Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ποια τα δικαιωματα του σκλαβου?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος malus_lupus, στις 23 Ιουνίου 2015.

  1. malus_lupus

    malus_lupus New Member

    θα θελα να μαθω Κυριως απο K ατομα αν πιστευουν οτι οι σκλαβοι εχουν δικαιωματα και ποια ειναι αυτα?
     
  2. malus_lupus

    malus_lupus New Member

    επισης ενας σκλαβος αν καταλαβει οτι η Κυρια του παει να κανει καποια λαθος κινηση που δεν τη συμφερει και μπορει να την αποτρεψει εχει το δικαωμα να πει τη γνωμη του? στη προσπαθεια να προστατεψει το ατομο που λατρευει
     
  3. Dapom

    Dapom Contributor

    Πως να απαντήσεις χωρίς να κάνεις πλάκα σε μια τέτοια ερώτηση!

    Φίλε δεν εχω κάτι προσωπικό μαζί σου...ούτε σε υποτιμώ...αλλά το δικαιώματα και σκλαβιά είναι τόσο αντιφατικα.
     
  4. malus_lupus

    malus_lupus New Member

    εγινε φιλε να σαι καλα!
     
  5. malus_lupus

    malus_lupus New Member

    αν καποιος εχει να μιλησει σοβαρα και κατανοει αυτα που λεω ας μιλησει δεν ζουμε στην εποχη των ειλωτων πιστευω και πχ το οτι ειμαι υποτακτικος μιας Κυριας δεν σημαινει οτι πρεπει να καταστραφω κιολας γιαυτο που μου αρεσει. Κ κυριως ο υποτακτικος μπορει να μη διεκδικει τον σεβασμο αλλα τον αξιζει γιαυτα που κανει. Δεν μιλαω για το αν θα τιμωρηθει αν κανει μαλακια η οχι αυτο ειναι στη κριση του- της Κ αλλα το να μη του επιτρεψει να κανει κατι που θα του αποφερει καλο αυτο σημαινει οτι δεν σεβετε τιποτα η Κ και καλυτερα να παει να αγορασει κανα παιδακι 5 χρονων απο κανα σκλαβοπαζαρο γιατι κατι τετοιο ψαχνουν οι περισσοτεροι....
     
  6. malus_lupus

    malus_lupus New Member

    ειμαι τοοοοοσο απειρος στο πρακτικο κομματι αλλα η νοημοσυνη μου και αυτα που εχω διαβασει αυτα τα 5 χρονια που ασχολουμαι μου υποδηλωνουν αυτα που εγραψα παραπανω....
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    *Tα δικαιώματα του σκλάβου/ας*;

    Το μόνο δικαίωμα της/ου σκλάβας/ου είναι να μην έχει δικαιώματα! : )))
     
  8. malus_lupus

    malus_lupus New Member

    ωραια λαθος διατυπωση τα δικαιωματα του υποτακτικου?
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor