Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ποια είναι η πιο ακραία BDSM εμπειρία σας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος alkinoos, στις 7 Μαϊου 2008.

  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ποια είναι η πιο ακραία BDSM εμπειρία σας?

    Η ανάγνωση ορισμένων δημοσιευμάτων στο φόρουμ.
     
  2. Captain_Morgan

    Captain_Morgan https://www.youtube.com/watch?v=9wj6BqmyjM4

    Απάντηση: ποια είναι η πιο ακραία BDSM εμπειρία σας?

    το "ιεραποστολικό"  
     
  3. ddragon

    ddragon Regular Member

    Αυτό το έργο το' χω ξαναδεί. Γράφει κάτι κάποιος, σοβαρό η λιγότερο σοβαρό, όχι πάντως γελοίο, και μετά απο 2 posts γίνεται πανηγύρι.
     
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    Αίσχος! Έχεις απόλυτο δίκιο. Πανηγύρι έπρεπε να γίνεται από την πρώτη απάντηση κι όχι να περιμένουμε τόσο.
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    σε μία στιγμή ,παρεξήγησε μία κουβέντα και με έδιωχνε και έκανε πως ότι κάνω ήταν για να την γαμίσω και εγώ γυμνός στα πόδια κλαίγωντας προσπαθούσα να την πείσω πως δεν ήθελα να την γαμίσω ,αν και πλέον όντως δεν θέλω να την γαμίσω ,τότε όμως για να καταλάβαιτε πόσο ακραίο ήταν δεν ήθελα όντως να την γαμίσω ενώ ήθελα να είμαι μαζί της

    έχετε κάθε δικαίωμα να με πείτε μαλάκα όσο και εγώ έχω κάθε δικαίωμα να βρίσω ένα μυρμίγκι που ακολουθεί τα υπόλοιπα...
     
  6. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: ποια είναι η πιο ακραία BDSM εμπειρία σας?

    Ποιος ξαναβιδωνει το ραφι στο τοιχο τωρα..
    (μου τη δινουν οι ζημιες κατα τη διαρκεια του σεξ  )
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: ποια είναι η πιο ακραία BDSM εμπειρία σας?

    Μα δεν βρισκω τον λογο να το ξαναβιδωσεις!
    Βαλε την σουμπιτσα να κανει το ραφι!!!!!  
     
  8. με ειχε δεμενο μπρουμυτα στο κρεββατι την προηγουμενη με ειχε ματωσει απο το μαστιγωμα σηκωθηκε το πρωι και συνεχισε το βραδυνο μαστιγωμα πανω στις πληγες. μετα πηρε τη βιτσα της και μου εκανε φαλλαγκα μου ματωσε τις πατουσες. ακουστηκε το κουδουνι. ηταν ο αντρασ της φορεσε το στραπ ον της με ξεσκισε ενω εκεινος εβλεπε. μετα με ελυσε με εβαλε να γονατισω μπροστα του και να του παρω πιπα μεχρι να χυσει στο στομα μου. δεν επρεπε το προηγουμενο βραδυ να αρνηθω. οταν τελειωσε η πιπα και το χυσιμο με κατουρησαν ταυτοχρονα. εγλυψα το πατωμα.. και τους ευχαριστησα.
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θυμαμαι οταν ειχα σπιτι dungeon room οπου με μια αλλη Αφεντρα ειχαμε δεσει σε ενα μεγαλο Χ εναν σκλαβο και τον μαστιγωναμε στον κωλο εναλλαξ.
    Ηταν καταπληκτικο, τοσο διεγερτικο, τα ματια του ηταν δεμενα και τελικα με δικη μου πρωτοβουλια τον λυσαμε, τον ξαπλωσαμε ανασκελα του χωσαμε ενα χωνι στο στομα και κατουρησαμε και οι 2 μεσα.
    Τι απολαυστικες, τρυφερες, γεματες καλοσυνη στιγμες!!!
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Απάντηση: ποια είναι η πιο ακραία BDSM εμπειρία σας?

    Όντως. Και πολύ περισσότερο όταν πρέπει να δίνεις προσοχή για να απαντήσεις (αν πάρουμε ΄την υπόθεση ότι έχεις διαταχθεί για αυτό). Ούτε κινέζικο μαρτύριο δεν είναι αυτό.
     
  11. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: ποια είναι η πιο ακραία BDSM εμπειρία σας?

    Η μία και μοναδική φορά που έφαγα βρομόξυλο στη ζωή μου. Την άλλη μέρα η μάπα μου ήταν σα το ηλιοβασίλεμα. Δε το γούσταρα σε καμία περίπτωση αλλά ήμουν μικρή και απλά έκατσα και έφαγα τα κιουστράπια της ζωής μου χωρίς καν να δακρύσω. Δυο χρόνια μετά πλάκωσα εγώ τον τότε γκόμενό μου στο ξύλο, μου είχε σπάσει τα νεύρα. Και γελούσα γιατί το γίδι καθόταν και τις έτρωγε, ο αναίσθητος. 'Ισως και να γούσταρε. Ευτυχώς δε φορούσα αρβύλες εκείνα τα χρόνια.   Παιδικά τραύματα σου λέει μετά.
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    "κιουστράπια " τι σημαίνει;