Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

πρώτη επαφή

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Giorgos285, στις 27 Μαϊου 2021.

  1. Giorgos285

    Giorgos285 New Member

    Καλησπέρα.. Έχω ένα θεμα και θα ήθελα και την δικιά σας γνώμη.. είμαι στρέιτ έχω κοπέλα δεν με ελκύουν οι άντρες όμως όσο αφορά το bdsm είμαι υποτακτικός μ'αρέσει να είμαι σκλάβος.. με τις κοπέλες μου θέλω να είμαι αφέντης αλλά με εξιτάρει να είμαι σκλάβος κάποιου άντρα χωρίς φυσικά να υπάρχει τίποτα το ερωτικό... μπορεί κάποιος να μου πει την γνώμη του επάνω σε αυτό η τι ακριβώς συμβαίνει γιατί δεν μπορώ να καταλάβω...
     
  2. Grim_Fandango

    Grim_Fandango Symbiosis with Voltaire

    Δηλαδή? Θες να του χτίσεις πυραμίδα?

    Πέρα από το χιούμορ, πως το εννοείς το σκλάβος αν όχι ερωτικά?
     
  3. quest

    quest custom title

    Μπορείς να εξερευνίσεις τις επιθυμίες αυτές μέσα από σχετικά RPG παιχνίδια όπου δημιουργείς ανάλογο χαρακτήρα δοκιμάζοντας δίαφορα σενάρια μέσα στο εικονικό παιχνίδι.
     
  4. Giorgos285

    Giorgos285 New Member

    Να με κάνει ότι θέλει... να με δένει να με πατάει να μου δίνει διαταγές τέτοια..
     
  5. Giorgos285

    Giorgos285 New Member

    Τι είναι αυτό?
     
  6. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Αυτό δεν σου δημιουργεί ερωτική επιθυμία;
     
  7. Giorgos285

    Giorgos285 New Member

    Όχι... όσο είμαι εκει και νοιώθω όλη αυτήν την "μειώσει" μετά όταν τελειώνει αισθάνομαι πιο δυνατός και είμαι και πιο δυνατός στο κρεβάτι με την κοπέλα μου... αυτό.. δεν μπορώ να το εξηγήσω αλήθεια
     
  8. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Ευχαριστώ για την απάντηση και δεν χρειάζεται (κατά τη γνώμη μου) να τα εξηγούμε όλα. Αυτό σου βγαίνει, αυτό θέλεις. Not bad.
     
  9. Giorgos285

    Giorgos285 New Member

    Εγώ όμως δεν μπορώ να καταλάβω και γι αυτό μπήκα σε αυτήν την σελίδα περισσότερο να το κάνω συζητήσει με άτομα που ασχολούνται με αυτά μήπως βγάλουν καμία άκρη γιατί εγώ δεν μπορώ χαχαχα και αν είναι παράλογο όλο αυτό που νοιωθω
     
  10. bluesky

    bluesky Regular Member

    Δε νομίζω πως είναι περίεργο αυτό.. Η υποταγη και το να υπηρετείς κάποιον δεν έχει να κάνει με το σεξ.
     
  11. Grim_Fandango

    Grim_Fandango Symbiosis with Voltaire

    Δεν υπάρχουν παράλογα kinks. Όταν υπάρχει συναίνεση όλων των εμπλεκόμενων μερών και δεν εμπίπτουν εκτός του νομίμου, τα πάντα είναι λογικά και αποδεκτά και δεν υπάρχει καμία αναγκαιότητα να "βγάλεις άκρη". It is what it is.

    Τώρα αν θες να τα πραγματοποιήσεις κιόλας, εκεί δυσκολεύει το πράγμα.
     
  12. Giorgos285

    Giorgos285 New Member

    Δεν ακούγεται όμως νορμάλ.. θέλω να το προτείνω σε κάποιους ανθρώπους που ξέρω και ξέρω ότι θα είναι καλό αλλά πως? Εκεί σκαλωνω