάκια!
     
  12. camera_obscura

    camera_obscura Regular Member

    cornilie,
    δεν είπα ότι αναζητούσατε εσείς τον ηγέτη, απλώς εννόησα ότι οι προλαλήσαντες είχαν ήδη δώσει ριζικές απαντήσεις στους προβληματισμούς σας.
    Όσο για την αβλεψία μου με τους vautrin-Alexkat, έχετε δίκιο, πολλά τα δακρυγόνα, αλλά είναι και η ερωτική αναστάτωση που μου προκάλεσε ο Anacreon και ζαλίστηκα…

    Anacreon,
    Πολύ θα ήθελα να σας πω κι εγώ ένα «ναι σε όλα», αλλά έχει και η διαστροφή τα όριά της. Δηλώνω ότι είμαι κάθετα αντίθετη στις διπλοντιλντιές (πόσο δε μάλλον με κλομπ!!) και το μόνο τριγωνάκι για το οποίο θεωρώ κατάλληλο έναν μπάτσο είναι το τρίγωνο της σφεντόνας.
     
Thread Status:
Not open for further replies.