Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ποια είναι η πιο ακραία BDSM εμπειρία σας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος alkinoos, στις 7 Μαϊου 2008.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Θα λεγα γυμνή στα χιόνια στους μείον 18, το 1988, αλλά επειδή μου αρέσει η εμβάθυνση, νομίζω ότι ήταν ένα βράδυ που η μία και μοναδική μου αγάπη με πήρε την πιο υπέροχη εγκεφαλική αγκαλιά, -κουταλάκι μου-   , έστειλε για ύπνο τους δαίμονες μου και κατάφερε να αδειάσω τελείως το μυαλό μου και να υπάρχει μέσα μου μόνο Αυτός....
     
  2. Η ζωή μου, επί σαράντα χρόνια...
     
  3. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Μάϊος 2012. Αλγολάγνα υποτακτική δεχόταν τα χτυπήματα του flogger μου για περίπου τρεις ώρες. 1770 χτυπήματα. Μετρημένα.

    Το ρεκόρ παραμένει ακόμα εκεί.

    Υ.Γ.: Άλλες έξι βουρδουλιές/μαστιγώματα και θα έφθανα το έτος ίδρυσης των Illuminati. Κωνσταντίνε, το έπιασες...;
     
    Last edited: 21 Ιανουαρίου 2015
  4. brenda

    brenda FU very much

    Ελπίζω να έχεις ξεπεράσει την συνεπακόλουθη τενοντίτιδα έκτοτε.... 
     
  5. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Πολύ σωστή παρατήρηση-ουρά: ξέχασα να αναφέρω πως σηκώθηκα από το κρεββάτι με πρησμένο δεξί καρπό.
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Θα μιλήσει κανείς για Aκραίες Eμπειρίες ή κάνετε ντροπούλες;
     
  7. Noardos

    Noardos Regular Member

    Ρε τύπε τα φλόγγερ είναι για προθέρμανση και για "σβήσιμο"....
    Σα να λες έφαγα 1770 μερίδες τζατζίκι, κυρίως δεν έχει το μενού;
    λολ
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    παιχνίδι ελέγχου αναπνοής (έχω βρογχικό άσθμα)...  
     
  9. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Η απάντησή σου τουλάχιστον αυτο-ακυρώνεται:

    1. Δεν έχεις[;] ιδέα τον πόνο που προκαλεί το flogger, εάν χρησιμοποιηθεί σωστά (και δυνατά).
    2. Αδιαφόρησες εντελώς για το γεγονός ότι ήτο αλγολάγνα.
    3. Έφθασα τουλάχιστον στο προ-αναφερθέν νούμερο-επίπεδο [ποσοτικά και ποιοτικά] ΚΑΙ μπήκα στη διαδικασία να το αναφέρω. Εσύ με τη σειρά σου που βρίσκεσαι;
    4. Απουσιάζει δική σου κατάθεση. Κρίνεις ενώ δε συνεισφέρεις σε μία Κυβερνο-συζήτηση; [απουσία παιδείας]
    5. Οποιοδήποτε like στο σχόλιό σου είναι άξιο απορίας...
     
    Last edited: 21 Ιανουαρίου 2015
  10. Noardos

    Noardos Regular Member



    Και μια φίλη μου Ντόμα είχε μια πανέξυπνη ιδέα... 20 με το φλόγγερ στον υ της, όποτε δεν απαντά αμέσως. Αποτέλεσμα; Όταν βρέθηκαν μετά από 15 μέρες του έριξε 450 περίπου, εκείνος γελούσε κι εκείνη πονούσε  
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Και ολίγη σοβαρότητα εδά...
    Ένα μαλακό flogger με πλατιές και πολλές ουρές είναι ό,τι πρέπει για προθέρμανση ώστε ν'αρχίσει να ζεσταίνεται/αιματώνεται η περιοχή.
    Ένα σκληρό flogger (cat) τσούζει και ζεματάει.
    Ακόμα, όταν ένα flogger χρησιμοποιείται τυλίγοντας το κορμί (ράπινγκ) με δύναμη και ταχύτητα, πάλι πονάει αρκετά.
    Ένας άλλος παράγων, οι αντοχές του υποδοχέα. Αυτά που είναι χάδια για κάποιους, είναι σφυριές για κάποιους άλλους.
    Πάντως, η επίδειξη του μετρήματος των χτυπημάτων δεν είναι το φόρτε μου. Όταν κοπανάω, δεν μετράω. Εκτός κι αν βάλω το υ να μετράει για λόγους συγκέντρωσης.
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ..Im still waiting... πάρτε μπρος #πονάνε_τα_μυαλά_μου : -)