Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τα παραπονα μου / ποιοι αντρες?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 19 Μαρτίου 2015.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Kωλόπαιδα είμαστε , indeed!
     
  2. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Το ακόλουθο σχόλιό μου δεν λειτουργεί ως "ταυτότητα" για την περίπτωσή σου αλλά ως ένα γενικότερο κριτήριο για τις σύγχρονες σχέσεις/επικοινωνίες μεταξύ των ανθρώπων:

    οι απλές, καθημερινές, που όφειλαν να είναι και όμορφες έως ένα σημείο, ανθρώπινες σχέσεις έχουνε γίνει δύσκολες στην εποχή του Κυβερνοχώρου.

    Και σου μιλάει ένας άνθρωπος ο οποίος έμπαινε μέσα σε BBS (Bulletin Board Systems) το 1989. Που να φανταζόμουν ότι το artificial/Cyberspace θα λειτουργούσε και ως κριτήριο...(για αυτό και τον Οκτώβριο του 2012 έφυγα από το Facebook και Η-ΡΕ-ΜΗ-ΣΑ...). Επαναλαμβάνω, το σχόλιό μου είναι γενικευμένο και δε λειτουργεί ως κριτής της περίπτωσής σου. Αλλά να ακυρωθεί μία συνάντηση εξαιτίας του Skype; Ας κάνουμε τη ζωή πιο απλή...
     
  3. espimain

    espimain Contributor

    Ο πατσας δεν παχαίνει ειναι σκέτη πρωτεΐνη.
     
  4. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Το θεμα θεωρειται ληξαν. Ατομα που αναφερονται στο ατομο μου χωρις λογο θεωρουνται ακομα πιο ληξαντα.
    Καλημερα λοιπον.
     
  5. Δασκάλα (ή Δάσκαλε) που δίδασκες....
     
  6. libra

    libra Regular Member

    Τι εγινε ρε παιδια; Γιατι τα βλεπω διπλα;
     
  7. Ποιός σου ζήτησε να του κάνεις την Δασκάλα?
    Ουδείς.... γι' αυτό και ο καλός Θεούλης (αν υπήρχε) σου έφερε αυτό μπροστά σου.
     
  8. libra

    libra Regular Member

    Κανω εγω τη δασκαλα;;; Δε σ εβρισα ετσι; Τις μισωωωω!!!
     
  9. Εγώ πάντως δεν μισώ γενικευμένα.
     
  10. libra

    libra Regular Member

    Κ πολυ καλα κανεις!
     
  11. Ευχαριστώ!
     
  12. libra

    libra Regular Member