Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

οι σκλαβοι ειμαστε αρκετοι μηπως να παιξουμε μεταξυ μας ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος pistossklavos, στις 28 Οκτωβρίου 2007.

  1. bearcy76

    bearcy76 Regular Member

    Απάντηση: οι σκλαβοι ειμαστε αρκετοι μηπως να παιξουμε μεταξυ μας ?

    Ενδιαφέρων.Η άποψη σου είναι επαναστατική.Με αυτό τον τρόπο θα καταργούσατε τους/τις αφέντες/ντρες και εσύ θα γινόσουν γνωστός ως ο Σπάρτακος του bdsm  
     
  2. anomalia

    anomalia New Member

    αμα ειναι να μαζευτουνε ολοι η slave, γιατι δεν λετε να μαζευτουνε και ολοι οι Master και Η Mistres
    τοτε θα ειναι οκ ολοι. και οσοι απομενουν μονοι τους  
     
  3. πολυ καλη ιδεα.καλυτερα μονοι μας.Αλλωστε αληθινες αφεντρες που να μην κανουν πλακα και να μην παιζουν με τον πονο μας,απλα δεν υπαρχουν
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ε, τοτε να πατε!
    Να μας στειλετε προσκλητηρια ομως, να κανονισουμε το προγραμμα μας, να αγορασουμε και μπολικα ποπ κορν, και να ερθουμε να παρακολουθησουμε το θεαμα!
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Τα παραλες...
     
  6. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Ευελπιστω να χωράει στην παρέα σας κ ενα υποτακτικο κορίτσι  
    γιατι εγω να συμετασχω σε μεταλλαξη υποτακτικων σε switch... ευχαριστω αλλα δεν θα παρωωωω!  

    (εγω φταιω που δεν αλλαζω την υποταγη μου με τιποτα?!)
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    SMiss_angel2307 εσυ πεζεις μονο τυποπιημενους ρολους ε?πως λεμε μονο θριλερ η μονο κοινωνικα 
     
  8. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Δεν θα το λεγα αλλα είναι σαν να βάζεις την Μάρθα Βούρτση να σου παίξει κωμοδία!  
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    το πολυ πολυ να γελουσαμε μεχρι δακρυων χεχεχεχε
     
  10. pistossklavos

    pistossklavos New Member

    Απάντηση: οι σκλαβοι ειμαστε αρκετοι μηπως να παιξουμε μεταξυ μας ?

    ισως οι αφεντες που ψαχουμε να μην υπαρχουν παρα μονο στη φαντασια μας και τις ταινιες
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    το έχω δοκιμάσει με γυναίκα ,δεν ήταν τόσο αστείο ,μάλλον δραματικό σαν γαλλική ερωτική ταινία...
     
  12. Υπερψηφίζω αυτή την καταπληκτική πρόταση του συντρόφου σκλάβου!!!