Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

περι γνωριμιων...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος chrisV, στις 8 Μαρτίου 2009.

  1. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: περι γνωριμιων...


    Και διά τί να αισθανθώμεν συντετριμμένοι ημείς; Είδες κανέναν καλογράφο και πολυγράφο να κάνει παράπονα;


    Δεν απευθυνόμεθα όλοι στο ίδιο target group, αγαπητή μου...


     
  2. gaby

    gaby Guest

    Re: Απάντηση: Re: περι γνωριμιων...

    Είναι γεγονός ότι δεν παρατήρησα κάτι ανάλογο αγαπητέ, μάλλον επειδή οι συναναστροφές μου αποτελούνται από άντρες στωϊκούς και ψύχραιμους εν γένει, δε θα παραπονιόνταν σε καμία περίπτωση, ακόμα και εξαιτίας ακτιβίστα ολιγοποστά...  
     
  3. cider

    cider Kitchen master

    Να υποθέσω, φίλτατη tender lilly, ότι όταν ο εν λόγω ολιγοποστάς αρχίζει να γράφει παραπάνω, αρχίζει να χάνει και το μυστηριακό σεξαπίλ του. Σαν να λέμε ο άνετος τύπος του παραδείγματος αποφασίζει να ξυριστεί και να βάλει το πουκάμισο μέσα. Εξακολουθεί να νιώθει άνετα, αλλά έχει ενταχθεί στην πλέμπα.

    Σωστά;
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Σωστά υποθέτετε αγαπητέ, χάνει μεν το μυστήριο, αποκτά όμως τη γοητεία του στέρεου ερείσματος.

    Τα περί πλέμπας αδιάφορα, δεν αναζητώνται λιμπροντορίστες εδώ πέρα, το θέμα είναι, έχουμε πει, να περνάμε καλά ή να πάμε ευχαριστημένοι ή και τα δύο.
     
  5. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: περι γνωριμιων...

    καλό κουράγιο, παιδί μου...
     
  6. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: περι γνωριμιων...

    λοιπον παλληκαρια μου ακουστε τη θεια λενα

    αφηστε κατα μερος τους κάλους κατα το καλογράφοι πως λεμε στυλογραφοι, κοντιλογραφοι, ραπιδογραφοι και βαλτε το μυαλο σας να δουλεψει.
    φτειαξτε ενα κειμενακι που να "χτυπαει κενρο"
    γινετε οπωσδηποτε χρυσα μελη για να εχετε δικαιωμα αποστολης πολλων και πολλαπλων προσωπικων μηνυματων
    ξεκινειστε να το στελνετε προσωπικα σε οσο πιο πολλα θηλυκα μπορειτε ή αρσενικα (αναλογως των προτιμησεων σας οσον αφορα στο φυλο και το status) ,
    το ιδιο μηνυμα σε ολες.
    μετα το 300στο μηνυμα στειλτε και σε μενα ενα ευχαριστηριο.

    καλη επιτυχια
     
  7. Babylon

    Babylon Regular Member

    Λοιπον, λοιπον, ποιος ψηνεται να ανοιξει ενα θρεντ με τιτλο "PM of the Day" (sorry guys δεν βρηκα κατι πιο catchy) οπου θα συνθεσει ο καθενας το winning pm με το οποιο νομιζει πως θα εριχνε (η δεν θα εριχνε ουτε με σφαιρες απο 30mm GAU-8 ) τον/την υποψηφια γκομενο/γκομενα; Ολες οι προσεγγισεις θα ειναι acceptable.
     
  8. Dolcett_Cabana

    Dolcett_Cabana Regular Member

    Έχω πιό κατινέ ιδέα.
    Ποιός ψήνεται να ανοίξει ένα θρεντ με τιτλο "Pm απ' την κόλαση" όπου θα ποστάρεται (χωρίς βέβαια να διευκρινίζεται η προέλευση!) το πιό "γειά σου" pm που λαμβάνει έκαστος για διασκέδαση και παραδιγματισμό;
     
  9. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: περι γνωριμιων...

    επι τελους ειδα και δυο σωστες προτασεις εδω μεσα ......
    χαιρομαι χαιρομαι
    προχωραμε καλα
     
  10. Babylon

    Babylon Regular Member

    Ο τιτλος μου αρεσει, αλλα ειναι πολυ "κατοχικο καρφι" φαση για τα γουστα μου, οποτε θα παραμεινω στην αρχικη ιδεα.

    "παραδιγματισμος";;; Εχεις πιει καφε;

    Here we go. Το εφτιαξα! https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/t16170/
     
  11. waits

    waits New Member

    η βαθια κ ηρεμη φλογα τα λεει καλαααααα.ευγε! τοχει!