Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ποιες οι πραγματικα αληθινες προτιμησεις των αφεντρων??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος nickgreek2, στις 29 Νοεμβρίου 2008.

  1. voluptas

    voluptas Regular Member

    Απάντηση: ποιες οι πραγματικα αληθινες προτιμησεις των αφεντρων??

    όχι μην παρεξηγηθώ δεν ξέρω και δεν είπα ότι προσβλήθηκε κανείς. Απλά εμένα η "λύπηση" αυτή μου κάνει για καλάμι
     
  2. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: ποιες οι πραγματικα αληθινες προτιμησεις των αφεντρων??

    Ωραία.. τώρα που με γνώρισες μπορείς να με αγνοείς.
     
  3. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: ποιες οι πραγματικα αληθινες προτιμησεις των αφεντρων??

    Κι εμείς που θέλουμε να ανταλλάξουμε απόψεις με Κ τι θα κάνουμε, θα αποχωρήσουμε κι εμείς?  
     
  4. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: ποιες οι πραγματικα αληθινες προτιμησεις των αφεντρων??

    Να διευκρινίσω ότι δεν ειμαι εκπρόσωπος του ελληνικου συλλόγου γυναικών Κυριάρχων και ότι απλά αυτη είναι η γνώμη μου για το γεγονός ότι οι γυναίκες Κ δεν πολυγράφουν και δεν πολυαπαντούν σε τέτοια ερωτήματα. Tο έθεσα ως λογικότερη εξήγηση του είναι όλες fake και κατ' ουσίαν ψάχνουν τον άντρα τον σωστό που θα τις γαμήσει και θα τις δείρει;

    (Εγώ τι θα κάνω στη δουλειά μου που ολοκληρο το τμήμα δεν μπορεί να μου πει μια σταθερή άποψη για το φορματ του τελικού export ; )
     
  5. voluptas

    voluptas Regular Member

    Απάντηση: ποιες οι πραγματικα αληθινες προτιμησεις των αφεντρων??

    άρα για να καταλάβω δεν εννοούσες οτι αυτός που ρώτησε το έκανε για να "ψαρέψει" καμμιά ενεργή αφέντρα αλλά τελικά εννοούσες ότι αυτές δεν απαντάνε γιατί είναι fake ? ενδιαφέρουσα γνώμη για το site πάντως

    υγ. Σε θεώρησε κανείς εκπρόσωπο κανενός? απάντηση τελικά χωρίς νεύρα και ειρωνεία δεν παίζει ε? μήπως εσύ ψάχνεις αυτό που λές ότι ψάχνουν οι άλλες τελικά γιατί τα πολλά νεύρα...
     
  6. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: ποιες οι πραγματικα αληθινες προτιμησεις των αφεντρων??

    δεν ειπα τιποτα για fake, και τιποτα κακό για το site και καλο ειναι να σταματήσεις να με ρωτάς δημόσια γιατί απλά προκαλείς flames και καταστρέφεις το νημα που η ερώτησή του ήταν τι θέλουν πραγματικά οι Κ και οπως είδα δεν ασχοληθηκες καθόλου με αυτό το κομμάτι της απάντησής μου.
     
  7. Οδυσσέας

    Οδυσσέας New Member

    Απάντηση: Re: ποιες οι πραγματικα αληθινες προτιμησεις των αφεντρων??

    Είναι πολύ σημαντική η άποψή σου. Τη κρατάω.
     
  8. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: ποιες οι πραγματικα αληθινες προτιμησεις των αφεντρων??

    This makes me really sad.      

    Mistresses plzzzzzzzzz come back!
     
  9. Mistress Valia

    Mistress Valia Regular Member

    Απάντηση: ποιες οι πραγματικα αληθινες προτιμησεις των αφεντρων??

    (Το format του τελικού export, καλό είναι να το συνεννοείσαι και με τον τυπογράφο.Οι απόψεις σ᾽αυτές τις δουλειές, πάντα διαφέρουν, εκτός βέβαια αν δεν πρόκειται για έντυπο αλλά για κάτι άλλο και τότε δεν μπορώ να σε βοηθήσω...)

    Έκαψα το thread??Νομίζω βρήκα συναδέλφισσα, και χάρηκα!!! 
     
  10. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: ποιες οι πραγματικα αληθινες προτιμησεις των αφεντρων??

    video... .. έβγαλα άκρη πανάθεμά το αλλά απάντηση σοβαρή απο το γκρουπ δεν πήρα..