Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

στη δυτική Ελλάδα νεφώσεις με τοπικές βροχές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 28 Μαρτίου 2008.

?

Ποιος καιρός σου αρέσει;

  1. να έχει λιακάδα

    50 vote(s)
    35,5%
  2. να έχει συννεφιά

    18 vote(s)
    12,8%
  3. να βρέχει

    29 vote(s)
    20,6%
  4. να χιονίζει

    25 vote(s)
    17,7%
  5. να ρίχνει χαλάζι

    2 vote(s)
    1,4%
  6. να έχει ομίχλη

    9 vote(s)
    6,4%
  7. να φυσάει

    8 vote(s)
    5,7%
  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Να βρεχει, να αστραφτει, να μπουμπουνιζει, να μυριζει το χωμα την χαρακτηριστικη μυρωδια, θα εγραφα και το χιονι αλλα πολυ προσφατα τσακιστικα οποτε αν το δω θα εισπραξει τα χαστουκια του αιωνα, θα το ξευτιλισω, θα το ταπεινωσω!!!!Δημοσιως!!!!!!!!!!!!!!
     
  2. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Να έχει συννεφιά, ψιλόβροχο, ομίχλη και θερμοκρασία γύρω στους 10-12 βαθμούς.. κι αυτό για 10 μήνες το χρόνο.. Ας έχει και 2 μήνες άνοιξη, με κάποιες λιακάδες, αραιές συννεφιές και 18 βαθμούς.. αλλά ως εκεί..

    Πού να πάω να ζήσω;  
     
  3. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Re: στη δυτική Ελλάδα νεφώσεις με τοπικές βροχές

    Δεν εχεις συγγενεις Εσκιμωους...??????
     
  4. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Re: Απάντηση: Re: στη δυτική Ελλάδα νεφώσεις με τοπικές βροχές

    Έχω, και μάλιστα πολλούς!
    Αλλά απ' ό,τι μου λένε, στην Αλάσκα, στη Γροιλανδία και στο Βόρειο Πόλο, δεν έχει τέτοιο κλίμα!!      

    Εσύ ξέρεις κάτι διαφορετικό; Έχεις κι εσύ συγγενείς Εσκιμώους;;  
     
  5. chemical23

    chemical23 Regular Member

    H Aγγλία είναι ίσως το ιδανικό μέρος για σένα Femme31. Το ρεύμα του κόλπου κάνει το θαύμα του, αν και θα προτιμούσα να είναι πιο ασθενές, κάτι που όμως ήδη αρχίζει να συντελείται.
     
  6. female

    female Contributor

    Re: Απάντηση: στη δυτική Ελλάδα νεφώσεις με τοπικές βροχές



    Παρομοίως.


     
  7. zinnia

    zinnia Contributor

    Mα καλά... Ολοι σας ανηκετε στην οικογένεια Ανταμς? Αρχιζω να αισθανομαι παραξενα που ειμαι στη μειοψηφια.. Μ αρεσει η λιακαδα, το φως, τα χρωματα , στη μουντάδα μαζευομαι και χανω το κεφι μου. Η ανοιξη είναι η εποχή που λατρευω.. 
     
  8. ανάλογα όλα μου αρέσουνε
    απλά να μην κάνει τρελή ζέστη και να μην βρέχει όταν είμαι έξω με μηχανή κλπ και βρέχομαι κατά τα άλλα και η συννεφιά δεν αντέχεται για πάνω από 2 μέρες προτιμώ ήλιο
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    δεν εισαι μειοψηφια .. απλα δεν μπαινεις στο κλαμπ "Βαριεμαι , καταθλιβομαι .. ας μ'αγαπησει καποιος .."
    σε τα μας τωρα ... τετοια αγαπη για την μαυριλα ? ....
    Παρεπιπτωντος ... εχω κανει 4 ταξιδια στην Αγγλια απο 7 εως 15 μερες καθε φορα .. δεν ειδα βροχη ουτε μια μερα , ποτε μου , σε αυτη την χωρα ... μισω τοσο πολυ την βροχη και την συνεφια που φαινεται οτι εχω επιδραση στα καιρικα φαινομενα  
     
  10. Emma

    Emma Contributor

    1ον Το να αρέσει σε κάποιον το κρύο και το σκούρο δεν σημαίνει απαραίτητα ότι είναι καταθλιπτικός. Εγώ προσωπικά, όταν βρέχει κ.τ.λ. είμαι μέσα στην τρελή χαρά, ενώ με τον ήλιο με παίρνει από κάτω. Ίσως φταίει το ότι είμαι... Demoness  
    2ον Εσύ είσαι λοιπόν η αιτία που μας έλιωσε στη ζέστη τα τελευταία χρόνια;;;;;!!!!! Sorry κιόλας, αλλά να ΜΗΝ ξανάρθεις!  
     
  11. Eri

    Eri

    Ολα μ'αρεσουν εκτος απο τον αερα.............
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    το ιδιο και ο Δρακουμελ ... οταν τα στρουμφακια χαιρονται εκεινος μελαγχολει ...
    δεν ξερω αν φταει οτι εισαι Demoness αλλα παντως εμεις δεν φταιμε για να χαιρομαστε με την μαυριλα  
    απο το 2009 θα εχω στην διαθεση μου δωματιο στο βορειοδυτικο Λονδινο ... αρχισε να προμηθευεσαι νερο και αντηλιακο ....  

    Ολα μ'αρεσουν εκτος απο τον αερα.............
    ναι ο αθλιος ..... και αυτος με ενοχλει ... με την γεννηση μας επρεπε να μας δινουν και ενα τηλεκοντρολ για τον καιρο ....