Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ποια είναι η πιο ακραία BDSM εμπειρία σας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος alkinoos, στις 7 Μαϊου 2008.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    @eros_hermes
    Αχμμμ... εμένα γιάντα με quotαρες;
    Ήθελες να εισακουστεί κατεπειγόντως ο λόγος σου και μου βούτηξες την ντουντούκα; Δεν την δίνω τσάμπα, την δανείζω με το πεντάλεπτο  
     
  2. Οταν αφησα τη σκλαβα μου σχεδον μια ολοκληρη μερα δεμενη με χειροπεδες,φιμωμενη με τη βρωμικη καλτσα της και δεμενη στη μυτη της η αλλη της καλτσα μυριζοντας τη βρωμια της για ωρες
     
  3. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    το χειρότερο, να σου τύχει γκόμενα ανεξαρτήτου στάτους που να βρωμάει ποδαρίλα!!
     
  4. Χαχα νομιζω θα ειναι χειροτερο πιο πολυ για την ιδια που θα μυριζει τη ποδαριλα της για ωρες
     
  5. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Την Κυριακή (Εκλογες 2015 Vol 2) θα είναι αρκετά bdsmικη μέρα...   
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Ανάκριση στην ασφάλεια με 15 άντρες κυριολεκτικά πάνω από το κεφάλι μου + διανυκτέρευση σε κρατητήριο με :
    α) μία 19χρονη με την πιο πονεμένη ιστορία που έχω ακούσει ποτέ στη ζωή μου
    β) μία αθίγγανη που έζεχνε και δεν μιλούσε ελληνικά και ήταν κι εκφοβιστική
    γ) τη μάνα μου...

    Πιο σκληρό bdsm, μόνο εν τω Κορυδαλλώ φαντάζομαι, ειδικά η μάνα μου ήταν hard limit... 
     
  7. D.T

    D.T Guest

    500 σελίδες ύλη(το σύγγραμα δόθηκε 5 μέρες πριν) + corpus σημειώσεων και άρθρων + σημειώσεις παράδοσης + προφορική εξέταση απο την ψηλή την χυμώδη τη ζόρικη με τη φούξια ανταύγεια στη φράτζα και το λευκό πουκάμισο το μισάνοιχτο..
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    σχολή, κτλ; εσύ όλες τις καλές λεπτομέρειες έξω τις αφήνεις.
     
  9. D.T

    D.T Guest

    δίμετρη το λοιπόν η μελαχρινή...με στενή δερμάτινη μάυρη φούστα ως το γόνατο...και γόβες στιλέτο μαύρες...ύφος που δεν σηκώνει να μην περάσεις το μάθημα...
    και μειδιάμα στο τέλος...απο αυτά που μαζεύονται απότομα κι αφήνουν χρόνο στη φαντασία και χώρο στη μελέτη...