Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

πως αρχισα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος s/m, στις 12 Αυγούστου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Κοκκινιζω, αιμομικτες!
    Δεν παραδειγματιζεστε απο εμενα??????????????????
    Σεμνη, ταπεινη, χαμηλοβλεπουσα, οκ, ξεπεταξα καποιες φορες τον πρωτο μου ξαδελφο, τα φτιαξαμε για 2 χρονια, αλλα ως εκει!
    Ειμαι τοσο ηθικη! 
     
  2. kololatris

    kololatris Regular Member

    Να γινω ξαδερφος σου;;;;;;;;
     
  3. s/m

    s/m Regular Member

    εγω απ την αλλη αμα μου ξανακαθοτανε η ξαδερφη ,δεν θα με χαλαγε...
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Να γινεις!
    Που ξερεις?
    Μπορει να βγεις κερδισμενος!  
     
  5. kololatris

    kololatris Regular Member

    παρα πολυ μαλιστα................
     
  6. s/m

    s/m Regular Member

    αυτο θελω να το δω !!!!
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Απιστευτο!!!!!!!!!!!!!  
     
  8. kololatris

    kololatris Regular Member

  9. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Αντε πια! με κολάσατε πάλι σήμερα πρωι πρωι!
    ντροπή σας!

    οκ .. μερικές ετυμολογικές παρατηρήσεις
    Κόλαση από το κολάζω, από την ρίζα Κολα- εξ ου και κόλαος και με αντιστροφή του μακρού -α στην πρώτη συλλαβή και συναίρεση, κόαλος - κώλος;
    Για αυτό η σοδομία κυνηγιέται από τους θρήσκους τόοοοοοοοσο πολύ; επειδή παραπέμπει τσιφ στην κόλαση;
     
    Last edited: 22 Σεπτεμβρίου 2008
  10. s/m

    s/m Regular Member

    χχμμμμ..... 
     
  11. female

    female Contributor




    Ε, ναι, παραπέμπει, παραπέμπει.

    Υποθέτω πως, η πρωκτική συνουσία, α. ως πανάρχαια μέθοδος μη-σύλληψης, ήταν στα μαύρα κατάστιχα της θρησκείας τας εποχάς που δεν υπήρχε υπερπληθυσμός, τα παιδιά πεθαίναν εύκολα και χρειαζόντουσαν πολλές γεννήσεις (εδώ "κολλάει" και η καταδίκη της ομοφυλοφιλίας), β. δεν τα πήγαιναν πολύ καλά με την προσωπική καθαριότητα εκείνους τους παλιούς καιρούς και κόλαγαν διάφορα και ψόφαγαν από λοιμούς, γ. το σεξ και μάλιστα για την ηδονή και την απόλαυση ήταν πάντα out για τις θρησκείες και όχι μόνο... Ας είναι καλά η διαφήμιση που το χρειάζεται για να πουλάει, αλλιώς θα ήταν ακόμα αρκετά out...


     
  12. fkard

    fkard New Member

    η καλυτερη φορα ειναι για μενα παντα η τελευταια...