Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

περί Ολλανδίας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 3 Οκτωβρίου 2006.

  1. kinky

    kinky New Member

    Re: Απάντηση: Πληθωρικές subs , slaves αλλα και Μistress ?

    Με τα λουριά δεν ξέρω αλλά με τα "τσιγαριλίκια" τους σίγουρα. Οπότε λογικό φαντάζει το να είναι περισσότερο απελευθερωμένοι καθώς είναι μονίμως σε κατάσταση χαλάρωσης!
     
  2. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Δεν καταλαβαίνω γιατί πέσατε να φάτε τον άνθρωπο.
    Αυτό από μόνο του είναι για μένα η μεγαλύτερη απόδειξη της λογοκρισίας που επιδέχεται όλο το bdsm στην Ελλάδα.
    Και ναι είμαι βέβαιη πως αν Ο Κύριος μου με έφερνε σε μια τέτοια δήθεν "βδσμ συνάντηση" με λουρί για να μην πάμε καν παραπέρα τα σχόλια και οι κακίες θα έπεφταν βροχή. Εδώ το γονάτισμα μπροστά από Τον Κύριο μου σε κάποιες συναντήσεις σχολιάστηκε σαν επίδειξη από κάποιους κι ας ήταν σε ελεγχόμενο περιβάλλον. Κι εδώ μέσα τι γίνεται?

    Κι εδώ μέσα με όλη σας τη συμπεριφορά κάποιοι απλά αποδεικνύεται πόσο μα πόσο πίσω είναι κάποια πράγματα όσο κι αν ωρύεστε για το αντίθετο όταν πρόκειται να κάνετε επίθεση σε κάποιον που δεν βρήκατε του γούστου σας, γιατί σε προηγούμενα ποστ, πολλοί από σας τους ίδιους "παραπονεθήκατε" για το πόσο κολλημένοι είναι όλοι στην Ελλάδα.
     
  3. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Please μη ρίχνετε ευθήνες στο κράτος, αυτό δε φταίει σε τίποτα, η "δημόσια αιδός" είναι τόσο ευρεία έννοια που πολύ απλά μπορεί κάποια γιαγιάκα να εννοχληθεί για ένα φιλί με γλώσσα και να καλέσει την αστυνομία και ένας 30άρης να κυκλοφορήσει την κοπέλα του έξω με τα κολλάρα, τις αλυσίδες και τα λοιπά εξαρτήματα και να μην του πει κανένας τίποτα απλά γιατί κανένας δεν εννοχλήθηκε.
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Δεν νομιζω οτι οι Ελληνες θα επερναν το λογο σε κατι που δεν τους αρεσε , μπορει να εβαζαν τα γελια και να κουτσομπολαιβανε μεχρι θανατου μετα , αλλα καταμουτρα δεν θα μιλουσε κανεις , φυσικα και λογο εγωισμου και λογο οτι ψοφαμε να δειχνουμε ανετοι ....
    Οσο για την Ολανδια .... μην αρχισω να λεω για τα οσα ειπε η Λιανα Κανελλη της προαλες σε καποια εκπομπη .. οι ανθρωποι εχουν ξεφυγει τελειως απο καθε εννοια πολιτισμου ...